Porada na temat kolowrotkow | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby być szczęśliwym z mężczyzną, trzeba go bardzo dobrze rozumieć i trochę kochać. Aby być szczęśliwym z kobietą, trzeba ją bardzo kochać i w ogóle nie próbować zrozumieć.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Porada na temat kolowrotkow

Slawomir Polowczyk

Offline

Mam pytanko a raczej dylemat na temat kołowrotków jaki kupić .interesuje RHINO BLACK CAT - 680FDX
a Okuma Eclipz EZ 90








www.forumsumowe.pl/images/l_okuma_eclipz.jpg




maja podobna pojemnosc szpuli okuma 0.40 586 m a RHINO jak wiemy 0.40 600 m ilość łożysk okuma 4 a RHINO 6 ale cena nie jest podobna okume mogę kupić za jakieś 48 E. a RHINO 160 E. problemem nie są pieniądze z mojego punktu widzenia wydając więcej pieniędzy to nie znaczy idealny poniekąd są to dwie firmy działające wiele lat na rynku i jakość wykonania powinna być podobna .


Prosiłbym o opinie na ten temat
POLDEK beka
 

Artur Betcher

Offline

Mimo że mam masę kołowrotków to tych nie mam i po co pleść bzdury. Są na forum tacy co je posiadają. Black Cat to średnia półka ale na suma aż za mocna. Do Okumy mam urazy bo kiedyś przy zacinaniu suma ułamała się stópka w Spector ST65 mi i nie jest to odosobniony przypadek.
Mała ilość łożysk w tym może jednak przesądzać na jego korzyść choć nie wiem z czego wykonany.
Ja zawsze uważam że na suma nie trzeba mega sprzętu i nie trzeb przepłacać.
Niech się inni wypowiedzą.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Krystian Kujawa

Offline

Cześć Poldek Usmiech Ja posiadam okume eclipz z tym ze wielkość 65. Jak narazie wyciągnąłem na niego metrówkę ale kolowrotek godny polecenia. Łowią tam na ebro i wyciągają na niego bez problemu sumy takie po 50kg.
 

Slawomir Polowczyk

Offline

Okuma jest wykonana z grafitu a rhino z aluminium tyle wyczytalem
POLDEK beka
 

Slawomir Polowczyk

Offline

Krycha napisał/a:
Cześć Poldek Usmiech Ja posiadam okume eclipz z tym ze wielkość 65. Jak narazie wyciągnąłem na niego metrówkę ale kolowrotek godny polecenia. Łowią tam na ebro i wyciągają na niego bez problemu sumy takie po 50kg.






Nie mam problemu na jaki kołowrotek jakiego suma bo ostatniego który widać w galerii wytargałem na kija karpiowego i kołowrotek abu gracia cardinal c 407i i wytrzymał pytanie jest notoryczne chcę kopić coś co popracuje kilka lat
POLDEK beka
 

Martin94

Offline

Ja polecam DAIWA OPUS BULL 6000.
 

Lukaszs

Offline

Mario niedawno kupił Cata tylko nie wiem czy już sprawdzał co potrafi ja powiem tylko ze szukałem troche po sieci młynka i własnie na ten model się zdecydowałem i niebawem zamierzam kupić na allegro był ostatnio po 549zl jak sie nie mylę
 

Artur Betcher

Offline

Martin94 napisał/a:
Ja polecam DAIWA OPUS BULL 6000.


Mario ma taki, oglądałem miałem w ręku, potężna maszyna beż dwóch zdań a i cena rozsądna
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz S

Offline

Daiwa ostatnio polecana, sporo dobrych opinii złapała. Black cat 680 fdx wygląda świetnie ale jakościowo już nie jest z nim dobrze.
 

Arkadiusz Klasa

Offline

Jeżeli kasa nie jest dla ciebie problemem to obejrzyj sobie daiwe bg90 . Na pewno jest na lata albo i do końca życia . O rihno tez słyszałem różne rzeczy ,a okume nie raz widziałem ze złamana stopka u kolegów jak i w necie . Ogólnie poluje na jeszcze jedna bg90 albo gs9 ale używkę bo troszkę ciągnie po kieszeni . Pozdrawiam

Prosimy o poprawną pisownie, jest to wymagany punkt regulaminu. Strona jest tłumaczona na inne języki.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Lowrance FishHunter 3D pytanie na temat echosondy czy nadaje się do Sondowania na suma Forum ogólne o sumach 1 15 czerwca 2018 13:15
Porada w złowieniu suma ( Rzeka San) Forum ogólne o sumach 1 09 stycznia 2018 13:27
Porada Forum ogólne o sumach 9 02 listopada 2017 21:22
Wyjazd grupowy Ebro 2016 - temat roboczy Zloty i forumowe imprezy 14 08 października 2015 21:54
Wyjazd grupowy Ebro 2015 - temat roboczy Zloty i forumowe imprezy 51 03 grudnia 2014 13:44
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,545,056 unikalne wizyty