Wyjazd Grupowy nad Ebro - Sierpień 2013 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bądź takim, abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą... -Wiktor Hugo


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wyjazd Grupowy nad Ebro - Sierpień 2013

Artur Betcher

Offline

Dziękuje Jacek bardzo.
Celem reklamy mieliśmy także wystawioną aukcje na Allegro.
Dziś ją zdjęli Usmiech
W praktyce oznacza to ze "ktoś życzliwy" zgłosił naruszenie zasad Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Robert Milner wydrukował 10 plakatów, pojutrze postaram się je od niego odebrać i oblecę kilka sklepów w W-wie. Jak pozwolą to się powiesi Usmiech Można by było powiesić również w innych sklepach, może w jakiś motoryzacyjnych itp. Co myślicie?
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Ja myślę że interesują nas tylko miejsca gdzie przybywają licznie sami wędkarze. Koła wędkarskie, hurtownie, sklepy i inne takie a także na samych imprezach wędkarskich.
Oczywiście jeśli tylko pozwolą.
Interesują nas sklepy w Tarnobrzegu, Kielcach, Radom, Poznań i właściwie wszystko co w promieniu 100km na trasie Ostrowiec Świętokrzyski, Warszawa, Poznań. Inne regiony oczywiście też.
Ja trzymam kciuki żeby jednak zebrać komplet bo w innym przypadku sam będę musiał dopłacać za każdą osobę brakującą gdyż koszta niektóre się nie zmieniają bez względu na liczbę osób.
Wiele osób poprosiłem o pomoc w reklamie, znalezieniu chętnych bo niełatwe to zadanie.
Wielu pomogło więc jest też nadzieją że będzie naprawdę dobrze.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Kowalski

Offline

Artur,Kalisz oplakatowanyHaha
 

Artur Betcher

Offline

Ten wyjazd w sierpniu to moje oczko w głowie więc nie zapominajcie ze ja zwracam koszta plakatów czy ulotek. Nie wstydzić sie i pisać na PW bo na ziemi pieniądze nie leżą.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Golebiewski

Offline

Wrocławskie większe sklepy oplakatowane w zeszły weekend. Jeszcze jedno duże koło na Kazimierza mi zostało ale niestety nie po drodze miałem ale do piątku będzie wisieć.
Sam bym pojechał ale niestety funduszy brak Smutny
 

Artur Betcher

Offline

Dziękuję Janusz.
Dla Roberta też wielkie podziękowania za wydrukowanie plakatów Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Herominek

Offline

Jak nie ma jeszcze kompletnej ekipy na wyjazd, mogę poprosić o rozwieszenie plakatów w Płońsku, to jest 60 km od Warszawy, mam tam trochę rodziny w tym co najmniej jednego wędkarza, więc poproszę go o rozwieszenie plakatów tam w sklepach. Również poza Warszawą w okolicach Ożarowa Mazowieckiego mogę poprosić kolegę wędkarza o to, by tam rozwiesił plakaty. Olsztyn też mógłbym w to spróbować włączyć, choć to nie po drodze jest. Ale może gdyby znalazł się chętny stamtąd, być może dojechałby do Wawy w swoim zakresie. Pomimo, że mieszkam w Hiszpanii i w sumie niedaleko mam nad Ebro, to jednak mimo chęci wielkich, nie dołączę do ekipy bo wolnego w tym czasie nie dostanę niestety. Jak coś, pisać do mnie na priv w wyżej wymienionej sprawie. Pozdrawiam
 

Artur Betcher

Offline

Reklamy nigdy za mało Piotr.
Jeśli ktoś w jakikolwiek sposób może zareklamować ten wyjazd czy w sklepie czy w kole czy na jakimkolwiek forum to zawsze to wielka pomoc.
Rewelacyjne warunki i cena to nie wszystko bo jak nie dotrze się do ludzi to i nie będą wiedzieć o wyjeździe.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

konsetti

Offline

Witam
Czy są jeszcze miejsca na wyjazd (2 lub 3 osoby)?
O której przewidywany jest powrót do Poznania? Muszę na rano zdążyć na rozpoczęcie roku szkolnego do Wrocławia.
Pozdrawiam
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wyjazd grupowy Ebro 2017 - Relacja Zloty i forumowe imprezy 12 03 grudnia 2017 18:12
Wyjazd grupowy Ebro Hiszpania 2017 Zloty i forumowe imprezy 64 21 września 2017 20:05
Najtańszy sprzęt na Ebro... Forum ogólne o sumach 50 23 lipca 2017 16:06
Wygenerowano w sekund: 1.62
51,575,561 unikalne wizyty