Okulary z kamerą | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Okulary z kamerą

Artur Betcher

Offline

Temat dla Roberta Dubisa odświeżam, mam nadzieję że coś o nich tu napiszesz na czasie, jak Ci się sprawuję i tym podobne.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszs

Offline

Ja również odświeżę ponieważ chciałem kupić na wyjazd do Irlandii okulary i nie wiem , które wybrać żeby bubla nie trafić
 

Artur Betcher

Offline

Wszystkie co miałem zbyt awaryjne a to praktycznie to samo.
Jak ktoś trafi mniej awaryjne niech da znać bo są wyśmienite we wielu sytuacjach ( np jak oglądamy striptease Oczko).
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Dubis

Offline

Witam , okulary z kamerą i aparatem foto jak na razie sprawują się znakomicie , nagrałem parę filmów,zrobiłem parę zdjęć mogę polecić ,zapłaciłem za nie 215 zł.Okok
 

Artur Betcher

Offline

Moje też na początku działały świetnie ale po kilkunastu nocach na rybach elektronika siadła we wszystkich bo podłej jakości.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Dubis

Offline

Moje jak się zepsują oddam do reklamacji, mają rok gwarancji.
 

Artur Betcher

Offline

A ja uznałem że nie warto mi ich wysyłać bo za duże koszta z Francji.
Fajnie by było gdyby kiedyś powstały trwalsze.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Jeśli ktoś znajdzie trwalsze oczywiście proszę o linka na PW
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

gregorio

Offline

Może linka do dobrych okularów trzeba by było wstawić w tym temacie, bo ja też takich szukam.
"Zapłacili za 3:0, będzie 3:0!"
 

Artur Betcher

Offline

Wstawimy jak gość da zniżkę Usmiech
Polityka ma być twarda w zakresie linkowania po to żebyśmy mogli dzięki pozycji portalu pozyskiwać korzystne współprace.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Okulary polaryzacyjne Poradniki wędkarskie 21 25 czerwca 2015 22:14
Sumy widziane podwodną kamerą Filmy o sumach znalezione w sieci 17 27 grudnia 2012 21:44
Szukam elektronika do przeróbki okularów z kamerą. Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 20 25 października 2012 18:25
Okulary polaryzacyjne Pozostałe wyposażenie wędkarza 64 04 października 2012 14:19
Testy okularów z kamerą Nasze filmy o sumach 10 30 października 2010 21:36
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,563,319 unikalne wizyty