Zlot ForumSumowe Odra 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Być głupim, samolubnym i cieszyć się dobrym zdrowiem to trzy warunki szczęścia, ale gdy brak głupoty, wszystko inne nie ma znaczenia. Autor: Gustaw Flaubert


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zlot ForumSumowe Odra 2014

Jozefp

Offline

Wcale nie brakło takiej osoby,u nas Grzesio dzielił tylko taką wielką butle miał że padł z samego jej dźwigania,nikt biedakowi nie pomógłYyyyy
 

Piotr Traba

Offline

Dobry Panowie,
Dzięki serdeczne za miłą atmosferę i cenne rady Usmiech Do zobaczenia najdalej za rok Usmiech
 

Aureliusz

Offline

A ja za rok pojade,jeśli będzie zlot,noi nic się nie popierniczy,bo z tym moim szczęściem...Usmiech
 

Damian C

Offline

Ja również dziękuję za wspólny zlot i możliwość poznania kolegów z forum osobiście.
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Dzięki chłopaki za wspólnie spędzony czas nad Odrą, miło było Was poznać i kto wie może do następnego zlotu uda się nam w między czasie spotkać jeszcze na wspólnej zasiadce, pozdrawiam Usmiech
 

Janusz Michalak

Offline

Pozazdrościć. Sumów mam tu dostatek ale towarzystwa czasami brakuje.
 

Bartosz Wasielewski

Offline

Ja również dziękuję za spotkanie z wami, miło było poznać was osobiści i mam nadzieję, że wkrótce powtórka Piwko
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Arkadiusz Zdanowicz

Offline

Dziekuje koledzy za wspolnie spedzony czas i za super towazystwo, mam nadzieje ze wkrotce to powtórzymyUsmiech)))
Łowisko to nie żerowisko, dla spragnionych ryby polecam TESCO!!!
 

Arkadiusz Zdanowicz

Offline

Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Ten zlot spowodował, że mam ochotę spróbować złowić na Odrze suma.Dziekuję kolegom za miłe chwile.
Odra-Wisła 4:2. Ale ze względu na rozmiary proponuję remis ze wskazaniem na Odrę. Większa świadomość pobytu na zlocie.
U nas nie padali i nie zasypiali. Jest to zapewne duży udział kolegi Arka, który profesjonalnie rozdzielał drinki. Takiej osoby zabrakło na zlocie nad Wisłą.Oczko
Łowisko to nie żerowisko, dla spragnionych ryby polecam TESCO!!!
 

Arkadiusz Zdanowicz

Offline

Arkadiusz Zdanowicz napisał(a):

Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Ten zlot spowodował, że mam ochotę spróbować złowić na Odrze suma.Dziekuję kolegom za miłe chwile.
Odra-Wisła 4:2. Ale ze względu na rozmiary proponuję remis ze wskazaniem na Odrę. Większa świadomość pobytu na zlocie.
U nas nie padali i nie zasypiali. Jest to zapewne duży udział kolegi Arka, który profesjonalnie rozdzielał drinki. Takiej osoby zabrakło na zlocie nad Wisłą.Oczko


Dzieki ZIBI i ja tez mam nadzieje ze szybko sie spotkamyUsmiech))
Łowisko to nie żerowisko, dla spragnionych ryby polecam TESCO!!!
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Odra na odcinku PZW Katowice - wspólny spinning Umawialnia informator dot. imprez 1 25 maja 2017 18:59
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,564,591 unikalne wizyty