VW Passat [2000r] | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gniew kochających się nie trwa długo. -Menander


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Środki transportu czyli czym na ryby dojechać
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
VW Passat [2000r]

Michal Gorski

Offline

Też tak słyszałem. Mają swoje mankamenty w postaci np przedmuchów i łykania oleju ale podobno ten typ tak ma.
Mam pytanie, jeżdżę od pół roku b5fl 1,9 130km ze skrzynią 6 biegów. Czy ktoś ma taką skrzynię? Ciekawi mnie czy to norma czy tylko u mnie 6 bieg tak naprawdę jest jak 5 bieg w innych dieslach. Szóstka to tak naprawdę nie nadbieg tylko po prostu u mnie biegi są skrócone. Mógłby ktoś sprawdzić na szóstym biegu przy 2tyś obrotów jaką macie prędkość? U mnie jest to ok 100km/h tak samo jak w większości dieslów na piątym biegu.
Catch & Release
Kajtek...
 

Jozefp

Offline

Mateusz Harezlak napisał(a):

Piotr Jakubaszek napisał(a):
ale B5 dla mnie super autko nie wiem jak jest z benzyniakami ale koledzy mają słynne 1.9 tdi i mówią nie do
zajechania


Mogę jedynie potwierdzić, 1.9 TDI to bardzo dobre silniki Okok


Też mam 1.9 TDI 110KM i jak narazie nie mam powodów do narzekania,a najlepsze jest to że na jednym baku robię ponad 1000 kilometrów zanim rezerwa się zaświeciOkok
 

Mateusz Harezlak

Offline

Michał u mnie na 5 biegu przy 2000 obr też jest około 100 km/h, a przy 3000 obr prawie 150 km/h (dokładnie 147-148km/h). Jak szukałem passata to chciałem skrzynie 6-tke, ale na forum VW przeczytałem że różnica w prędkości na trasie znikoma i na tych samych obrotach można uzyskać około 10-15km/h więcej na 6-tym biegu za to ponoć auto z taką skrzynią więcej pali... Wszystko to teoria wyczytana na forum, nie mam porównania bo nie jezdziłem passkiem z 6-biegową skrzynią.

Józek, to można powiedzieć że Twój passat wącha paliwo, mi tylko raz udało się zrobić 1000 km na jednym zbiorniku i w większości była to jazda na trasie, a przeważnie robię około 900 km na jednym baku... Oczywiście wszystko zależy od stylu jazdy.
 

Michal Gorski

Offline

Ja ostatnio w trasie zrobiłem 600 Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Bo się rozpłaczę. Ja na baku robię 400km bo żre mi ta moja szwedzka krowa 15litrów po mieście Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mateusz Harezlak

Offline

Moim wyznacznikiem spalania na trasie jest dystans dom - praca czyli 950 kilometrów.
O ile do pracy jadę w miarę przepisowo to jeden zbiornik paliwa przeważnie wystarcza, natomiast kiedy wracam do domu nie ma to już nic wspólnego z ekonomiczną jazdą i wówczas muszę niestety po drodze dotankować Haha
 

Jozefp

Offline

Mateusz Harezlak napisał(a):

Józek, to można powiedzieć że Twój passat wącha paliwo, mi tylko raz udało się zrobić 1000 km na jednym zbiorniku i w większości była to jazda na trasie, a przeważnie robię około 900 km na jednym baku... Oczywiście wszystko zależy od stylu jazdy.

Jak jeździłem tak + - 180-200 km/h no to ponad 6 litrów palił,teraz staram się nie przekraczać 150 no to nie raz nie całe 5,5L na 100km wychodzi Okok
 

Michal Gorski

Offline

To ja mam coś nie tak bo poniżej 7 nie schodzi a w trasie poniżej 8 Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Jozefp

Offline

W moim tak po przejechaniu 1000-1100km rezerwa się zaświeci,bak 62L.
 

Michal Gorski

Offline

Ja mam seryjnie 130kM a po mapie chyba 159. Jazda przyjemna, nie powiem zbiera się dobrze ale niestety powyżej 140 km/h to już się spalanie robi spore Smutny
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,677,669 unikalne wizyty