Okazje sprzętowe | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dopiero kiedy człowiek zacznie się zastanawiać nad sobą samym, zrozumie jak bardzo niezdolny jest pojąć inne rzeczy. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Znalezione w sieci
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Okazje sprzętowe

daddax

Offline

Oglądnąłem to -to z linka i jak dla mnie, przeszkadzały by min te baterie z tyłu, bo miałem coś podobnego, a poza tym ja zawsze w czołówkach wyrzucam ten górny pasek, który jest jak dla mnie niepotrzebny i komplikujący szybkie zakładanie(tu jest potrzebny), szczególnie w sytuacjach (noc, branie, gramolenie się z wyrka). Preferuję monolit z bateriami, z jednym paskiem dookoła głowy i pełnym świeceniem i gaszeniem na raz, a nie plumkanie i włączanie różnych kombinacji. Po prostu; czas to ryba w podbieraku.Usmiech
 

wojtek zdunik

Offline

Kupiłem jedną, jak jeszcze były po 15, teraz jak bym trafił po 10 to od reki wziąłbym 3. Baterie z tyłu, powodują równomierne rozłożenie ciężaru, jak dla mnie bardzo wygodne.
Polecam.
 

AdrianG

Offline

U mnie w wedkarskim znaczy tam gdzie kupuje slamer 760 318 zł
 

Marek Faron

Offline

Przeglądałem właśnie gazetkę E. Leclerc i natrafiłem na coś takiego. Nazywa się to plandeka o wymiarach 2x3m koszt 5.99zł wg mnie można to śmiało zastosować jako matę sumową Usmiech
Żadna godzina życia nie została zmarnowana, gdy się ją spędziło w siodle" W.Churchill
 

Jozefp

Offline

Marek Faron napisał(a):

Przeglądałem właśnie gazetkę E. Leclerc i natrafiłem na coś takiego. Nazywa się to plandeka o wymiarach 2x3m koszt 5.99zł wg mnie można to śmiało zastosować jako matę sumową Usmiech


Ja właśnie takową posiadam i od tych firmowych różni się tylko tym że nie ma nadruku na niej Haha a po sesji zdjęciowej można ją śmiało wyprać,,,tyle że do kosza,bo za te pieniądze nie warto jej czyścić grin
 

Mariuszkk

Offline

Jeśli jest ktoś chętny na kołowrotek Daiwa DF100A w cenie 182 PLN z przesyłką ,to piszcie na PW .Podeślę linka.
 

Artur Betcher

Offline

Nie do wędkowania ale coś co 10 lat temu było niedostępne dla przeciętnego zjadacza chleba teraz dostępne jest za grosze.
Urządzenie do czyszczenia falami ultra.

http://www.lidl.f...mp;id=7326
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

wojtek zdunik

Offline

Taki sam w lidlu w Polsce 99pln.
10 lat temu były dostępne w sprzedażny telewizyjnej mango czy coś, ceny nie pamiętam bo mi to nie potrzebne, ale wiem że było.
Sypiesz sól włączasz i masz błyska za parę godzin.
Niby. Nie wiem bo sreber rodowych nie posiadam.
 

Artur Betcher

Offline

Do czyszczenia starych blach szczupakowych jak znalazł Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

wojtek zdunik

Offline

A pamiętasz takie coś jak PASTA SAMA , albo PASTA BHP ?
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Marzenia sprzętowe Forum ogólne o sumach 51 12 czerwca 2012 10:18
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,672,112 unikalne wizyty