Mann's wobler | Forum wędkarskie

Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Minister nie powinien żalić się na gazety. Nie powinien ich nawet czytać. Powinien je pisać. Autor: Charles De Gaulle

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

woblery trociowe janek
woblery trociowe janek
woblery trociowe janek
Ebro 2012
Ebro 2012
Odra
odra
155 cm ok 35 kg

Na forum na skróty

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

Mann's wobler

edi

Dzięki. Mam zamiar zainwestować w kilka sztuk. Model stretch 20+, 30+ to już chyba tylko za oceanem w cenie do przełknięcia? Ale wysyłka zrobi swoje. Trzeba dybać na używki.

Artur Betcher

Ja mam kilka w worku nawet w opakowaniach ale nie chce mi się ich szukać. Można i zza oceanu dobrą cenę z dobrą przesyłką trafić bo już widziałem jak ktoś ściągał i dowalał takie ceny że spaść szło z krzesła.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM

edi

Nawet się nie zmuszaj wysmiewacz Będę szukał, napewno coś trafię wcześniej czy później w dobrej cenie. Muszę mieć jakąć alternatywę jak Józkowe pozrywam grin

Konrad Bartosik

Edi żebyś się wczesniej odezwał to bym Ci wysłał 30+ te wobki to plastiki nie do zniszczenia, ale farba schodzi mi się podobal 20+ , ten 30 + to ma wielki ster i wielki opór stawia nie podoba mi się.

Artur Betcher

Za to schodzą bardzo głęboko i można wyciągnąć ładne sumy z rozległych dołów. Nie zapominaj że Radek w wieku 6 lat wyciągnął oba duże właśnie na 30+.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM

edi

Dzięki Konrad z mann's sobie poradzę powoli Usmiech wolałbym kolejne 2 od Ciebie oczko większe Oczko

Artur Betcher

Dla mnie bez dwóch zdań rękodzieło jest lepsze o ile są skuteczne bo najczęściej trwałością przewyższają kilkukrotnie fabryczne.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

coyote

Mam możliwość zakupu Mann's + Depth

Jakie kolorki Wam się sprawdzają ?

Ogólnie szukam pod sumka na Wiśle, a jak sprawdzają się na głębinowych szczupakach/sandaczach ?

Janusz Golebiewski

Jak pod sumka to kolor nie robi większego znaczenia.

Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć