Prywatne wiadomości | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Minister nie powinien żalić się na gazety. Nie powinien ich nawet czytać. Powinien je pisać. Autor: Charles De Gaulle


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Prywatne wiadomości

Zbigniew Konarzewski

Offline

Nie wiedzieć czemu nie mogę usunąć z prywatnej skrzynki wiadomości tak wysłanych jak i odebranych. Pozdrawiam
 

Szymon Kabacinski

Offline

Sprawa Władka O. W toku. Nie pisz za dużo i będzie ok Haha Haha Wszyscy tak mamy.
 

Slawomir T

Offline

Szymek nie interpretuj tego tak to jakiś błąd

Korespondencja osobista ( a taką są niewątpliwie prywatne wiadomości na ogólnodostępnych forach internetowych) podlega ochronie na podstawie art. 23 Kodeksu Cywilnego jako dobro osobiste osoby. Administracji nie wolno więc czytać (a tym bardziej rozpowszechniać) prywatnej korespondencji forumowiczów.
Nie przestrzeganie powyższego naraża na odpowiedzialność z powództwa cywilnego - z art. 24. Kodeksu Cywilnego.
To nie żarty Szymek ani żadna sprawa Władka O tylko błąd .
Faktycznie ja też nie mogę osunąć własnych wiadomości odebranych jaki wysłanych.
 

Offline

Generalnie to jest skandal! Nawet jeżeli jest to błąd! Administracja powinna z tym jak najszybciej coś zrobić bo inaczej jest to wchodzenie z butami do cudzego wyrka. Jeżeli ta opcja się nie zmieni - trzeba będzie poszukać innego forum bo nie wyobrażam sobie, żeby kto czytał moje prywatne wiadomości...
 

Lukasz S

Offline

Spokojnie. My też nie możemy czytać. Ja sam mam już koło 1000 wiadomości na jednej i drugiej skrzynce i usunąć nie mogę. Bez obaw.
 

Szymon Kabacinski

Offline

Slawomir Tabor napisał(a):

Szymek nie interpretuj tego tak to jakiś błąd

Korespondencja osobista ( a taką są niewątpliwie prywatne wiadomości na ogólnodostępnych forach internetowych) podlega ochronie na podstawie art. 23 Kodeksu Cywilnego jako dobro osobiste osoby. Administracji nie wolno więc czytać (a tym bardziej rozpowszechniać) prywatnej korespondencji forumowiczów.
Nie przestrzeganie powyższego naraża na odpowiedzialność z powództwa cywilnego - z art. 24. Kodeksu Cywilnego.
To nie żarty Szymek ani żadna sprawa Władka O tylko błąd .
Faktycznie ja też nie mogę osunąć własnych wiadomości odebranych jaki wysłanych.


Wszycho się zgadza, tyle że Artur mówił, że to jest po to, by Władysław O. Nie usunął dowodów w sprawie.

Tu jest odpowiedź na pytanie .


http://www.forumsumowe.pl/forum/viewthread.php?thread_id=514&rowstart=10
 

Filipka

Offline

Nie zachowujcie się jak byście mieli w PW jakieś kody do broni jądrowejUsmiech
 

Kazimierzp

Offline

Ramol napisał(a):

Generalnie to jest skandal! Nawet jeżeli jest to błąd! Administracja powinna z tym jak najszybciej coś zrobić bo inaczej jest to wchodzenie z butami do cudzego wyrka. Jeżeli ta opcja się nie zmieni - trzeba będzie poszukać innego forum bo nie wyobrażam sobie, żeby kto czytał moje prywatne wiadomości...


Z tym czytaniem P.W. przez administrację to jakaś przesada, nie ma takiej możliwości, pisał o tym na F.Ł.S. jeden chłopak, który nas pożegnał a pomagał przy tworzeniu forum, nie ma takiej opcji żeby administracja mogła czytać P.W.
 

Longin B

Offline

1. Skoro nie ma takiej możliwości to po co to przechowywać, skoro sam zainteresowany nie chce?
2. Skoro w ten sposób uniemożliwia się Władysławowi O. usuwanie dowodów to jakie dowody w tej sprawie mogą znajdować się na skrzynkach większości użytkowników, którzy ze sprawą nie mieli nic do czynienia.
3. Skoro nie ma takiej opcji żeby administracja mogła czytać PW to w jaki sposób chce te dowody w sprawie Władysława O. uzyskać.
 

Ala Pawelczyk

Offline

Longin Bojanowski napisał(a):

1. Skoro nie ma takiej możliwości to po co to przechowywać, skoro sam zainteresowany nie chce?
2. Skoro w ten sposób uniemożliwia się Władysławowi O. usuwanie dowodów to jakie dowody w tej sprawie mogą znajdować się na skrzynkach większości użytkowników, którzy ze sprawą nie mieli nic do czynienia.
3. Skoro nie ma takiej opcji żeby administracja mogła czytać PW to w jaki sposób chce te dowody w sprawie Władysława O. uzyskać.


Longin racja. A czemu nie można zablokować osób "w sprawie" a nie wszystkich na forum.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Połączenie nie jest prywatne Sprawy organizacyjne 5 05 kwietnia 2017 21:21
Spam przez prywatne wiadomości. Sprawy organizacyjne 38 22 marca 2015 13:03
Problem z usuwaniem niepotrzebnych wiadomości z poczty Hyde Park 6 17 lipca 2013 14:46
Stare Wiadomości wędkarskie. Sprzedam sprzęt wędkarski 24 04 stycznia 2013 10:26
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,583,232 unikalne wizyty