Prywatne wiadomości | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Tylko miłość może wykluczyć używanie jednej osoby przez drugą. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Prywatne wiadomości

Artur Betcher

Offline

Istnieją telefony, maile i inne środki przekazu. Nic nie straciliście a ja zyskam trochę spokoju bo mam już serdecznie dość wysłuchiwania żali i potwarzy paru taboretów.
Temat możemy zamknąć. Niech to forum służy ludziom z pasją tak jak zawsze służyło.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Kosiec Piotr

Offline

I tak Trzymać. Kiedyś ludzie gołębie puszczali i też jakoś żyli. Prawidłowo.
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Widzę,że zupełnie niepotrzebnie zasiałem wiatr wśród sympatycznych zresztą kolegów,dajcie na luz, intencją zadanego pytania była wyłącznie ciekawość. Dajcie już spokój sprawie a moje priv możecie czytać do woli poza sumem nic tam nie ma co chciałbym ukryć.Pozdrawiam wszystkich oburzonych i wyrozumiałych
 

Andrzej Cecula

Offline

Według mnie to trochę głupota blokować pwYyyyy przynajmniej ja, nie wiem jak inni trzymałem kontakt przez własnie te wiadomości bo nie każdy posiada komunikatory np gg lub inne a niepotrzebnie zaśmiecać forum pisząc własne e-maile lub nr tele i też nie każdy chce żeby ktoś posiadał jego nr żeby później go spamować bo i takie osoby są ale cóż..Foch
C&R
 

Nowyja112

Offline

To jest nienormalne moim zdaniem. BLokowanie kontaktu użytkownikom, tylko dlatego że nabroiłeś czytając Pw innych ? Są na to dowody... Czy to normalne? Ty nabroisz i potem, żeby Ci nie zarzucano ( a może, żeby ciebie nie kusiło czytać pw) blokujesz je. Czy to jest normalne. Zastanów się. Narobiłeś bajzlu i brniesz w to dalej. Pewnie moja wypowiedź będzie usunięta, bo po co się pogrążać ?

P
 

Kazimierzp

Offline

Bardzo chciałbym poznać te dowody czytania P.W, jak mówi się a to trzeba powiedzieć b, a tak przeczytałem posta przed usunięciem i żadnych dowodów w nim niestety nie ma.
 

Artur Betcher

Offline

Kaziu poczytaj komentarze pod zdjęciami to zrozumiesz że to sprawny intelektualnie "inaczej" jeden z "niesłusznie usuniętych" z portalu ostatnio.
Znudzi im się. Nie ma co dyskutować, masa innych ciekawych tematow jest na forum.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bojan42

Offline

Jak dla mnie czytanie cudzej korespondencji to szczyt bezczelności, i nie ma żadnego tłumaczenia na takie buractwo. Prywatna wiadomość to prywatna, czyli taka która ma być tylko między dwoma zainteresowanymi, a adminowi, za przeproszeniem G**** do tego co w niej jest.
 

Artur Betcher

Offline

Mnie one nie interesują. Tłumaczyłem dlaczego. Tylko dlatego PW zostały zablokowane żeby ten idiotyczny zarzut nie mógł mieć więcej miejsca.
Skończmy już ten temat.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jan Serce

Offline

Koledzy tak to było tylko w filmie ALTERNATYWY 4 Haha
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Połączenie nie jest prywatne Sprawy organizacyjne 5 05 kwietnia 2017 21:21
Spam przez prywatne wiadomości. Sprawy organizacyjne 38 22 marca 2015 13:03
Problem z usuwaniem niepotrzebnych wiadomości z poczty Hyde Park 6 17 lipca 2013 14:46
Stare Wiadomości wędkarskie. Sprzedam sprzęt wędkarski 24 04 stycznia 2013 10:26
Wygenerowano w sekund: 1.72
51,760,397 unikalne wizyty