Witamy | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Tragedia: zakochać się w twarzy, a ożenić się z całą dziewczyną. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Powitalnia sumowa ;)
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Witamy

Grzegorz Michalski

Offline

Witamy na forum Usmiech
Rybki
"Nienawidzę pić samemu i z kimś też..."
 

Magia

Offline

Cześć witam wszystkich :)
Zrozum to,też się uczyłeś pfft
 

Janusz Golebiewski

Offline

Witaj Magia na forum. Byłoby miło jakbyś się przedstawił i napisał coś o sobie Usmiech
 

Magia

Offline

A proszę bardzo.
Student z Warszawy bardzo długo bawiłem się w łowienie rok temu zaczłem troszke wiecej bawić sie w karpie a w tym to oszalałem ze wzglądu na swoją aktywność fizyczną trenuje i jestem trenerem sportów walki, zrozumiałem ze ryby bardzo fajnie mnie relaksują Oczko dają odpocząć psychicznie i fizycznie. Głównie łowię narazie na stawach chodowlanych ze względu na to że zawsze można zapytać poradzić się czegoś i przedewszystkim nie mam karty wędkarskiej jestem w trakcie robienia Oczko
A więc witam wszytkich jescze raz.
Zrozum to,też się uczyłeś pfft
 

Artur Betcher

Offline

Witaj Magia, baw się dobrze Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jozefj

Offline

Witam.Oczko
 

killer78

Offline

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów jestem Przemek Maciejewski.
wędkuje od 15 roku życia ,a tak konkretnie zacząłem jakieś 6 lat temu . Szwagier mnie namówił na startowenie w zawodach spławikowych a ja jego przekonałem do łapania z łódki.Idąc nad wodę nie nastawiam się na to że muszę coś złapać ,mnie wystarczy sam pobyt nad wodą z wędką w ręku.
 

Filipka

Offline

Witamy serdecznie Usmiech
 

Jacek Skupien

Offline

Witaj.
 

tomek1491

Offline

Witam, jestem Tomek, łowię głównie na wodach Mazowsza. Śledziłem forum już jakiś czas, dopiero teraz postanowiłem "aktywniej" uczestniczyć w jego życiu.

Pozdrawiam
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć
Wygenerowano w sekund: 1.70
51,587,502 unikalne wizyty