Największe karpie świata | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Żona jest kochanką w młodości, towarzyszem w wieku średnim i pielęgniarką dla starca. - Francis Bacon"


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ MINI DZIAŁ KARPIOWY / Karpiowe forum ogólne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Największe karpie świata

Marcin Szajda

Offline

W jej dłoniach nawet ten karp jest szczęśliwy, a nie mówiąc jak zamiast tego karpia my byśmy pozowali do zdjęcia grin
 

Tomek Woloszyn

Offline

Ojejej ciekawe czy ta Pani potrafi włosa uwiązaćUsmiechUsmiech
 

Kosiec Piotr

Offline

To jak już każdy się rozmarzyłgrin odnośnie tej Pani to do kompletu dorzucam blondyneczkę, która na pewno umie wiązać włosy pod kulki. Dodam tylko tyle iż ta piękna pani jest Polką i jezior też jest w Polskim posiadaniu Usmiech
www.forumsumowe.pl/h/fshzw_rybka_c4332.jpg
CARP HUNTER LEAUGE -NO KILL- Okok

forumsumowe.pl/h/fshzw_2_27015.jpg
 

Piotr Bednarek

Offline

Takiej nawet karpie ulegająHaha
Siemka jestem Piotrek, interesuje się łowieniem sumów narazie jeszcze dużo ich nie złowiłem ledwie kilka ale ten ostatni rekordowy miał 38 kg po zważeniu wrócił do wody ;-)
 

daddax

Offline

Jeśli można wtrącić coś odn. karpi ,to zachowują się one jak typowe tuczniki i ich przyrost zależny jest wprost od ilości spożywanego korytka w funkcji czasu. I te dokarmiane systematycznie na łowiskach specjalnych (tuczarniach) ,bogatym proteinowym żarciem mają stosowne anormalne przyrosty, a "hudaki" z dzikiej wody,niestety muszą się zadowolić "talią osy"Usmiech
 

Slawomir T

Offline

Biedaczek ten karp .Zesztywniał wysmiewacz
 

daddax

Offline

Swego czasu to przez te "karpice " ,kupowałem regularnie pewien miesięcznik ,który na ostatnich stronach zamieszczał takową zanętę dla spragnionych brań okazów,wędkarzy. Nie wiem czy do dzisiaj szata graficzna tego czytadła tak wygląda.? Proszę o ew.odpowiedź.beka
 

Robert Dubis

Offline

Kosiec Piotr napisał(a):

To jak już każdy się rozmarzyłgrin odnośnie tej Pani to do kompletu dorzucam blondyneczkę, która na pewno umie wiązać włosy pod kulki. Dodam tylko tyle iż ta piękna pani jest Polką i jezior też jest w Polskim posiadaniu Usmiech
www.forumsumowe.pl/h/fshzw_rybka_c4332.jpg


Ile bierze za uzbrajanie żywcaWazelina
 

Grzegorz Petryna

Offline

Ja bym chciał, żeby ta Pani nawlekała mi kulki na włosa. JahooooJahooooJahoooo
 

daddax

Offline

Ja myślę ,że tej pani to blasku dodaje ten śliczny pełnołuskacz Nono Zresztą z buzi panienka wygląda mi na zołzę, tak że na dłuższą metę nie polecałbymPlacze A może się mylębeka
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Karpie z Wisły - jak łowić? Metody połowu karpia 23 20 stycznia 2016 14:12
Sum oficjalny rekord świata 273cm 130kg Znalezione w sieci 19 18 stycznia 2016 10:29
Sygnalizator na karpie Sprzęt karpiowy 16 16 sierpnia 2015 14:05
Karpie Hiszpania Karpiowe forum ogólne 22 26 stycznia 2015 17:47
Karpie Filmy o sumach znalezione w sieci 3 09 listopada 2013 03:06
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,574,911 unikalne wizyty