Sanger Warlock XT9000 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Całowanie w rękę nagiej kobiety jest stratą czasu.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sanger Warlock XT9000

Tomasz Kalaska

Offline

Po testach jeżeli będą na kołowrotku proszę o krótka notkę na temat tarkotki jak się zachowuje,Bo wszyscy chyba wiemy jak to było w zeszłym modelu....
 

Mateusz Harezlak

Offline

Ja poproszę o fotkę terkotki w temacie Usmiech
 

Michal Wisniewski

Offline

Też czekam na jakieś info o tym kołowrotku.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Właśnie dziś dotarł WarlockJahoooo po dokładnym obejrzeniu i zważeniu sprawa wygląda następująco:
W nowym modelu zmieniono nazwę, malowanie, i cenęwysmiewacz, to wszystkie zmiany, terkotka ta sama- lipna,zly waga bez zmian,całość znacznie lepiej się prezentuje od starszego modeluOkok to tyle w tym temacie

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_175535_3016d.jpg[/img]

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_180738_f03bc.jpg[/img]
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Daniel Kozlowski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Właśnie dziś dotarł WarlockJahoooo po dokładnym obejrzeniu i zważeniu sprawa wygląda następująco:
W nowym modelu zmieniono nazwę, malowanie, i cenęwysmiewacz, to wszystkie zmiany, terkotka ta sama- lipna,zly waga bez zmian,całość znacznie lepiej się prezentuje od starszego modeluOkok to tyle w tym temacie

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_175535_3016d.jpg[/img]

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_180738_f03bc.jpg[/img]


Noo fiu fiu, niezła maszyna proszę kolegi, już zazdroszczeUsmiech ale nie na długo bo w krótce będzie u mnie taki samOczko
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 

wojtek zdunik

Offline

Jak nowy jest taki jak stary to z jednej strony słabo że to taki chłyt maketingowy

YouTube Video


z drugiej strony dobrze że nic nie popsuli, bo z różnymi nowalijkami to różnie bywa.
No i z ceny mogli by troszkę zdjąć. Przynajmniej teraz, jak się więcej sprzeda przed sezonem to i opinii będzie więcej
- jak dobry to dobrych i sprzedaż wzrośnie.

nie wiem czy filmik działa ok działa , dzięki Slawomir Jozwiak
 

Dariusz Kucharski

Offline

Daniel Kozlowski napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Właśnie dziś dotarł WarlockJahoooo po dokładnym obejrzeniu i zważeniu sprawa wygląda następująco:
W nowym modelu zmieniono nazwę, malowanie, i cenęwysmiewacz, to wszystkie zmiany, terkotka ta sama- lipna,zly waga bez zmian,całość znacznie lepiej się prezentuje od starszego modeluOkok to tyle w tym temacie

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_175535_3016d.jpg[/img]

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_180738_f03bc.jpg[/img]


Noo fiu fiu, niezła maszyna proszę kolegi, już zazdroszczeUsmiech ale nie na długo bo w krótce będzie u mnie taki samOczko


No to Daniel na pierwszej wspólnej zasiadce ocenimy który łowniejszyOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Kamil Ungrat

Offline

Dariusz Gratuluję zakupu i życzę aby spisał się jak najlepiej , ale również żebyś szybko go ochrzcił ! 2+ Puchar
,,Pasja trwa przez całe życie...
Pochłania Twój najcenniejszy czas- ale to nie czas stracony...
To miłość do rzeczy które, nawet w najmniejszej postaci dają nam wielką radość.."
 

Dariusz Kucharski

Offline

Kamil Ungrat napisał(a):

Dariusz Gratuluję zakupu i życzę aby spisał się jak najlepiej , ale również żebyś szybko go ochrzcił ! 2+ Puchar

No kurcze Kamilu wielkie dziękiOkok no to i tobie też 2+heheOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Daniel Kozlowski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Daniel Kozlowski napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Właśnie dziś dotarł WarlockJahoooo po dokładnym obejrzeniu i zważeniu sprawa wygląda następująco:
W nowym modelu zmieniono nazwę, malowanie, i cenęwysmiewacz, to wszystkie zmiany, terkotka ta sama- lipna,zly waga bez zmian,całość znacznie lepiej się prezentuje od starszego modeluOkok to tyle w tym temacie

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_175535_3016d.jpg[/img]

[img]forumsumowe.pl/h/fshzw_20140213_180738_f03bc.jpg[/img]


Noo fiu fiu, niezła maszyna proszę kolegi, już zazdroszczeUsmiech ale nie na długo bo w krótce będzie u mnie taki samOczko


No to Daniel na pierwszej wspólnej zasiadce ocenimy który łowniejszyOkok


Koniecznie i już się nie moge dOkokoczekać
Złów i wypuść.....a bedzie ci dane, to co najwiekszeFoto
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
sanger uni cat destroyer 2 + daiwa 100 b + wszystko co mam Sprzedam sprzęt wędkarski 2 21 września 2018 09:39
Sanger Uni Cat Destroyer 2 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 66 31 sierpnia 2018 18:39
Sanger Uni Cat New Age X-DRAG VS 7000i Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 27 21 stycznia 2018 15:03
Kołowrotek SANGER UNICAT DESTROYER 2 Sprzedam sprzęt wędkarski 5 15 stycznia 2018 16:56
Kołowrotek Warlock 90 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 07 stycznia 2018 22:00
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,754,195 unikalne wizyty