Jaka echosonda na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Tylko miłość może wykluczyć używanie jednej osoby przez drugą. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy,
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Jaka echosonda na suma

elpazo

Offline

Norimk fajny link dałeś z tą panienką ,ale ja nie czytam języków pogańskich.Tylko fotki mogę po oglądać zly
 

pietiabo

Offline

Władziu wymyślili cos i dla takich jak ty przepuszczasz strone i masz wsio w cywilizowanym jezyku.Brzmi to tłumaczenie jakby to pisał kanibal z wyspy Fidzi (Kali lubić Kali potrafić) ale zawsze to cos tu masz linka translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#
 

Artur Betcher

Offline

norimk napisał(a):
Oto ci chodzi
http://www.thehul...sions.html


Ożesz ty ..... Haha
Ta pani z Fidżi jest powalająca.
Zapisuje się do niej na kurs joggingu beka

Dobry ten artykuł jest. Warto poczytać.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Lowrance Mark 5X DSI ... Kupiłem ostatecznie jedną sztukę.
W końcu ktoś musi to przetestować i opisać na forum a że nikt się nie palił to się poświęcę Usmiech
Jak się Kasia obudzi zasnę snem wieczystym Oczko
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Avallone napisał(a):
Gdzie wy wyczytaliście te stożki bo nie mogę znaleźć.


forumsumowe.pl/images/t_stozek_mark_5xdsi.jpg
 

Lukasz Karlinski

Offline

Chciałem się zwrócić z prośbą czy może mi ktoś powiedzieć coś na temat takiej echosondy(HUMMINBIRD WIDE Onehundred) bo fakt i tak jest już woda po kisielu bo ja niestety wygrałem na aukcjiZmeczony to teraz jest ważne czy jest sens ją posiadać czy od razu lepiej ją puścić Smutny

Maly, piszesz o tym modelu? Jeśli nie to daj znać , fotkę wyrzucę
 

Artur Betcher

Offline

Hunt eR napisał(a):
Avallone napisał(a):
Gdzie wy wyczytaliście te stożki bo nie mogę znaleźć.


forumsumowe.pl/images/t_stozek_mark_5xdsi.jpg


Hunt co prawda spóźniłem się ale dzięki za info Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Karlinski

Offline

Tak to jest ten model i kurcze nie wiem czy dobrze zrobiłem bo teraz jak się przyglądam zdjęciom to chyba jest uszkodzony przetwornik bo ma wyłamane uchwyty do mocowania zly
 

Radekm

Offline

Jeśli jest to wada świadomie ukryta, a sprzedawca nic o niej nie wspomniał, masz chyba prawo odstąpić od kupna. Chyba że wszystko widać na fotce.
Niestety w niczym Ci nie pomogę - jestem zielony w tym temacie. Daj może link do aukcji (myślę że Artur przymknie oko) lub wstaw fotkę tej co kupiłeś - pewnie ktoś się znajdzie co Ci pomoże. Oczko
 

Lukasz Karlinski

Offline

On napisał ze się na tym nie zna i nie wie czy działa a włączać się włącza tylko teraz jak się przyjrzałem temu przetwornikowi to właśnie widać jakby był uszkodzony i pisze że brakuje tam jakiejś rurki na kablu ale jakiej to nie wiem sami zresztą zobacz tu masz fotke troche marnie widać
...

a to jest jeszcze treść tej aukcji:
Witam.
Sprzedam używaną echosondę. Stan wizualny dobry.
W komplecie echosonda i akumulator.
Z tego co wiem to brakuje jakiejś rurki na kablu. Czy jest sprawna tego nie wiem. Włącza się ale nie bardzo wiem co dalej. W menu można wejść i są tam jakieś ustawiania.
Wszystko widoczne na zdjęciach.
Możliwość zakończenia aukcji przed czasem.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.71
51,754,191 unikalne wizyty