Riverman Ultratip Sum 300 cm | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie kochali pracę, ciągle jeszcze oraliby ziemię zakrzywionym kijem i nosili ciężary na plecach. Autor: Elihan Feather


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Riverman Ultratip Sum 300 cm

Filipka

Offline

A jednak dałem rade
www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/512288a1cd0bb_dsc-3277.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/512288b198f78_dsc-3278.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/512288c25585b_dsc-3279.jpg

www.forumsumowe.pl/images/photoalbum/album_18/512288cf5d1e5_dsc-3280.jpg

Jakość zdjęć może nie powala ale widać o co mi chodzi z tymi przelotkami Usmiech
 

Mariusz Kowalski

Offline

Ok,dzięki.
 

Mariusz Kowalski

Offline

A wiesz może jaki jest zastosowany pierścień w przelotkach?
 

Kazimierzp

Offline

Mariusz przelotki są z metalu, pierścień to wypolerowany metal, w mojej galerii jest zdjęcie na którym widać przelotkę.
 

Longin B

Offline

To raczej kiepskie przelotki. Ale póki są to są. Proponował bym jednak wymienić szczytową na ALPS-a.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Troszkę mnie dziwią takie przelotki.
 

Longin B

Offline

Mariusz Kowalski napisał(a):

Troszkę mnie dziwią takie przelotki.


Tania wędka, tanie komponenty. Ważne, że dają radę. A szczytowa od plecionki się wytrze. Dlatego trzeba by wymienić. Ale nie trzeba od razu. Można poużywać trochę, a jak zobaczysz jakikolwiek rowek od pletki to do wymiany.
 

Mateusz Harezlak

Offline

Myślę że im grubsza plecionka do tej wędki tym lepiej dla przelotek, jak myślicie?
 

Robert Milner

Offline

Mateusz Harezlak napisał(a):

Myślę że im grubsza plecionka do tej wędki tym lepiej dla przelotek, jak myślicie?

Też tak uważam, tarcie rozkłada się na większej powierzchni, i nie ma tej charakterystyki piłowania przelotki. Tutaj głównie chodzi o szczytową. Co do tych prezentowanych na zdjęciach, to bardzo mi przypominają kształtem stare, rosyjskie druciaki Haha, bez obrazyOczko.
Życie to nie bajka o rybaku i złotej rybce.
 

Szymon Kabacinski

Offline

Takie przelotki ma również wędka do Vertical'u .WFT SPEEDJIG 180cm/100-300gr./
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Kupię Kogha Gianthunter Wels / Riverman. Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 15 lutego 2017 09:06
Kij sumowy (Riverman Ultratip 330cm 200-500g) Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 25 14 lutego 2017 22:27
Riverman plus Warlock sprzedam Sprzedam sprzęt wędkarski 5 26 lipca 2016 21:26
Sprzedam wędzisko Riverman Ultratip Sum Sprzedam sprzęt wędkarski 6 28 grudnia 2014 13:15
Riverman Ultratip Sum 3m 200-500g Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 7 27 października 2014 16:37
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,589,395 unikalne wizyty