Łowienie w Hiszpanii - opis bazy wędkarskiej nad rzeką Ebro | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Człowiek zużywa dziś na wszystko mniej czasu i więcej pieniędzy, i właśnie to nazywa się u nas postępem. - Frank Sinatra"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Łowienie w Hiszpanii - opis bazy wędkarskiej nad rzeką Ebro

Krystian Kantyka

Offline

Dzięki za te informacje.Bardzo przydatne,jestem w trakcie namawiania żony i córek Usmiech
 

Tomek Woloszyn

Offline

Dzięki za opis mam nadzieje że już niedługo tam pojadę Usmiech
 

Adam Gasior

Offline

Krystian Kantyka napisał(a):

Dzięki za te informacje.Bardzo przydatne,jestem w trakcie namawiania żony i córek Usmiech

A o mnie to już nie napisałeś !! zly
 

Slawomir Jozwiak

Offline

Baza super Okok, klimat, widoki i rybostan po prostu bajka, tylko pozazdrościć Hiszpanom. Może kiedyś się tam wybiorę na Rybki.
 

Grzegorz Michalski

Offline

Ale pięknie Usmiech chciałbym tam być Usmiech
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

darek foss

Offline

Dziwi mnie to co martwi Hiszpanów a cieszy Polskich wędkarzy,jechc tyle km oby obławiac rzeke z chwastem to takie me prywatne zdanko .Cudze chwalicie swego nie znacie,zamiast uganiając się za chwastem z Ebro lepiej zapolowac na nasze potwory z rodzimych rzek co to za sztuka zlapac KARASIA W STAWKU w czym Polskie sumy są gorsze chyba tylko w tym ze są bardziej waleczne i mniej dostępne z drugiej strony jak się niema co się lubi to się lubi co się ma ,to takie moje prywatne zdanie na ten temat mam nadzieje ze nikogo nie uraziłem ani nie zniechęciłem do wyjazdów na takie wyprawy ,tylko dziwi mnie taki zachwyt tymi sumami i karpiami z Ebro Hiszpańscy ichtiolodzy pewnie do teraz zastanawiają się jak się pozbyc chwasta który tak cieszy łowców okazów tej ryby.
Dariusz
 

Hubert Chamczyk

Offline

Nie wszyscy mają tyle czasu aby tygodniami siedzieć nad wodą i czekać na branie. Pracują cały rok przychodzi czas wolny to wolą pojechać na Ebro przynajmniej mają większą szanse na złowienie wielkiej ryby. - Według mnie tak sprawa wygląda.
No Kill
C&R
 

Grzegorz Petryna

Offline

Darku, chodzi o to, że ta ryba tam jest i to w ogromnej ilości i wielkości. Nie trzeba nęcić tygodniami i siedzieć dniami, aby złowić jakiś okaz. Tam masz to praktycznie zagwarantowane od ręki, a do tego w miarę pewną pogodę, a nie to co u nas.
 

Andrzej Kossakowski

Offline

Różnie można na to patrzeć... Oczywiście masz po części rację. Ja z chęcią poznałbym opinie osób, które odwiedziły tę bazę kilka dni temu. Jak odczucia, jak profesjonalizm, jakie warunki. Czy prezentacja oddaje rzeczywistość , czy realia są faktycznie tak kolorowe. Niech piszą w tym temacie Ci którzy byli, widzieli i wrócili :-) Takie opinie są najbardziej cenne.....
 

Zbyszek Grudner

Offline

Pięknie byłoby nie musieć wyjeżdżać na drugi koniec Europy, żeby złapać rybę. Przecież u nas jest o wiele piękniej i przyjemniej nad wodą niż tam. Ale dopóki nasze pieniądze ze składek będą trafiać do kieszeni twardych łbów z PZW, a nie do wody, będziemy jeździć po świecie, żeby coś konkretniej połowić. Niestety.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Łowienie suma w jeziorze. Łowienie sumów na grunt 1 10 września 2019 08:21
Czy juz czas na łowienie sumów Powitalnia sumowa ;) 6 05 maja 2019 21:48
Zmiana temperatury wody a łowienie suma Forum ogólne o sumach 1 22 sierpnia 2018 19:58
Firmy pelletów ebro Przynęty martwe do łowienia sumów 1 07 lutego 2018 19:48
Ciężarki na Ebro Pozostałe wyposażenie wędkarza 5 14 stycznia 2018 08:56
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,561,624 unikalne wizyty