Wyprawa w górę Narwi 28-31 sierpnia 2011. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Łzy są skutkiem czynów. -Wergiliusz


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Wyprawa w górę Narwi 28-31 sierpnia 2011.

Marcin Kalinowski

Offline

Wyprawa w górę Narwi 28-31 sierpnia 2011

Obiecałem, więc się odzywam.
Od czwartku do niedzieli przepłynęliśmy Narwią 80 km. Spinning, i wieczorem grunt. Znaleźliśmy kilka super miejsc - sumowych rewirów i szczupakowych zatok.Niestety jeśli chodzi o suma to łowiliśmy same pistolety. Choć szczupakowo było podobnie. Jeden boleń 66 cm. Jakieś okonki, piękny jazgarz z gruntu i krąpie (standardowo). Generalnie wycieczka wspaniała tylko jak to w lipcu często bywa kiepsko z drapieżnikiem.
Z racji późnego wypłynięcia, na pierwszą nockę zatrzymaliśmy się 500 m od portu w Ryni, cumując w trzycinowisku. W towarzystwie bobrów i łabędzi spędziliśmy pierwszą noc. Zestaw sumowy oczywiście zarzucony jednak miejsce mocno przypadkowe, więc sprawdziły się moje oczekiwania co do brań. W nocy łowoliśmy ryby na czerwone robaki - sumowy zestaw nietknięty.
Z samego rana trollingiem zaczęliośmy penetrować wodę do mostu w Wierzbicy jednak nie było szansy choćby spotkania się z dużą rybą.
Ok południa po zatankowaniu do pełna wyruszyliśmy w górę rzeki w poszukiwaniu nowych miejsc. Spinningując przebywaliśmy kolejne kilometry. Z powodu braku (naszym zdaniem) ciekawych miejsc wróciliśmy się do ok. 68 km. by zostać tam na noc. I tu zestawy sumowe chwilowo się gotowały jednak tak jak opisałem powyżej nie było nam dane spotkać się z godnym przeciwnikiemRybki. Z samego rana (w sobotę) dryfując szukaliśmy fajnych szczupakowych miejsc ale niestety trafiały się same pistolety. Na kolejną noc wróciliśmy się ok. 60 km trafiając tu miejsce godne uwagi. Niestety noc także nie była owocna. Z samego rane w niedzielę dryfem wróciliśmy do mostu w Wierzbicy łowiąc takżę pistolety na spinning (no poza boleniem, który trafił się na kopyto waląc jak torpeda przy samej łodzi). Od mostu ponownie kilka godzin trollingu, niestety on także skończył się małymi szczupakami. Tak widocznie miało być, niemniej jednak wyprawa wspaniała pod kątem spędzenia wolnego czasu nad wodą w miłym towarzystwie i oczywiście bez wględu na ich wielkość w towarzystwie zębatych i wąsatych przyjaciół.
Poniżej kilka fotek z wyprawy.

www.forumsumowe.pl/images/m_narew_wierzbica.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_rejs_po_narwi.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_narew.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_sypialnia_lodz.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_legowisko.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_czapka_z_latarka.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_labadz_narew.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_labadz_na_narwi.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_silnik_marcury.jpg

www.forumsumowe.pl/images/m_most_na_narwi.jpg




Z pozdrowieniami Marcin.
 

Artur Betcher

Offline

Poprawiłem zdjęcia, mam prośbę na przyszłość, minimalizujcie obrazki przed wstawieniem bo muli tematy. Najlepiej do 800 na 600. Jak zminimalizować zdjęcia napisał Scroo poradnik i dobrze jest używać Image*shack jako hostingu bo mało problemów.

Co do wyprawy to gratuluje bo nie ma nic lepszego jak spędzić kilka dni w doborowym towarzystwie.
Fotki też śliczne ( proszę o minimalizowanie na przyszłość ) i aż sam bym chciał taką łajbą popływać Usmiech

Pozdrawiam serdecznie.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Marcin Kalinowski

Offline

Coś się dzieje z edycją. Cały czas mi cofa w górę mój tekst. Kopiowałem do worda nie pomaga. wrzucam same fotki. Proszę dorzuć Arturze i usuń co zbędne w moim poście.
PS. Przypaliłem obiad Spam

Zrobione
Admin
 

Slawomir T

Offline

Super spędzony czas i trochę powędkowaliście.Trochę tych kilometrów zrobiliście.I łódeczka przygotowana do tego typu wypadówOkok.Ciekawe jak wytrzymaliście w czasie deszczu.Z uszanowaniem TS.
 

Marcin Kalinowski

Offline

Z deszcem to trochę nam się przyfarciło bo padało tylko w nocy i to tylko z soboty na niedzielę. A w niedzielę goniło nas do samego portu i nie złapało Jahoooo
 

Michal Gorski

Offline

Szkoda że nie wrzuciłeś fotek z opisanych miejsc... Ale gratuluje pomysłu i wyprawy Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Odstapie wakacje w Mielnie od 1 do 7 sierpnia Hyde Park 2 23 lipca 2016 21:07
Wyprawa na ryby :) Opowiadania wędkarskie 3 11 kwietnia 2016 09:06
Rodzinna wyprawa nad Ebro 7-14 wrzesień 2014 Nasze filmy o sumach 1 01 czerwca 2015 20:31
Nowy Regulamin 01.01.2011 Amatorskiego Połowu Ryb PZW Federation Peche i inne organizmy 88 08 sierpnia 2013 17:29
Wyprawa do Caspe nad Rio Ebro 2012 pazdziernik Relacje z wypraw na suma 78 16 maja 2013 02:14
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,573,859 unikalne wizyty