Mata do ważenia dużych sumów | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przeludnienie świata doprowadziło do tego, że w jednym człowieku żyje wielu ludzi. -Stanisław Jerzy Lec


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Maty Pokrowce Namioty i sprzęt biwakowy na wyprawy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Mata do ważenia dużych sumów

Lukasz Celt

Offline

Znalazlem w sumie dwie maty do wazenia sumow Usmiech
Na pewno cenowo sie roznia, oczywiscie nie posiadam zadnej,
spelniam tylko prosbe Artura.
http://www.askari.pl/product/kogha__mata_do_wazen/366/
A tu ta drozsza Sangera, czym sie roznia nie wiem sa bardzo podobne http://www.fisherbagstore.it/prodotto.asp?Page=&idq=2262&nprod=2262&utm_medium=cpc&utm_campaign=Pagineprezzi
Zapewne sam tez sobie jedna kupie i zapewne bedzio to ta tansza.
 

Artur Betcher

Offline

Dawno temu łowiłem z paroma kolesiami francuzami.
Bubu łowił karpie a ja sumy.
Brat Bubu bardzo chciał złowić suma i przesiadywał z nami aż kupił sobie calutki sprzęt ( suma nie złowił pół roku pomimo sprzętu za tysiące i tak przestaliśmy łowić razem bo drażniło go że mi się udaje i dwa razy ciskał sprzęt do wody. Brat jego Bubu okazyjnie łowiąc karpie wyłowił suma 42kg na kulkę Usmiech Cierpliwość i pokora to ważne rzeczy w tym sporcie) a w tym sprzęcie znajdowała się też mata do ważenia sumów.
Śmiałem się że to do ważenia rekordów i że my takich nie łowimy ale teraz chciałbym odzyskać kontakt i dowiedzieć się co to było.
Przy uchwycie do ważenia na całości biegła rura tak że zapewniało to jako taką stabilność. Tego szukam.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Celt

Offline

Znalazłem kolejne dwie maty do ważenia suma, właściwie jeden to worek.
Może napisze nazwę tych mat, żeby nie dawać linka do sklepu.
Worek - Catfish Weighing sack
Mata - Catfish Unhooking mat
Myślę że to ważny temat dla kogoś kto chce ważyć wygodnie sumy i nie robiąc im krzywdy, sam czegoś szukam z tym ze ja mam jeszcze czas do przyszłego roku.
 

Lukasz Celt

Offline

Mata jednak nazywa się Catfish Unhooking mat
A worek Catfish Weighing sack
Proszę administrację podmienić nazwy, ja już nie mogę, tak to jest jak się nie ma znajomości języków.
 

Artur Betcher

Offline

prokurator napisał(a):
Znalazłem kolejne dwie maty do ważenia suma, właściwie jeden to worek.
Może napisze nazwę tych mat, żeby nie dawać linka do sklepu.
Worek - Catfish Weighing sack
Mata - Catfish Unhooking mat
Myślę że to ważny temat dla kogoś kto chce ważyć wygodnie sumy i nie robiąc im krzywdy, sam czegoś szukam z tym ze ja mam jeszcze czas do przyszłego roku.


Nie mam nic przeciwko kiedy ktoś doda linka do zagranicznego sklepu ( oczywiście nieklikalny) bo to ni kryptoreklama a gdyby tak na ogóle było opisane ilu ludzie się tu loguje tylko po to żeby się zareklamować to byście zrozumieli dlaczego odcinamy się od komercji.
Dawaj namiary na te maty i szkoda że tak późno bo kupowałem coś we Włoszech w czwartek i już pewnie poszło.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Celt

Offline

Nie wiem jaki to sklep, jest w kilku językach podejrzewam ze Holenderski a link już zapodaje
http://www.raven.nl/gb/categorieen/others/1779_catfish_accessories/
PozdrawiamOczko
 

Silurus

Offline

Worek do ważenia MANTIKOR 220x200 cm
Mata do odhaczania MANTIKOR 500x500 cm
Można zobaczyć w ich katalogu na stronie 17.
 

Artur Betcher

Offline

Jeszcze nie kupiłem, cały czas ważę w macie karpiowej dlatego ostatnimi czasy mało co ważyliśmy Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Karlinski

Offline

Ja zamiast kupowania maty do wyciągania rybki z wody to teraz mam zrobioną mate z plandeki naczepowej i są do tego w grzane uszy to przenoszenia rybkOkoki a do ważenia teraz robimy worek też z tego samego materiału jak już będę miał w domku to porobię fotki i wstawię ale jest już nie do zajechaniaOczko
Rybkimaly
 

Artur Betcher

Offline

A jak z wyważeniem kiedy ważysz dużą rybę?? nie ślizga się na obie strony??
Jak będziesz mógł wstaw fotki proszę.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Czy juz czas na łowienie sumów Powitalnia sumowa ;) 6 05 maja 2019 21:48
Witam Wszystkich łowców sumów. Powitalnia sumowa ;) 2 06 lipca 2018 12:34
Czynne łowienie sumów Forum ogólne o sumach 2 06 lipca 2017 00:41
Sum Europejski - świat młodych sumów Nasze filmy o sumach 7 17 listopada 2016 21:26
Sprzedam matę do ważenia sumów firmy MORITZ Sprzedam sprzęt wędkarski 1 01 lipca 2016 11:19
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,595,083 unikalne wizyty