Jaki Canon kupić? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro. Jan Paweł II


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Jaki Canon kupić?

Michal Gorski

Offline

Nie było łatwo ale...
cytat z forum foto, mam nadzieję że nie będzie miał nikt przeciw, najwyżej Avallone wykasuj Oczko

"Jest to takie złudzenie. Ograniczony kąt patrzenia, a soczewki ten mniejszy obraz na "wlocie" do obiektywu rozkładają ciągle na taką samą powierzchnię klatki lub matrycy."
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

A tak swoimi słowami??
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Fuji zmniejszy pole widzenia dając w efekt większego zbliżenia Usmiech
Zetknij palec wskazujący i kciuk tworząc kółko i spójrz na monitor, a teraz zetknij kciuk prawej dloni z kciukiem lewej i wskazujący prawej z lewą tworząc większe koło i spójrz na monitor z tej samej odleglości Usmiech Wszystko jest w tej samej wielkości tylko raz widzisz więcej raz mniej Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Czyli znów wracamy do Canona i tu moje rozterki:

Który? Czy Canon G12 czy Canon SX30?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Moje zdanie znasz... lepszy i trwalszy a do tego dużo mniejszy jest G9, ale uważam że jeżeli nie masz kasy żeby dołożyć to bierz sx30... Też da radę... Twoja decyzja bo wiadomo że pieniądze to jeden z ważniejszych argumentów Usmiech
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Ja poruszam niebo i ziemie żeby dowiedzieć się jakie są różnice pomiędzy Canon SX 30 IS a Canon G12
Rozmawiałem z właścicielem Canon G10 dosłownie przed chwilą i same superlatywy zbiera. Potrzeba mi jeszcze porównania tych 2 aparatów.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

Pamiętaj tylko o jednym, każdy chwali swoje... co za tym idzie sx30 też będzie chwalony Usmiech
W sklepie pan powiedział tak jak mówiłem i ja... Między jednym a drugim jest przepaść ale nie mówił że sx jest zły... po prostu, ma gorsza matryce a co za tym idzie będzie robił gorsze zdjęcia Oczko ale mówiąc że jest ok nie kłamał... sx jest ok ale g12 to klasa wśród kompaktów wiec nie pytaj się nikogo jak czy jest zadowolony tylko zapytaj czemu go kupił Usmiech
Ja kupiłbym G12... czemu???
Bo moim zdaniem to aparat nie do zniszczenia, ma rewelacyjne kolory, dobra matryce i oprócz niewymienialnych obiektów nie wiele rożnie się od lustrzanek (nie licząc wielkości), ma dobrze rozbudowane i latwe menu, instynktowne i przejrzyste... Po mojemu i nie tylko jedyny KOMPAKT WARTY UWAGI!!! A jeżeli nie było by mnie na niego stać to szukałbym używki g10... Usmiech
Miąłem go co prawda tylko z tydzien, w sensie g9 ale można się w nim zakochać Usmiech
Moja rada, weź g12, zepnij się, nie kup nowej plecionki, odpuść sobie jedym wypad nad wode a bedziesz miał zajebisty aparat który przy intensywnej pracy posłuży Ci bardzo bardzo długo... A i odpuszczając wyjazd na rybki będziesz miał czas zapoznać sie z instrukcją która chyba w Twoim wypadku przeczytać i z aparatem Usmiech
To słowo na niedzielę ode mnie... Oczko
Catch & Release
Kajtek...
 

Michal Gorski

Offline

To już tak na odchodne bo uciekam na weekendowy resecik Oczko

http://snapsort.com/compare/Canon_PowerShot_G12-vs-Canon_PowerShot_SX30_IS
Catch & Release
Kajtek...
 

Artur Betcher

Offline

Teraz to jestem naprawdę najbardziej za G12. Nie rozumiem tylko dlaczego będzie miał lepsze kolory od SX 30 IS i czy da rady ładne makro tym zrobić?
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Gorski

Offline

O macro nic nie mówiłem ze g12 robi dobra, pisałem tylko o sx że jak dzisiaj próbowałem to było raczej słabo więc nie wiem skąd oni wzięli to 0 cm :/ a kolory, g9 miała moim zdaniem naprawdę ok i można je jeszcze było podbić w menu wiec myślę że i tu tak jest... poza tym podstawa to matryca a w tej dziedzinie sx leż na łopatkach
Catch & Release
Kajtek...
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki spining wybrać? doradźcie proszę :) Wędziska spinningowe na suma 2 20 czerwca 2020 11:22
Jaki kwok? Kwok czyli jak zwabic suma 6 17 marca 2020 22:18
Jaki przypon na suma (wasze patenty) Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma 24 12 listopada 2018 09:03
jaki multiplikator na suma Łowienie sumów na grunt 3 31 maja 2018 10:13
kolibri 280 jaki silnik spalinowy Łodzie, pontony i inne środki pływające 13 28 września 2017 17:49
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,577,550 unikalne wizyty