Rejestrowanie pontonu. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość. -Michal Anio


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Łodzie, pontony i inne środki pływające
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Rejestrowanie pontonu.

Michal Sip

Offline

Ja dostałem tylko zaświadczenie o rejestrze i nadaniu numeru i nic poza tym .Nie wiem czy urząd urzędowi równy , ale reguluje to jedno prawo wodne więc powinieneś też dostać takie pismo. Sam koszt rejestracji to bagatela 20 zł lub coś koło tego, bo nie pamiętam dokładnie ile płaciłem . Załatwia się to od ręki.
 

Lukasz Reczek

Offline

Dzięki Michał i to zaświadczenie mam mieć ze sobą do kontroli???
Łukasz Reczek
 

Michal Sip

Offline

Dokładnie tak, wkładasz w kartę i już sobie tam będzie jeżdzic Oczko, do tego jeszcze te numery z zaświadczenia przeniesiesz na łódż , ponton czy cokolwiek i już nie musisz się niczego bać pływając.
 

Lukasz Reczek

Offline

Dzięki za pomocOkok
Łukasz Reczek
 

Janusz Golebiewski

Offline

Rejestrowałem w sierpniu 2014 we Wrocławiu i dostałem dokument A4 i po ok 3-5 dniach miałem się zgłosić po odbiór zaświadczenia z tą kartką. Kartkę zabrali i otrzymałem zaświadczenie o wymiarach zbliżonych do starego dowodu osobistego.
Zaświadczenie te to tzw dowód rejestracyjny łodzi i należy zawsze go mieć podczas pływania.
 

Dariusz Kucharski

Offline

Dokładnie jest tak jak Janusz pisze, ja także przeszedłem taka procedurę a otrzymany dokument za blindowany wożę zawsze ze sobą
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Kylo

Offline

U nas w Rudzie Śląskiej aż się zdziwiłem z rejestracją pontonu :-) wyposażenie kartkę w urzędzie miasta po czym oddałem pani a na pytanie ile płacę powiedziała że nic tylko za parę dni mam przyjść po odbiór tak też zrobiłem dostałem kwit o rejestracji oraz nadany numer i do tego wytyczne jaki ma być duży numer i gdzie naklejony. Ponton zarejestrowany i to za darmo heh pierwsza sprawa w urzędzie za darmochę ;-)
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Akumulator do pontonu 330 z silnikiem haswing 55lb Łodzie, pontony i inne środki pływające 6 20 lipca 2019 16:25
Pomoc w wyborze pontonu, echosondy, silnika, akumulatora i echo Łodzie, pontony i inne środki pływające 24 27 lipca 2017 12:53
Sumowanie z pontonu Forum ogólne o sumach 1 25 maja 2017 18:33
Rolka kotwiczna do pontonu Łodzie, pontony i inne środki pływające 71 08 maja 2017 14:59
Pontonu poszukiwania czas zacząć Łodzie, pontony i inne środki pływające 73 18 lutego 2017 17:07
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,552,003 unikalne wizyty