Namioty... | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Im bardziej przyjażnie są poufałe, tym bardziej narażone są na rozbicie" G. Greene


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Namioty...

Lukasz Celt

Offline

Witam chce kupić namiot, będę spędzał sporo czasu na wyjazdach, kilku dniowe zasiadki i nie wiem na jaki namiot się zdecydować, po miedzy tymi wszystkimi ofertami.
Jednak ze będę jeździł z żoną i dzieckiem wielokrotnie, potrzebne mi będzie coś solidnego i ciepłego ze o szczelności nie wspomnę.
Proszę o porady!!!!!
Może macie jakieś doświadczenia i wiecie czego nie kupować?
Co do ceny max 300eu około 1100
ale jak się da za 200 to i lepiej.
Wole jednak kupić coś raz i dobrego?
Wiec jakie mam opcje?
 

Artur Betcher

Offline

Ja jeżdżę na sumy z małymi dziećmi od lat 3. Używałem kilka rodzajów namiotów do czasu kiedy to kupiłem z Decathlonu namiot 3 osobowy 3 Second i od tamtej pory nikt mnie nie zmusi do kupowania innego.
Wybrałem największy model i kupiłem takie 2 szt. Cena ok 75 euro i jak dla mnie rewelacja. Rozkłada się w 20 sekund z wbiciem śledzi, składa w tyle samo ( tu trzeba dojść do wprawy bo są tacy co wożą go z braku umiejętności składania na pace furgonetki).
Namiot nie przemaka nawet przy ostrych burzach , jak wieje i jesteśmy zamknięci nie wieje w środku, dogrzewamy grzejnikiem na małe butle bo żaden namiot to nie termos i na pewno nie kupimy innych namiotów. Ja polecam ale kupując poproś o instrukcje składania i wałkuj sprzedawce dopóki sam nie złożysz.
Jak chcesz zrobię zdjęcia i film jak go składać ale dopiero jak będzie to niezbędne czyli jakbyś taki posiadał.
Pamiętaj żeby brać największy model z przedsionkiem.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mariusz Maksymow

Offline

Ja posiadam ten .............
Ja,żona i dziecko mieścimy się bez trudu.Własnie oczekuję jeszcze na "owerwrap" i dzięki temu zwiększy się objętość...

Link z podanej strony nie istnieje.
 

pw0

Offline

Również posiadam namiot samo rozkładalny 2'' seconds Quechua. Właściwie wszystko zostało opisane przez Avallona w powyższym poście i z tym się zgadzam. Dodam tylko że mój model ma jedną wadę . Po złożeniu wygląda jak wielkie nieporęczne koło . Związku z tym nie nadaje się na piesze wędrówki , jest to typowy namiot dla z motoryzowanych . Dla zobrazowania zamieszczam zdjęcie z paczką zapałek . www.forumsumowe.pl/images/d_namiot_quechua.jpg
 

pietiabo

Offline

A propo tych namiotów to jest na stronie decathlonu film jak składać ten namiot mam taki sam jak Avallon dla mnie rewelacja

Zdania zaczynamy z dużej litery, to nie boli Oczko
Avallone
 

Artur Betcher

Offline

Obojętnie czy jeździsz sam czy z kimś bierz największy model, wygoda i cały sprzęt wejdzie gdyby padało a jak dojdziesz do wprawy w składaniu nie będziesz chciał innego Oczko Cena + jakość + komfort do kupy daje ocenę 10 na 10. Na pewno nigdy nie kupię karpiowego bo i kilka razy droższy i składanie dłuższe i tylko wygląd ładniejszy a za to przepłacać nie będę Oczko
Pozdro
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Janusz Michalak

Offline

Ja mam już swój namiot 5 lat (iglo 2 osobowe)i na wypady dwu ,trzy dniowe jest idealny i nie zajmuje dużo miejsca ale ten namiot widziałem w tym roku na campingu nad morzem gość rozłożył go w parę sekund.
 

Mariusz Maksymow

Offline

Avallone napisał/a:
Na pewno nigdy nie kupię karpiowego bo i kilka razy droższy i składanie dłuższe i tylko wygląd ładniejszy a za to przepłacać nie będę Oczko
Pozdro


A tam sie znasz .....Oczko)))
 

Lukasz Celt

Offline

Pooglądałem sobie te namioty.
Poczytałem sobie na innych forach związku z namiotami,
no i co się dowiedziałem.
Ze zakupie jednak ten namiocik a za oszczędzona kasę kupie sobie mnóstwo innych potrzebnych mi akcesorii.
Wielkie dzięki!
Zostanie mi na wyposażenie całego namiotu np. dogrzewacz i stolik hahha pewnie na lampę gazowa i kuchenkę też starczy!
I jeszcze se fajki kupię hihi
 

Mariusz Maksymow

Offline

Prokurator nie zapomnij o workach na śmieci !!!! Oczko
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Namioty Quechua 2seconds Sprzedam sprzęt wędkarski 13 11 sierpnia 2016 19:18
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,556,018 unikalne wizyty