Okulary z kamerą | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Alkohol konserwuje wszystko, prócz tajemnic. -Seneka


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Okulary z kamerą

Artur Betcher

Offline

Nie wytrzymałem i kupiłem jedne do testów.
Cena iście złodziejska bo z przesyłką zapłaciłem 179zl a można trafić takie o rozdzielczości 720x480 za 115zł z wysyłką.
Przydała by tu się pomoc w szukaniu taniego i zaufanego sprzedawcy bo tak raz po raz ktoś będzie przepłacał Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

drek91

Offline

Ja też sobie zakupiłem cena 25 funa, tutaj trochę informacji:
video recording HD 1280x720 (720P) video with Sound at 30fps
Camera: 5,000,000 pixels CMOS Color Sensor
Field of View: 60 Degrees
Typical Battery Life: 2.5 hours per 3-hour charge
Image resolution: 1600 x 1200
To takie podstawowe parametry.Okularki są polarized i dodatkowo dokładają 6 par szkieł w różnych kolorach.Linka do nich mogę przesłać na PW .Oczywiście idą z Chin więc trochę czasu zejdzie zanim dojdą.
 

Artur Betcher

Offline

Jeśli chodzi o opis to w moich również była wyższa jakość a jak doszły inaczej się okazało. Daj znać jak dojdą.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Do mnie dziś doszły okulary o których pisałem wcześniej.

Jeśli chodzi o ścisłość to jeden chińczyk je robi i na początku minusy czyli fakt że przesyłka kosztowała 15zł a skasowali mnie za nią 35 czyli za same okulary zapłaciłem 165zł gdzie idzie takie już dostać za 109 jak dobrze się trafi.
Identyczne jak moje choć na plus zaliczam ze tym razem sprzedawca mnie nie oszukał i rzeczywiście mają 720x480 a także to że tak jakby szum jest nieco mniejszy choć to może być złudzenie spowodowane nieodpartą chęcią posiadania okularów niezawodnych.
Minusem oczywiście jest cena jak i fakt że nie zachowują się tak jak trzeba przy ładowaniu gdyż nie mogą odpowiednia dioda ( chyba że sprzedawca je naładował)

Mały skok przy nagrywaniu dźwięku też miałem ale ogólnie oceniam je dobrze ( oprócz ich ceny która jest wręcz utopijna i sytuacji odnośnie kosztów przesyłki przez co nie polecam zakupów u tego sprzedawcy pomimo tego iż to bardzo kulturalny i miły gość gdyż rozmawiałem z nim telefonicznie)

Kilka fotek i dla porównania i moje stare obok

www.forumsumowe.pl/images/try_zdjecie_z_okularow_z_kamera_06.jpg

www.forumsumowe.pl/images/try_zdjecie_z_okularow_z_kamera_07.jpg

www.forumsumowe.pl/images/try_zdjecie_z_okularow_z_kamera_08.jpg

www.forumsumowe.pl/images/try_zdjecie_z_okularow_z_kamera_09.jpg

Sami oceńcie czy warte są tej ceny.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Przemo

Offline

Artur a będą jakieś filmiki jak do tych poprzednich? Cena nie jest według mnie wysoka. Jak już napisałem w "dzisiaj kupione" marka Media-Tech przynajmniej w sektorze komputerowym ma zróżnicowaną opinię. Osobiście preferuje produkty firm typowo nastawionych na produkcję danego produktu. Na okularach się nie znam, ale czytałem dość sporo opinii o tanich okularach, że psują wzrok i podobne. Tanie może to one nie są, ale biorąc pod uwagę fakt, że jest kamera to cena jest już atrakcyjna.

Może na dniach zamówię dla testów te okulary.
Z sumowym pozdrowieniem
Przemek
 

Artur Betcher

Offline

Takie zamówisz i za 99zł jak dobrze trafisz i dlatego uważam ze cena jest po prostu przesadzona.
Będą filmy ale jak dla mnie to jest dokładnie to samo, jedna fabryka w której milion chińczyków zatrudnili je robi i tyle. Za pudełko się przepłaca.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Zostawiłem je do naładowania na 12h z USB tak jak każe producent i po naładowaniu już nie działają.
Już gadałem z gościem który będzie działał z reklamacją ale jak za tą cenę to zwykła kpina a nie towar.
Sam koszt wysyłki również zareklamuje bo skoro czarno na białym 15 wydali to nie mogą ponad 2 razy tyle zdzierać.
Brak słów ale w tym sklepie nie kupił bym wody gazowanej bo by się okazało że gazu ona nie ma. Tyle tylko że sprzedawca to bardzo miły gość z kulturą ale na tym się handel nie kończy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Przemo

Offline

Ale to nie wina sprzedawcy, że okulary nie działają. To, że nie działają to wina tego, co to robi. A mówiłem jeszcze wczoraj że media tech to nie najlepsza firma.

Powodzenia z reklamacją
Z sumowym pozdrowieniem
Przemek
 

Artur Betcher

Offline

To nie Media tech robi a jakiś chińczyk i czy to Manta czy 3ray się nazywa jeden pies bo to to samo.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Przemo

Offline

MEDIA-TECH jest producentem. A to, że MEDIA-TECH zatrudnia firmę jako "podwykonawcę" ściślej mówiąc chińskie łapki, to już inna sprawa. Na pudełku, w gwarancji, na sprzęcie masz napisane MEDIA-TECH.

Reasumując większość sprzętu elektronicznego jest robione w Chinach i często przez te same fabryki i tych samych ludzi co wcześniej zrobili produkt konkurencyjny.
Z sumowym pozdrowieniem
Przemek
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Okulary polaryzacyjne Poradniki wędkarskie 21 25 czerwca 2015 22:14
Sumy widziane podwodną kamerą Filmy o sumach znalezione w sieci 17 27 grudnia 2012 21:44
Szukam elektronika do przeróbki okularów z kamerą. Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 20 25 października 2012 18:25
Okulary polaryzacyjne Pozostałe wyposażenie wędkarza 64 04 października 2012 14:19
Testy okularów z kamerą Nasze filmy o sumach 10 30 października 2010 21:36
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,591,655 unikalne wizyty