World Catfish Classic 2012 - Parada - | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Człowiek nie ma przyjaciół, przyjaciół ma tylko powodzenie. Napoleon


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Filmy o sumach znalezione w sieci
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
World Catfish Classic 2012 - Parada -

H20de

Offline

Czy ma ktoś informacje jak poszło World Catfish Classic 2013 ?
 

Marcin Szajda

Offline

Ponawiam pytanie kolegi, ma ktoś jakieś wieści ?
Ja znalazłem coś o anulowaniu tegorocznej imprezy ale nie wiem czy to prawda.
 

Jacek Gebala

Offline

Impreza została anulowana. Już w 2012 chodziły słuchy że prawdopodobnie nie będzie możliwe ponowne przeprowadzenie WCC w Hiszpanii.

Tutaj oficjalna wypowiedz na WCC 2013: http://www.worldcatfishclassic.com/
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

Marcin Szajda

Offline

Wypowiedź R.Honey'a tłumaczy wiele.
Dzięki Jacek Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

A moze ktoś przetłumaczyć na nasz ojczysty?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jar78

Offline

Czy ktoś z kolegów mógłby przetłumaczyć tekst i wkleić go do tematu.
 

Jacek Gebala

Offline

Spróbuję Zmeczony streścić to co ja zrozumiałem :

Przerwanie zawodów było protestem skierowanym przeciwko masowej rzezi karpia i suma w Hiszpanii. (Przypominam że tamtejsze przepisy nakazują bezzwłoczne zabicie tych ryb po złowieniu). Prowadzący WCC próbują już od ponad dwóch lat zmienić ten stan rzeczy ale są zbywani obietnicami a lokalne władze albo nie chcą , albo w ogóle nie starają się zrobić coś konkretnego w tym kierunku. Miejscowe władze i firmy były zainteresowane przeprowadzeniem zawodów, ale organizator(zy) po przedstawieniu mu(im) dowodów "rzezi ryb" (masakry)w postaci zdjęć zdecydowali się na przerwanie zawodów. Naturalnie mogli przymknąć oczy i mając jako główny cel zarobek doprowadzić imprezę do końca, ale chcąc ratować ten wspaniały europejski akwen wędkarski zdecydowali się na taki akt protestu., za co też kilkakrotnie w tekście przepraszają !

Jest jeszcze coś o tonach odpadów które muszą/musiały być zagospodarowane po takiej kilkudniowej imprezie, ale za bardzo nie rozumie co to ma wspólnego z powyższym protestem Zmeczony

I to by było na tyle - dociekliwych Nono odsyłam do tłumaczy przysięgłych i tych maszynowych na internecie Usmiech
"Jeśli chcesz być szczęśliwy godzinę, to się upij. Jeśli chcesz być szczęśliwy trzy dni, to się ożeń. Jeśli chcesz być szczęśliwy całe życie, zostań wędkarzem... " O.Pavel
 

wojtek zdunik

Offline

Co do tych śmieci to ja zrozumiałem że to organizatorzy zawodów sprzątali brzegi przed zawodami - zebrano 50 ton śmieci, i cała praca poszła na marne bo zawodów i tak nie będzie.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wędka kogha gianthunter catfish Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 15 maja 2019 23:14
Robinson Siluro Catfish Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 22 marca 2018 21:03
Mistrall Infinity / Windflash Catfish 2,85 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 23 września 2017 00:26
okuma classic pro 302 Poradniki wędkarskie 6 01 września 2017 14:49
Konger Arcus Catfish Spin Wędziska spinningowe na suma 2 24 maja 2017 19:10
Wygenerowano w sekund: 1.78
51,733,707 unikalne wizyty