III Zlot Forum Sumowe Odra 2013 | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bóg stworzył człowieka, ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował. -Mark Twain


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Zloty i forumowe imprezy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
III Zlot Forum Sumowe Odra 2013

Zbyszek Grudner

Offline

Można rękami nieść na przykład..grin
 

Grzegorz Petryna

Offline

No niby można, ale jak ktoś leniwy z natury jest, to co ma poradzić. Ale czekajcie, mam rodzinę w Zachodniopomorskim, której dawno nie widziałem hehe, może się wproszę, że niby w odwiedziny do Cioci, i po kawce szybko na zlot.
 

Maciek Nawrocki

Offline

O cholera... muszę pozaliczać wszystkie egzaminy w lutym w takim razie żeby w czerwcu tam byćOczko. A termin 31maj-2 czerwiec ? W piątek i tak by się ludzie dopiero rozbijali, zapoznawali, łowili żywce, a wędki na suma po północy by się rzuciło Oczko.
 

Marcin Szajda

Offline

Ja się oczywiście piszę na 100% Haha

Wiedziałem, że już przed listopadem padnie temat III zlot Okok

Chętnie zgłaszam się do pomocy w organizacji III zlotu jeśli będziecie potrzebować oczywiście pomocy Oczko
Pozdrawiam
Marcin
 

Longin B

Offline

Odpaliło Wam cy cuś. W temacie II zlotu jest prawie 800 postów a tu ile będzie do zlotu skoro już zaczynacie. beka
Ale ja już się chyba zapisałem.
Ma być w czerwcu bo to przedłuży nam sezon. Dobrze byłoby aby znalazł się ktoś z tamtego rejonu, ktoś kto mógłby jakiś rekonesans przeprowadzić (oczywiście trochę później). A miejsca powinno byc sporo bo podejrzewam, że może być więcej ludków niż na II.

Marcin Sz. oczywiście każda pomoc mile widziana ale Ty to akurat chyba wiesz co cię czeka. Tylko we wzorze podaj III a nie 3. No i to logo.

Artur już pisze o jakiś atrakcjach, oczywiście będą mile widziane. Ale od razu proponuję aby nie było nieporozumień, żeby liste uczestników zamknąć na co najmniej tydzień przed zlotem. Inni jak chcą owszem tak ale jako goście. Zloty nam się rozrastają i podejrzewam, że na III będzie jeszcze więcej osób niż na II. Dlatego trzeba mieć czas na zorganizowanie tego wszystkiego. Ten tydzień przed będzie właśnie na to. Ponadto atrakcje są zawsze (czy brakowało ich nad Wisłą), upominki (jeżeli takie będą) za aktywność.
 

Radzio Kielbasa

Offline

Witam Panowie!!
Parę dni nie zaglądałem, a tu widzę że szykuje się kolejny zlotOkok. Na dzień dzisiejszy oczywiście się piszę, mam nadzieję,że wszystko wypali i znowu się spotkamygrin
 

Longin B

Offline

Radzio Kielbasa napisał(a):

Witam Panowie!!
Parę dni nie zaglądałem, a tu widzę że szykuje się kolejny zlotOkok. Na dzień dzisiejszy oczywiście się piszę, mam nadzieję,że wszystko wypali i znowu się spotkamygrin


Chyba poproszę administracje aby Ci znowu nicka zmienili.wysmiewacz

Dałeś rade jakoś doprowadzić do ładu altankę czy poszła na złom?
Pisz się i przyjeżdżaj.
Pozdr...
 

Radzio Kielbasa

Offline

Altana przeszła mały remont i żyjeHaha, ale drugiej takiej próby już chyba nie przetrwaOczko. Mam nadzieję że zobaczymy się na zlociebeka
 

Damian Poweska

Offline

W takim razie ja też wstępnie się piszę, bo jeszcze odległy termin i jak nic złego się nie zdarzy to przyjadę złowić w końcu suma Usmiech
 

Robert Milner

Offline

Cieszy mnie niezmiernie opcja III Zlotu. Wpisuję się wstępnie do grona uczestników. Myślę, że teraz to Panowie połowimy, bo sam początek po okresie ochronnym przynosi większe szanse połowu.Oczko
Życie to nie bajka o rybaku i złotej rybce.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,607,038 unikalne wizyty