Przewodnicy wędkarscy na Forum Sumowe? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby poznać człowieka, trzeba beczkę soli z nim zjeść.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Przewodnicy wędkarscy
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Przewodnicy wędkarscy na Forum Sumowe?

jbkajdulka

Offline

To następna dobra wiadomość dla użytkowników w kwestii ośrodków wędkarskichOkok
 

Artur Betcher

Offline

Zobaczymy jutroUsmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr K

Offline

Zapowiada się ciekawie. Będzie kolejna okazja do wspólnych wyjazdów i integracji.
 

Lukasz Celt

Offline

Szkoda że akurat teraz to wypadło , ja nie mam czasu nawet zjeść ostatnio , mam przeprowadzkę z Włoch do Polski. Stos pracy ,załatwiania w urzędach ,zamykania rachunków , liczników ,telefonu,gazu itp. Pół auta rozebranego bo nie było ogrzewania , pakowania rzeczy , szukania lawet, 10 lat życia muszę przewieź do Polski , do tego trzy miesięczna córeczkę i drugą 18 miesięczna . Szukałem trochę na necie chciałem znaleźć jakiż wykaz ośrodków wędkarskich by moc ich obdzwonić , ale nic nie znalazłem. Widzę Arturo że jesteś lepszyUsmiech Oczywiście nie szukałem polskich ofert tylko baz wędkarskich z opcją polskojęzyczną bo tak zrozumiałem? O dziwo nic nie znalazłem. Jutro rano poszperam trochę. O ile nie jest za późno?
Celtic Team Glano
 

Artur Betcher

Offline

Nie jest za późno. Polski ośrodek to szczyt marzeń ale póki co mam kogoś kto jako współwłaściciel jest Polakiem. To już nieźle. Liczę na to że docelowo nawiążemy współprace z dwoma ośrodkami w każdym zakątku świata gdzie są ogromne sumy. Będę robił wszystko żeby się udało. Jednym z priorytetów jest Kazachstan.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artur Betcher

Offline

Jeśli chodzi o Ebro to sprawa załatwiona, niedługo oferta, czekamy aż technik dokończy zmiany na stronie i wprowadzi centrum użytkownika.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Piotr Czaja

Offline

Pomysł jest rewelacyjny! Chciałem wyjechać na Ebro jesienią, ale jak szukałem w necie tego typu wypraw wędkarskich to ceny mnie przerażały (nawet chcieli za 3 dni po 1600 euro). Świetne jest to również, że przewodnicy będą Nam znani. Uważam, że każdy użytkownik powinien zdawać relacje z takiej wyprawy obowiązkowo, a staż rejestracji użytkownika powinien wynosić min. 6 miesięcy, bo już to widzę jak ludzie na wiosnę czy latem będą się rejestrować i nabijać szybko posty (50 postów gdziekolwiek w tematach) tylko po to by skorzystać ze zniżek. Może wyolbrzymiam, ale tak widzę to na tą chwilę.

Co do Kazachstanu to czytałem kilka relacji z wypraw. Ebro i Kazachstan to dla mnie priorytety na najbliższy okres. Co do Rybnika i Pilchowickej Zapory to sam jestem w stanie w lipcu ogarnąć Usmiech

Pomysł super!
Pozdrawiam
Pitex
 

Filip Kaminski

Offline

"Uważam, że każdy użytkownik powinien zdawać relacje z takiej wyprawy obowiązkowo, a staż rejestracji użytkownika powinien wynosić min. 6 miesięcy, bo już to widzę jak ludzie na wiosnę czy latem będą się rejestrować i nabijać szybko posty (50 postów gdziekolwiek w tematach) tylko po to by skorzystać ze zniżek. Może wyolbrzymiam, ale tak widzę to na tą chwilę."

Też uważam że znajdzie się kilka osób które zarejestrują się tylko dla zniżki Smutny
Pozdrawiam filippoznan
Spinning Karpie Dorsze
 

Slawomir T

Offline

Cześć Prokurator .Odnośnie przeprowadzki z Włoch pogadaj z kierowcami TIR-ów nie raz wracają do Polski z wolnym miejscem na pace i chcą trochę dorobić.Sławek.
 

Artur Betcher

Offline

Ja nie myślę ze będzie aż tak tragicznie. Myślę że nie będzie to plaga. Cena przewodnika którego znalazłem jest mało mówiąc rewelacyjna bo on ją dla naszych użytkowników oferuje w sezonie a nie poza kiedy wszyscy dają zniżki bo nie ma ruchu. Nawet nie wiem czy powinno być 50 czy 30 postów bo jednak przewodnik na tej akcji najbardziej skorzysta to dlaczego by nie mieli skorzystać i użytkownicy. Nie każdy lubi w ogóle pisać i dla wielu porządnych ludzi nawet bariera 30 postów będzie trudna do osiągnięcia bo tu na portalu nie piszemy co popadnie żeby nabijać posty a staramy się pisać rzeczowo. Są oczywiście tematy w Hyde Parku lub w ogólnym nie na temat suma ale i w tych wielu nie ma nic do powiedzenia.
Co do stażu to nasz portal istnieje nie 10 lat a półtorej roku. Nie mogę dac za dużego okresu stażu bo wtedy kilka osób spełni tylko wszystkie wymogi i w takim układzie było by to nabijanie kasy przewodnikom klientami spoza forum którzy zobaczą reklamę w temacie a przecież nie o to chodzi. Chodzi o dobro użytkowników przy jednoczesnym zachowaniu umiaru i dbanie również o dobro atrakcyjnego przewodnika. Trzeba to pogodzić i nie jest to dla mnie proste bo z jednej strony chce zadbać o naszych użytkowników a z drugiej muszę też dbać o interes przewodnika. Siła reklamy największego portalu o sumach w Polsce jest ogromna i wielu pojedzie tam i bez zniżek tylko dlatego że zobaczą temat zatem przewodnicy na tym nie stracą a zyskają sporo realnej gotówki. To dlatego ograniczenia co do kryteriów nie mogą być zbyt wygórowane bo jeśli miało by to polegać na samym nabijaniu portfela jednej strony to absolutnie projekt bym zarzucił na starcie. Ta umowa partnerska musi być uczciwa dla obu stron.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Testujemy rękodzieło sumowe Nasze filmy o sumach 4 21 stycznia 2023 20:01
Rękodzieło sumowe - blaski i cienie Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 1 21 stycznia 2021 01:57
Woblery sumowe Artur Kałuża ,,arti" Hand Made - Rękodzieło wędkarskie 18 19 września 2020 21:02
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
[K][Z] Woblery sumowe Storm Subwart & Manns 30+ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 1 02 marca 2019 18:25
Wygenerowano w sekund: 1.57
51,556,073 unikalne wizyty