Zlot ForumSumowe Odra 2014 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Prawdziwa przyjaźń to doskonała harmonia tego, co ludzkie z tym, co boskie. -Cyceron


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zlot ForumSumowe Odra 2014

Jaroslaw Radzki

Offline

Ciekawe i odważne posunięcie z tym pontonem na dachu hehehe pamiętaj że kilka km to nie kilkadziesiąt czy ponad sto nie wiem ile z Głogowa macie do miejsca zlotu ale dopnijcie jeszcze trochę pasów dla bezpieczeństwa i by policja nie miała powodów do zatrzymania lub mandatu.
A pro po tak jesteście załadowani że nie zmieścił się bez powietrza do środka hehee
 

Michal Gorski

Offline

Damian Cecula napisał(a):

My już zwarci i gotowi^^^^^^


forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc00491_c2e3d.jpg

A tak na serio to była próba załadowania pontonu na bagażnik dachowy i jakoś średnio to wygląda ale jakoś dojedziemy^^^


Ja już tak dwa razy nad wodę jeździłęm i nic się nie stało tylko ponton miałem do góry dnem. I koło 100km/h się jechało Oczko
Po mojemu nic się nie stanie tylko nie za szybko trzeba jechać. Też się zastanawiam czy na zlot tak się nie wybrać Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Damian ja zastanawiam się czy nie podskoczyć do Was ze swoją łódką na przczepce i spielibyśmy Wasz ponton z łódka na przyczepce hmmm bysmy pojeechali spokojnie na dwa auta ,co Ty na to??
 

H20de

Offline

Koledzy możliwe, że i ja się pojawię na Odrze w tym terminie, ale czytam posty co do zlotu i się trochę pogubiłem.
Czy może ktoś napisać miejsce gdzie odbędzie się zlot? czy tak jak w pierwszym poście ?
Pozdrawiam.
 

Damian C

Offline

Jaroslaw Radzki napisał(a):

Damian ja zastanawiam się czy nie podskoczyć do Was ze swoją łódką na przczepce i spielibyśmy Wasz ponton z łódka na przyczepce hmmm bysmy pojeechali spokojnie na dwa auta ,co Ty na to??


Dzięki jarek za propozycję ale nie ma takiej potrzeby - wymuszone to jest bo reszta śmieci się nie zmieściUsmiech

A po za tym nawet jakby się zmieściło to już jestem na etapie nieskładania pontonu Haha
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Damian Cecula napisał(a):

Jaroslaw Radzki napisał(a):

Damian ja zastanawiam się czy nie podskoczyć do Was ze swoją łódką na przczepce i spielibyśmy Wasz ponton z łódka na przyczepce hmmm bysmy pojeechali spokojnie na dwa auta ,co Ty na to??


Dzięki jarek za propozycję ale nie ma takiej potrzeby - wymuszone to jest bo reszta śmieci się nie zmieści

A po za tym nawet jakby się zmieściło to już jestem na etapie nieskładania pontonu Haha


Nie chodzi by go skladać ale by spiąć na przyczepce z łódką moją, i macie dach wolny i jedziemy sobie razem dwoma autami , a kiedy będziecie jechać w piątek czy w sobotę??
 

Dariusz Kucharski

Offline

Po ostatnim rekonesansie, jak się nic nie zmieni z pogodą myślę że może pojawić się problem z żywcem, tak ze zachęcam do wzięcia pod uwagę tegoOczko
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Po ostatnim rekonesansie, jak się nic nie zmieni z pogodą myślę że może pojawić się problem z żywcem, tak ze zachęcam do wzięcia pod uwagę tegoOczko


Wow dobrze że mówisz ,tak więc trzeba sie jakoś w tej istotnej sprawie zabezpieczyć hmm a co jest nie tak Darku??
 

Dariusz Kucharski

Offline

Ostatnio przesiedziałem cały dzień i nockę i z gruntu zero brań nie pomoże nawet super zanęta Haha skoro rybki nie żerują, a próbowałem na różne przynęty, i nic martwa woda , z wielkim trudem udało mi sie gdzieś pod trzcinkami złowić jakieś płocie na żywczyka
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Ostatnio przesiedziałem cały dzień i nockę i z gruntu zero brań nie pomoże nawet super zanęta Haha skoro rybki nie żerują, a próbowałem na różne przynęty, i nic martwa woda , z wielkim trudem udało mi sie gdzieś pod trzcinkami złowić jakieś płocie na żywczyka


Wow to rzeczywiście nie ciekawie trzeba coś zabrać ze sobą bo jak będzie podobnie jak podczas Twojej zasiadki to trudno może być a zakladać rosówki same to też nie fajnie, ja bynajmniej wole żywce.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
DAM Quick Combat 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 19 25 listopada 2018 17:58
Odra na odcinku PZW Katowice - wspólny spinning Umawialnia informator dot. imprez 1 25 maja 2017 18:59
Witam wszystkich z moich okolic(Kostrzyn nad Odra) i nie tylko. Powitalnia sumowa ;) 11 29 marca 2017 08:51
ZLOT FS 2016 Zloty i forumowe imprezy 28 02 marca 2016 19:44
RYOBI w TeamDragon 2014 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 37 06 lutego 2016 16:03
Wygenerowano w sekund: 1.82
51,758,999 unikalne wizyty