Testowe blogi wędkarskie | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Dziewczęcym udkiem bronię się przed smutkiem. Autor: Jan Sztaudynger


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Testowe blogi wędkarskie

Artur Betcher

Offline

Testowe blogi wędkarskie

Witam

Dziś udostępnimy do testów pierwszy etap blogów wędkarskich.

Proszę o dodawane wpisów na maxa okraszonych wieloma fotkami. Fotki umieszczajcie wszędzie w tekście a nie tylko na początku i na końcu.
Dodawanie fotek do wpisu ma genialne rozwiązanie którym pobiliśmy wszystkie blogi wędkarskie jakie istnieją w Polsce i nie tylko gdyż zdjęcia będzie można umieszczać w dowolnym miejscu w tekście jako załączniki przez co sami tworzyć będziecie newsy. Stworzenie standardowego systemu dodawania zdjęć do wpisu na bloga było proste i mogło być gotowe kilka dni temu. My poszliśmy w kierunku funkcjonalności bo w przyszłości najciekawsze wpisy z blogów będą publikowane na newsy i to dlatego potrzebny był system dodawania zdjęć we wpisach w formie załączników w dowolnym miejscu w tekście tak jak jest to w naszych newsach.
Pierwszym krokiem jest dodanie zdjęć. Tu należy jedynie zapamiętać ich nazwy ale to chyba nie problem, macie je na komputerach. Można dodać do 50 zdjęć tak żeby obszerne relacje były ładnie okraszone zdjęciami.
Można dodawać jakie zdjęcia tylko chcemy, system sam zminimalizuje je za nas. Zrobiliśmy to po to żeby Wam ułatwić. Ci co wiedzą jak się minimalizuje niech to robią bo przyspieszy to wgrywanie zdjęć. Oczywiście zdjęcia nie mogą mieć w nazwie spacji i polskich znaków, tego nie przeskoczymy na razie.

Krok drugi to treść, Pierwsza to skrócona i to samo jest w naszych newsach, do niej dodajemy zdjęcie tytułowe. Ma ono swoje ograniczenia jak każde w galerii czyli max 400kb i wymiary oraz to ze w nazwie nie może być polskich znaków i spacji.
Potem dodajemy treść skróconą a poniżej cały artykuł który chcemy umieścić na bloga wędkarskiego. Z paska wybieramy w każdym momencie zdjęcia które chcemy w tekście umieścić a które już wgraliśmy. Musimy tylko wiedzieć które jak się nazywały.

I to już wszystko, maksymalnie uprościliśmy wszystko ale czekamy na Wasze opinie.

Zgłaszać błędy i problemy.

Nie każdy wpis będzie poematem, niektóre będą kilkoma zdaniami, przemyśleniami i tyle, nie każdy będzie okraszony fotką, to Wasz blog a nie wymóg pisania epopei. Możecie nawet dodawać wpisy tupu " dziś na rybkach nic nie brało, pogoda do kitu, mam doła" i nie będą one usuwane bo to Wasze blogi. Możecie sobie z nich nawet czat zrobić, Wasza sprawa jak je wykorzystacie. Jakość wpisów nie będzie kontrolowana ale starajcie się pisać poprawnie bo to o Was świadczy. Treść również nie będzie kontrolowana ale wszelkie reklamy sklepów, wulgaryzmy, obrażanie innych użytkowników już tak. Proszę po prostu przestrzegajcie regulaminu. Piszcie też poprawnie o ile to możliwe, to Wasza wizytówka.
Wszelkie ciekawe testy, relacje z wypraw wędkarskich, ciekawe wpisy będą jak mówiłem automatycznie dawane na stronę główną na Newsa. To dlatego warto dodawać ładne zdjęcia.



Niemniej jednak proszę nie zapominajcie o forum, relacje z wypraw wpierw dajemy na forum.

Oczywiście blogi są integralną częścią portalu i maja ten sam regulamin.

Proszę o testowe uzupełnianie wizytówek ze zdjęciem i opisem.

Wszystko zostanie potem usunięte, jakiś tydzień dajemy na testy, chodzi o wyłapanie błędów i sprawdzenie co Wam sprawia problemy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jacek Gebala

Offline

Dobrze Artur,tylko gdzie/jak to zrobić !?Smutny Komputerowym geniuszem(i dobrze mi z z tym) nie jestemNono, ale gdzie te blogi.... Pod profilem użytkownika nic nie znalazłem, w panelu nawigacji tez niż nie zobaczyłem - proszę oświećcie pogrążonego w średniowiecznych ciemnościach zacofanego Smutny użytkownika
 

Artur Betcher

Offline

Będą nad losowym cytatem. Cierpliwości dopracowujemy.
Chyba jednak do jutra trzeba na testy poczekać Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

TESTOWE

Offline

TEST
 

Artur Betcher

Offline

Blogi się nam opóźniają trochę gdyż technik nie podchodzi poważnie do tego za co wziął pieniądze. Mam nadzieję że to się zmieni bo to dobry chłopak i naprawdę dobrze robi a ja całość zapłaciłem z góry przed jeszcze przed świętami.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Karlinski

Offline

Artur i to jest błąd nigdy nikomu się nie płaci za prace z góry zanim jeszcze się weźmie co najwyżej można dać tylko zaliczkę i to wszystko bo jak wezmą całą kasę to potem im się już odechciewa robić
Rybkimaly
 

Jacek Gebala

Offline

Artur daj znać, kiedy rusza blogi wędkarskie . Jak na razie można dodać tekst(jako tako). Dodawanie zdjęć nie działa-tzn. zdjęcia są ładowane, ale nie wyświetlane w blogu wędkarskim. Przy probie utworzenia Galerii albo dodania filmu otrzymałem:

".....Not Found

The requested URL /infusions/blog_panel/gallery.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the reques..."

Dodam ze używam polskiego Firefox´a - Wersja 8.0.1 i Windowsa XP
 

Artur Betcher

Offline

Jeśli chodzi o wpisy to prawie działają. Prawie bo wszystko dziala oprócz automatycznej minimalizacji zdjęcia głównego wpisu.

Poniżej przykład na moim blogu ( to bełkot i nie czepiać się bo o piątej rano skończyliśmy)

http://www.forums...?blog_id=7

Testować.
Popatrzcie na 2 ostatnie wpisy wersja rozszerzona i napiszcie który rozmiar zdjęć wam odpowiada, czy o szerokości 800 czy 640.
Potrzeba mi szybko opinie minimum kilkanaście więc proszę o opinie w tempie expresowym.
Zakładajcie blogi wędkarskie i sami też próbujcie. Niedługo wsio usuniemy i wejdzie wersja finalna.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

jbkajdulka

Offline

Według mnie powinny być takie, jak w galeriach-800 na 600.
Mniejsze gorzej by się oglądało.
 

Artur Betcher

Offline

Potrzeba jeszcze opinii kogo s ze starym komputerem lub laptopem. Proszę obejrzeć jakieś newsy bo w nich są zdjęcia 800x600. Czy wszystko jest ok?????
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Blogi - Poradnik użytkownika. Poradniki użytkownika 36 23 sierpnia 2020 18:59
Zakupy wędkarskie 2017 Forum ogólne o sumach 91 07 marca 2018 12:49
Zakupy wędkarskie 2016 Forum ogólne o sumach 342 03 stycznia 2017 22:57
Rękodzieło wędkarskie - dyskusja ogólna 2015 Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 01 grudnia 2016 15:51
Targi wędkarskie Szczecin 2-3 kwiecień 2016 Zloty i forumowe imprezy 11 12 kwietnia 2016 21:53
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,552,611 unikalne wizyty