Ahoj sumiarze :D | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Zdrowe życie seksualne. Najlepsza na świecie rzecz dla kobiecego głosu..... Leontyne Price


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Powitalnia sumowa ;)
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Ahoj sumiarze :D

Kamil Czerminski

Offline

Witam,
Nazywam się Kamil, mam 22 lata i jestem zapalonym łowcą drapieżników (zwłaszcza tych białych) metodą spinningową. Można mnie spotkać nad Wisłą, Narwią, Bzurą, Wkrą oraz mniejszymi, sekretnymi rzeczkami Oczko
Z sumami łowionymi na spinning nie miałem jeszcze kontaktu. Liczę na to, że w drugiej połowie 2012 się to zmieni! Usmiech
 

Artur Betcher

Offline

Witaj na portalu.
Baw się dobrze Usmiech
Pozdrawiam Artur Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Arekp

Offline

Również witam kolegę znad moich rodzimych rzekUsmiech
 

Kamil Czerminski

Offline

Na to liczę, może w merytoryczne gadki o sumach wcinał się nie będę, ale co jakiś czas zapewne o coś się podpytam. Znalazłem nad Wisełką kilka miejsc gdzie wąsaty mógłby się śmiało zapędzić więc nie pozostaje nic innego jak tylko zaplanować zakupy na rok następny.
 

Lukaszs

Offline

Witaj czermin życzę miłego zasysania wiedzy Usmiech
 

jbkajdulka

Offline

Witaj Kamil.
Na forum znajdziesz wszystko, co może Cię zainteresować, więc możesz czerpać wiedzę do woli, ale dziel się z nami też swoją wiedzą.
 

Slawomir T

Offline

Witam Kamil.Na forum znajdziesz wszystko, co może Cię zainteresować, więc możesz czerpać wiedzę do woli, ale dziel się z nami też swoją wiedzą.Święte słowa Janek.Z uszanowaniem TS
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Witaj ,na forum Okok
 

Radekm

Offline

Witaj @czermin, coś mi się zdaje że jesteś z okolic Łowicza lub Sochaczewa...Haha
Baw się dobrze i pochwal się czasami Haha - byle nie za często (żart) HahaHahaHaha.
 

Kamil Czerminski

Offline

Jestem z Leszna k. Błonia Oczko często bywam w Sochaczewie i okolicach bo zakochałem się w Bzurce kilka lat temu i to uczucie nie przemija Haha Czasem też zaglądam nad Wisłę od Nowego Dworu Maz. do Gniewniewic, nad przyujściowy odcinek Narwi i nad Wkrę od ujścia do Bolęcina. Nie ukrywam, że najbardziej lubię poławiać klenie, ale z roku na rok jesienią przechodzę na coraz to grubszy kaliber Oczko
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Siemaneczko sumiarze :) Powitalnia sumowa ;) 3 27 grudnia 2017 21:02
Sumiarze z Podkarpacia Umawialnia informator dot. imprez 1 17 lipca 2017 09:57
Witajcie Sumiarze Powitalnia sumowa ;) 5 02 lipca 2010 23:26
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,544,153 unikalne wizyty