Okulary z kamerą | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie ludzie nami rządzą, lecz własne słabości. -Aleksander Fredro


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Okulary z kamerą

Artur Betcher

Offline

To akurat jest norma że w tych okularach 40mega minuta. W okularach o większej rozdzielczości nagrywania to jeszcze więcej waży.
Mam telefonów kilka z kamerą i wszystkie filmy porównywalnie kręcą a cenowo okulary i tańsze i przy nagrywaniu funkcjonalniejsze. Nie znaczy jednak to że są bez wad bo jak pisałem mają ich sporo.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Kaminski

Offline

Mam neta mobilnego i dlatego dla mnie to dużo xD, bo długo trwa wysyłanie.

2 filmiki po kompresji:

YouTube Video


YouTube Video



@Janus, Jak przerabiałeś filmik, że zszedłeś z 75 na 12 mb na minutę? Tylko kodekiem? Czy rozdzielczością też?
 

Michal Kaminski

Offline

Czy ktoś wymieniał może soczewki w tych okularach? filtr polaryzacyjny jest dosyć słaby a soczewki są wyjmowane. To zwykła folia, nie wiecie może z jakiej folii przyciąć identyczne? Czy da się taką kupić?
 

Artur Betcher

Offline

Filtr polaryzacyjny nie że jest słaby ale tak szczątkowy że prawie nie istnieje. O ile wygoda użycia rekompensuje wiele wad to jednak sam chciałbym zmienić w nich szkła na dobre polaryzacyjne.
Jak ktoś znajdzie patent dawajcie znać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Szukam takich okularów z jeszcze lepszą jakością.
Jedne jeszcze bym kupił na ten sezon.
Jak by ktoś miał sprawdzone to proszę o cynk Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Dokładam 3 filmy zrobione tymi okularami (trzeci się ładuje na YT)

Przyznam się szczerze że gdyby istniała doskonalsza forma tych okularów to nie żałował bym grosza Usmiech Jeśli ktoś zna takowe to pisać.
Chodzi o kąt kamerowania i jakość obrazu.


YouTube Video


YouTube Video


YouTube Video
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Fajne filmiki ,jakość zadowalająca.Muszę zakupić takowe.teraz już jestem pewny,tylko może ktoś zna zaufanego sprzedawce.
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Artur Betcher

Offline

siluro napisał(a):
Fajne filmiki ,jakość zadowalająca. Muszę zakupić takowe. Teraz już jestem pewny,tylko może ktoś zna zaufanego sprzedawce.


Z tymi jest największy problem, ja z moimi też problem miałem. Znaleźć uczciwego sprzedawcę to koszmar ale jak ktoś naprawdę takiego zna i ma dajcie znać bo i ja może bym kupił jeszcze jedne.


Czy ktoś zn was zna inne takie okulary z kamerą lepszej jakości?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Właśnie znalazłem inne okulary z kamerą Haha

Tylko 1700zł Haha
Cały czas szukam tych z lepsza rozdzielczością od moich Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Znalazłem potwierdzoną rozdzielczość 720x480 u sprzedawcy który zrobił mi test po to żeby to sprawdzić.

www.3kropki.pl/p/8/8/0/media_tech_3ray_mt4034_okulary_z_kamera.php

Niestety cena ich nieco odstrasza bo aż 145zł a już zdarzały się przypadki gdzie ktoś znalazł za 100zł tą rozdzielczość ( niestety rzadkie, większość sprzedawców oszukuje)

Pozostaje czekać na rewaloryzację ceny ale przynajmniej będziemy mieli pewność że okulary mają tą rozdzielczość.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Okulary polaryzacyjne Poradniki wędkarskie 21 25 czerwca 2015 22:14
Sumy widziane podwodną kamerą Filmy o sumach znalezione w sieci 17 27 grudnia 2012 21:44
Szukam elektronika do przeróbki okularów z kamerą. Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 20 25 października 2012 18:25
Okulary polaryzacyjne Pozostałe wyposażenie wędkarza 64 04 października 2012 14:19
Testy okularów z kamerą Nasze filmy o sumach 10 30 października 2010 21:36
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,670,834 unikalne wizyty