Sprawdzone przynęty spinningowe na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Żona: kobieta, która nas całuje, gdy wracamy z pracy, aby się przekonać, że byliśmy na piwie. - Jożka Stetina"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ PRZYNĘTY NA SUMA, NĘCENIE SUMA ORAZ METODY POŁOWU / Spinning, Trolling za sumem
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Sprawdzone przynęty spinningowe na suma

Artur Betcher

Offline

Tak jestem ciekaw Tomek jak tam by się u Ciebie sprawowały te Mannsy?? próbowałeś??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Nie, nie próbowałem ale wiem, że się sprawdzają. Niestety w tych sklepach, co robię zakupy wędkarskie tych gum nie ma. Na Ebro świetną przynęta jest BASS ASSASSIN - Sea Shad 6" FIRE TIGER
Długość: 15cm.
Polecam nie tylko na suma. A tak na marginesie, to właśnie na tą gumkę złowiłem suma 2,20m .Okok
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Artur Betcher

Offline

Nie o gumach mówię a o Manns 30 + woblerach głęboko schodzących dokładnie takich samych na który Radek Sandacza i Suma złowił.

Nie znam tych gum i ja lewy do łowienia gumami jestem, potrzeba mi na nurt mocny gum dobrych uzbrojonych już z główkami odpowiednimi ale muszę w sklepach popytać bo te co kupiłem mają za lekką główkę mi się zdaje Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Myślałem, że o gumach... MANNS - od razu mi się skojarzyły gumy, bo tylko na gumy łowię. Woblerów też mało używam, ale chyba zacznę, szczególnie tych głęboko schodzących. Mam nadzieję, że będę na wakacjach w Polsce, to zrobię sobie większe zakupy, bo w Hiszpanii to z przynętami bardzo krucho.
Na sandała polecam gumy firmy Storm, białe 15 cm 62 gr. Dobre są do nocnego spiningu wystarczy naświetlić latarką troszkę i sukces murowany. Bynajmniej u mnie na łowisku się sprawdzałyOkok W ciągu jednego roku złowiłem ich koło stu, a łowiłem na 40 m.
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Artur Betcher

Offline

Przeniosłem do właściwego tematu Usmiech
Te Invalider 14cm faktycznie cholernie głęboko schodzą jeśli chodzi o woblery a i te Manns ładnie bez dociążeń szybko pikują w dół.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

saalar

Offline

Siluro w Alcali jest fajny sklep wędkarski, co zapewne wiesz. Jak przyciśniesz te dwie wielkie baby, co tam sprzedają to pokażą Ci zapasy, które ciągle pewnie gromadzą i nie wystawiają tego do sprzedania. Tam kupiłem kilka Manns'ów i inne perełki. Mieli nawet największe Hornety długo przed tym jak się ukazały w Polsce. Pozdrawiam.
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Tak wie, ale z tym grubszym gościem nie mogłem się dogadać. Oni lubią w tym sklepie jak wchodzisz i z progu od razu zamawiasz nie widząc towaru, a mają go bardzo dużo, tylko pochowany. Nie lubą takich klientów, szukających, przebierających, wymagających. Identycznie jak w Polsce - wchodzisz do jakiegoś sklepu [butiku] z ciuchami i w drzwiach stoi już jakaś Pani przy tobie i od razu: "CO PODAĆ!!!". I z tego względu nie bywam już tam, zresztą nie tylko ja, moi znajomi też. Straszny buc z tego gościa, zresztą mu o tym powiedziałem i żeby polepszył podejście do klienta, to większą kasę zrobi. Może zęby zacisnę i się przejadę, bo wiem że warto.Usmiech


Rybki
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Marek Bednarski

Offline

Jestem tutaj nowy. Spodobało mi się łowienie na woblery. Jakie woblery stosować na suma. Łowię na rzece Odrze. Pozdrawiam.
 

Arekp

Offline

Witam. Poczytaj w tym temacie. Generalnie na suma stosuje się woblery o dynamicznej akcji i dużej amplitudzie drgań.
 

Patryk Zglenicki

Offline

Co sądzicie o przynęcie firmy cormoran a mianowicie gumie cora-z bullit?

www.forumsumowe.pl/images/pat_cora_z_bullit_1.jpg

www.forumsumowe.pl/images/pat_cora_z_bullit_2.jpg

www.forumsumowe.pl/images/pat_cora_z_bullit_3.jpg

www.forumsumowe.pl/images/pat_cora_z_bullit_4.jpg





Guma jest w dwóch rozmiarach:
14cm - 54g
20cm - 120g

Wypatrzyłem ją w katalogu cormorana 2012 i na pierwszy rzut oka sprawia dobre wrażenie. Może już ktoś miał z nią do czynienia?
papltr
www.forumsumowe.pl/images/animacja.gif
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Przynęty Janka Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 50 03 stycznia 2022 07:57
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,569,625 unikalne wizyty