Zmiana okręgu | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Cóż tam, panie, w polityce ? Chińcyki trzymają sie mocno ?! Stanisław Wyspiański (1869 - 1907)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Zmiana okręgu

Ala Pawelczyk

Offline

Czy ktoś zmieniał okręg. Ja myslę o zmianie na Tarnobrzeg i nie wiem jakie formalności muszę dopełnić?. Radom nie ma porozumienia z Kielcami i lipa. Odpada zbiornik Brody i Wióry więc NĘDZA .Wdzięczna będę za info.
 

Kosiec Piotr

Offline

Pani Alu wystarczy zabrać swoje papiery z koła w którym jest pani obecna i jechać na przykład do Połańca bo najbliżej i złożyć papierki i opłatę zrobić. Ode mnie paru kolegów właśnie tak ma zamiar zrobić i już się dogadywali z okręgiem w Połańcu
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Jozefp

Offline

Ja opłacam kilka okręgów i nie muszę brać żadnych dokumentów ze swojego koła,wystarczy karta wędkarskaOkok
 

Robert Dubis

Offline

Wystarczy karta wędkarska i karta opłat inne okręgi nie wymagają innych papierów, cieszą się z tego że wpływa im kasa.Haha
Pozdrawiam Robert
 

Kosiec Piotr

Offline

Faktycznie. Właśnie dzwoniłem do kolegi który się ma zamiar przenieść i wystarczy tylko karta. Nic poza tym. Usmiech Więc Pani Alu spokojnie można się przenosić.
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Ala Pawelczyk

Offline

Piotr a jak z dopłatą na Domaniów
 

Filip D

Offline

Witam.
Ja też z kolegą mamy zamiar opłacić tegoroczne składki w Tarnobrzeskim okręgu, więc może zbierzemy się wspólnie i pomyślimy o sfinalizowaniu transakcji?
Szanuj, a będziesz szanowany.
 

Filip D

Offline

A co do Domaniowa to zawsze można będzie wykupić sobie w Radomiu jeśli ryba ponownie zagości w zbiorniku.
Szanuj, a będziesz szanowany.
 

Grzegorz Michalski

Offline

A co z powrotem do opłat - karty ogólnopolskiej???? chodziły w necie takie informacje, że będzie taka możliwość?
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

strzala

Offline

Nie ma już dokumentacji w kołach. Należysz do tego koła i zarazem okręgu gdzie zapłacisz. Dlatego nie ma możliwości opłacić członkowskiego przez neta (można tylko okresowe). To jest sztuczne wywołanie członkostwa bo gdyby opłata była taka sama to by członków ubyło i to grubo. Dlatego PZW szczyci się, że ma 600.000 członków a tak na prawdę ma 600.000 stałych klientów. Troszkę odbiegam od tematu ale kto się utożsamia z PZW , a może są osoby które są członkami PZW bo tak jest tańsza opłata za wędkowanie? Siema
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Zmiana temperatury wody a łowienie suma Forum ogólne o sumach 1 22 sierpnia 2018 19:58
Zmiany w okręgu Katowice- 2016. PZW Federation Peche i inne organizmy 2 26 stycznia 2018 16:21
Zmiana nicku Sprawy organizacyjne 3 23 sierpnia 2016 11:37
Zmiana nicków na imię i nazwisko. Sprawy organizacyjne 526 29 lipca 2016 15:41
NIE dla suma w okręgu Opolskim! Forum ogólne o sumach 20 04 marca 2016 12:26
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,557,212 unikalne wizyty