RZEKA BUG | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza. Albert Einstein


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
RZEKA BUG

Mateuszw

Offline

teren możne i piękny ale mało obfity w duże okazy pfft lub też słabi wędkarze Haha Piwko
 

Mateuszw

Offline

Witam Rzeźimietki Haha mam takiego Deala na początku sezonu będę miał do dyspozycji pływadło z echo na bug pfft chciałbym sobie poszukać ciekawych miejsc w których będe w stanie postawić przynętę z brzegu, tylko nie bardzo wiem czego szukać Smutny ponieważ koleś z którym będę pływa lata już 3 rok z pływała ale bez większych sukcesów, ponieważ wali z gruntu z łódki... a więc będę wdzięczny jak podpowiecie mi w jakich miejscach najlepiej sprawdzać, a jakie sobie odpuścić wiem że najlepiej szukać miejsc w których występują blaty i duże sokoki, wypatrzyłem także 3 główki ale nie znam głębokości
 

Mariusz Kulenty

Offline

Mateusz Wisniewski napisał(a):

Witam Rzeźimietki Haha mam takiego Deala na początku sezonu będę miał do dyspozycji pływadło z echo na bug pfft chciałbym sobie poszukać ciekawych miejsc w których będe w stanie postawić przynętę z brzegu, tylko nie bardzo wiem czego szukać Smutny ponieważ koleś z którym będę pływa lata już 3 rok z pływała ale bez większych sukcesów, ponieważ wali z gruntu z łódki... a więc będę wdzięczny jak podpowiecie mi w jakich miejscach najlepiej sprawdzać, a jakie sobie odpuścić wiem że najlepiej szukać miejsc w których występują blaty i duże sokoki, wypatrzyłem także 3 główki ale nie znam głębokości

A gdzie będziesz pływał bo może się spotkamy?
 

Mateuszw

Offline

Mniej więcej Drohiczyn - nur tyle że ja od podlaskiego dolatuje
 

Mariusz Kulenty

Offline

Myślę, że w tym roku się spotkamy. Ja od strony lubelskiejHaha
 

wojtek zdunik

Offline

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1376_17af3.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1379_60a68.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1377_c016e.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_dsc_1378_403de.jpg

Krótki wypad nad Bug. Okolice Mielnika, w tamtym roku miedzy wyspą a brzegiem było 3,5-4m.
W tym roku naniosło piachu tak że wyglądało na to że wody jest 0,6-1m.

3 osoby 5 sumówek z żywcem, przyjazd w piatek wieczorem, powrót niedziela można powiedzieć rano.
BRANIA - 0 , OKOLICA 10, TOWRZYSTWO 10, UŻYWKI 10
WYJAZD - 30/40 - UDANY
No i widoki... + kupa śmiechu. Polecam
 

Grzegorz Petryna

Offline

Wróciłem w ten weekend z półtora tygodniowego wypadu nad Bugiem. Totalna porażka, jak wcześniej latami łowiło się tam niemałe okazy tak teraz nic. Ryby poza paroma uklejami nie widziałem na oczy. Totalna susza spowodowała spadek poziomu rzeki do takiego stopnia, że są miejsca w których suchą stopą można przejść na stronę ukraińską. Sumy i szczupaki zostały wytrzebione co do sztuki przez miejscowych, jedyne co jeszcze czasem można trafić to leszcze i bolenie. Kontrola straży granicznej co chwila i w dodatku każdy wypad nad rzekę trzeba zgłaszać w strażnicy bo inaczej mandat. Ogólnie urlop udany, ale nie pod względem wędkarskim.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Wróciłem w ten weekend z półtora tygodniowego wypadu nad Bugiem. Totalna porażka, jak wcześniej latami łowiło się tam niemałe okazy tak teraz nic. Ryby poza paroma uklejami nie widziałem na oczy. Totalna susza spowodowała spadek poziomu rzeki do takiego stopnia, że są miejsca w których suchą stopą można przejść na stronę ukraińską. Sumy i szczupaki zostały wytrzebione co do sztuki przez miejscowych, jedyne co jeszcze czasem można trafić to leszcze i bolenie. Kontrola straży granicznej co chwila i w dodatku każdy wypad nad rzekę trzeba zgłaszać w strażnicy bo inaczej mandat. Ogólnie urlop udany, ale nie pod względem wędkarskim.

Przynajmniej urlop miałeś udany pod względem wypoczynkowym, a może kiedyś będzie lepiej pod kątem wędkarskim.
 

Viking

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Wróciłem w ten weekend z półtora tygodniowego wypadu nad Bugiem. Totalna porażka, jak wcześniej latami łowiło się tam niemałe okazy tak teraz nic. Ryby poza paroma uklejami nie widziałem na oczy. Totalna susza spowodowała spadek poziomu rzeki do takiego stopnia, że są miejsca w których suchą stopą można przejść na stronę ukraińską. Sumy i szczupaki zostały wytrzebione co do sztuki przez miejscowych, jedyne co jeszcze czasem można trafić to leszcze i bolenie. Kontrola straży granicznej co chwila i w dodatku każdy wypad nad rzekę trzeba zgłaszać w strażnicy bo inaczej mandat. Ogólnie urlop udany, ale nie pod względem wędkarskim.


Niestety ale pod względem wędkarskim tak jest do samego ujścia ,rzeka umiera ,wody z roku na rok mniej.
 

Viking

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Wróciłem w ten weekend z półtora tygodniowego wypadu nad Bugiem. Totalna porażka, jak wcześniej latami łowiło się tam niemałe okazy tak teraz nic. Ryby poza paroma uklejami nie widziałem na oczy. Totalna susza spowodowała spadek poziomu rzeki do takiego stopnia, że są miejsca w których suchą stopą można przejść na stronę ukraińską. Sumy i szczupaki zostały wytrzebione co do sztuki przez miejscowych, jedyne co jeszcze czasem można trafić to leszcze i bolenie. Kontrola straży granicznej co chwila i w dodatku każdy wypad nad rzekę trzeba zgłaszać w strażnicy bo inaczej mandat. Ogólnie urlop udany, ale nie pod względem wędkarskim.


zdublowało mi sie prosze usunąć
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
"moja rzeka" PZW Federation Peche i inne organizmy 7 28 marca 2018 21:35
Porada w złowieniu suma ( Rzeka San) Forum ogólne o sumach 1 09 stycznia 2018 13:27
Rzeka Ren Forum ogólne o sumach 25 03 kwietnia 2017 18:55
Rzeka Bug, odcinek przygraniczny Poradniki wędkarskie 6 08 stycznia 2017 11:13
Wielka rzeka Pad i sum Łowiska sumowe 100 05 października 2016 00:15
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,583,990 unikalne wizyty