Testowe blogi wędkarskie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby otrzymać pożyczkę, najpierw musisz udowodnić, że jej nie potrzebujesz Z praw Murphy'ego


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Testowe blogi wędkarskie

Lukasz S

Offline

U mnie coś się przywiesza jak chciałem dodać wpis. do tego nie mogę przejść do bloga swojego. odświeża mi się strona.
 

Artur Betcher

Offline

Twoje wpisy są ok, dałeś zdjęcie ale nie dałeś tekstu, przywiesza się bo ładuje zdjęcie, ponadto nie dałeś zdjęć do tekstu czyli albo w kroku pierwszym nie dodałeś albo w drogim nie wybrałeś z drzewka.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz S

Offline

Faktycznie są. Tylko przez nawigacje nie mogłem wejść...
 

Artur Betcher

Offline

Bo w nawigacji jeszcze ich nie ma, trzeba dopracować profile to wtedy będą. Na razie testujemy wpisy, dodawajcie rozbudowane, pogrubiajcie tytuły, dodawajcie dużą ilość zdjęć nie zminimalizowanych do testu jak minimalizuje.
Bawcie się w centrowanie tekstu, nic nie jesteście w stanie zepsuć.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz S

Offline

Aaa. Oki. Jeszcze jutro ogarnę. Dziś juz starczy wrażeń, głowa boli trzeba iść spać. Pozdrawiam.
 

Lukasz Karlinski

Offline

A ja mam jeszcze jedno pytanko załóżmy że napisze jakiegoś bloga wędkarskiego i po tym jak już go dodam będę chciał go usunąć no z jakiś tam powodów to jest to jakoś możliwe
Rybkimaly
 

Artur Betcher

Offline

Nie, tak samo jak na forum nie można usuwać wpisów gdyż będą one posiadały komentarze i przy wielu może się stworzyć obszerna dyskusja a usunięcie wpisu usuwa i dyskusję gdzie mogą przepaść wartościowe posty innych użytkowników. Tu nie będzie się to różnić od tych na forum.
Na prośbę przy odpowiednim uzasadnieniu możemy usunąć ale nie dla widzimisie Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Dodawanie wpisów bangla jak trzeba.
Prosto z nawigacji pod Tłumaczem możemy przejść do naszego bloga wędkarskiego, galerie i filmowe są na ukończeniu, dojdą zainteresowania w profilu. Zdjęcie w O Mnie będzie dopracowane, możecie dodawać opisy swoje na blogu.
Blogi w pełnej funkcjonalności prawie gotowe.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Galerie są w pełni funkcjonalne razem z dodatkowymi efektami Usmiech
Zapraszam do zabawy w dodawanie zdjęć, oczywiście wychodząc naprzeciw niezaawansowanych system stworzony został tak ze sam minimalizuje i nie ma ograniczeń Usmiech Umiejących minimalizować zachęcam jednak do minimalizowania bo przyspiesza to ładowanie.
Przykład ma mojej testowej galerii. http://www.forums...?blog_id=7
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek Gebala

Offline

Hallo Artur, oto moje spostrzeżenia...
Zdjęcia z blogu wędkarskiego po załadowaniu są skalowane na 800x600. Centrowanie tekstu i zdjęć tez funkcjonuje. Zdjęcie z nagłówka po kliknięciu pokazywane jest (chyba) w oryginalnej rozdzielczości-ale może tak ma być.
Może dało by się coś zrobić żeby przy ładowaniu zdjęć "coś" pokazywało aktualny stan np: które zdjęcie jest ładowane i/albo procentowo ile jeszcze zostało do końca.
Czy będzie można wpisy do blogu edytować ?

Coś jest chyba nie tak z opcja "Podgląd" - działa tak samo jak zapisz tzn. po wybraniu otrzymuje wiadomość dodania newsa (!?)

Galerie zdjęciową moglem otworzyć ale nie mogę dodać zdjęć....
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Blogi - Poradnik użytkownika. Poradniki użytkownika 36 23 sierpnia 2020 18:59
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Targi wędkarskie Szczecin 2-3 kwiecień 2016 Zloty i forumowe imprezy 11 12 kwietnia 2016 21:53
Wygenerowano w sekund: 1.67
51,645,280 unikalne wizyty