Wigilia ForumSumowego 2012 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

''Wydaje mi się, że mógłbym mieć lepszą kondycję gdybym nie pił i nie palił 7 paczek papierosów dziennie'' beka Ricardo "El Matador" Mayorga (29-8-1, 23 KO)


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wigilia ForumSumowego 2012

Michal Gorski

Offline

Zbigniew Kapustynski napisał(a):

Pewnie się będziecie śmiać ,ale weźcie laptop z kamerą i będziemy się mogli połączyć przez Skype w czasie Wigilii . Tylko musimy się wymienić adresami Skype. A tak w ogóle możemy przez Skypa gadać do woli na forum i wyślę Wam swój adres, żeby to rozpowszechnić.
To wymyśliłem teraz, oczywiście przy ukochanym żywczyku z sokiem malinowym.Piwko


Ja lapka mogę wziąć, ale nie mam przenośnego internetu, jedynie z telefonu Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 

Lukasz S

Offline

Ty Michalski a jak coś to mnie odbierzesz ze stacji Oczko?
 

Michal Gorski

Offline

Lukasz Sieranski napisał(a):

Ty Michalski a jak coś to mnie odbierzesz ze stacji Oczko?


Ty, Łukaszewski pfft A z której i o której?? Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Lukasz S

Offline

Jak coś to na wschodni bym mógł dotrzeć czy gdzieś tam Oczko
 

Michal Gorski

Offline

Wschodni mi pasuje Usmiech Daj znaka o której po Ciebie być i nie ma problemu Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Lukasz S

Offline

Tzn wiesz to w ostateczności, może kolega będzie chciał jechać albo ta moja mi auta pożyczy (chociaż coś nie za bardzo chce). Jak będę jechał pociągiem to dam znać.
 

Michal Gorski

Offline

Spoko loko, dajesz info i jestem Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Tomek Sztanka

Offline

Slawomir Tabor napisał(a):

Po dwóch latach spędzonych z Wami, po dwóch zlotach na których prawie nie łowiłem tylko gawędziłem, przyszedł czas abyśmy spotkali się przy świątecznym stole na naszej wspólnej wigilii . Jeśli czujecie taką potrzebę, proszę o potwierdzenie uczestnictwa.
Wigilia odbyłaby się w barze nad Zalewem Zegrzyńskim. Longin po rozmowie z właścicielem ustalił że jednym z podstawowych kryteriów jest ilość uczestników co najmniej 15 osób.
Wszystko inne np; termin wigilii , sumę za uczestnictwo ustalimy później gdy zgłosi się 15 osób chętnych .Czy w czasie wigilii będziemy łowić ustalimy razem bo będzie taka możliwość jak będzie mróz.
Z uszanowaniem Sławek.

Uczestnicy Wigilii FS 2012
1.Longin Bojanowski
2.Sławomir Tabor
3.Szymon Kabaciński z opiekunem.
4.Michał Górski
5.Łukasz Sierański
6.Łukasz Karasiewicz z bratem.
7.Gerard Wiśniewski
8.Piotrek Rosiński
9.Stasiek55
Ostateczny termin zgłoszeń do końca listopada


Wigilia forumowa rozpocznie się w sobotę 22.12 o godz. 13.00. w knajpce i porcie Szanta Cafe w Zegrzu.
Namiary www.jezioro.zegrzynskie.pl/pl/of/Szanta-Cafe
Jadłospis wg. życzenia z tego co będzie, napoje też. Jeżeli ktoś chce mocniejsze trunki (piwo, wino jest) powinien zabrać ze sobą. Przewidywany koszt max. 50 pln.


Ja oczywiście tak, tylko jak zwykle mam problem z dojazdem i oczywiście imieninowy Święty Tomasz, pewnikiem nie piję w swoje imieniny 21 będę sprawdza PKS
Hey

Nie dam rady wszystkich postów przeczytać po tak długiej przerwie... Jak by coś to dzwońcie bo mi tel. wykopcił w mikrofali...i to co mam w starym tel. to nie ma Was przepraszam ale wiecie jak piję to mózg się odłącza /nie mam trzcionki l z kreską/ tel 782143351 dzwońcie do mnie
T.

Zbigniew Kapustyński,
wyślemy na cały świat we wszystkie skype, e-maile, sms, mms oraz inne typu facebook i do góry...na pewno się będziemy śmiać ale nie z Ciebie. Pozdrawiam i żal, że nie będziesz.
Hey.
T.
 

Szymon Kabacinski

Offline

Panowie ja wysiadam ;/
Grypa mnie zżera niedam rady chyba.
 

Michal Gorski

Offline

Tomuś, mam nadzieję że jak Ci się po alko ten mózg będzie nadal wyłączał to nie będziesz wtedy tu wypisywał Oczko Pozdro Usmiech
I postaraj się nie pisać kilku postów jeden pod drugim w jednym temacie tylko scalaj je w jeden Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Katalog Shimano 2012 Znalezione w sieci 6 21 lutego 2016 16:48
I Zlot FS Bug 2012 7-8 lipiec 2012 Popowo-Parcele Zloty i forumowe imprezy 543 15 marca 2014 08:56
World Catfish Classic 2012 - Parada - Filmy o sumach znalezione w sieci 18 25 września 2013 07:59
Wyprawa do Caspe nad Rio Ebro 2012 pazdziernik Relacje z wypraw na suma 78 16 maja 2013 02:14
Francja-Tarn et Garonne 2012 (Sum 200cm) Relacje z wypraw na suma 27 29 marca 2013 06:38
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,561,726 unikalne wizyty