Zmiana nazwy adresów tematów na forum | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także by nie wyczerpać słuchaczy. -Winston Churchill


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Sprawy organizacyjne
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Zmiana nazwy adresów tematów na forum

Grzegorz Dudek

Offline

Witam.
Z racji tej że bardzo podoba mi się forum i chciałbym jak najlepiej, a sam prowadzę forum tyle że o innej tematyce dam dobrą radę na zwiększenie liczby wejść na forum a co z tym idzie w parze ? To, że ktoś po przejrzeniu forum prawdopodobnie zarejestruje się i zostanie nowym członkiem forum. Tak właśnie było w moim przypadku, natrafiłem przypadkowo i odrazu się zarejestrowałem, teraz spędzam tutaj codziennie sporo czasu czytając.

A więc chodzi o google i jedna z metod pozycjonowania, która nie wymaga wkładu finansowego.

Przejdę do konkretu.
Chodzi o zmianę linków do tematów.
Teraz każdy temat ma formę http://www.forumsumowe.pl/forum/post.php?action= .
Można to zmienić że przy każdym temacie automatycznie w linku będzie nazwa tematu np http://www.forumsumowe.pl/forum/jezioro-solinskie.html

Jest to bardzo duży plus ponieważ na forum jest dużo tematów, jak by tak każdy temat miał słowa w linku zamiast " pierdół " to forum było by odwiedzane dużo częściej przez ludzi którzy o "nas" nie wiedzą.

Przykładowo jest na forum, temat o podwodnym spławiku z unikalnym i długim tekstem.
Przykładowa osoba mogła coś usłyszeć np. od znajomego o podwodnym spławiku i postanawia zagłębić się w temacie. Wpisuje w Google " podwodny spławik " . W linku forum jest hasło " podwodny spławik " oraz unikalny tekst, więc Google potraktuje tą stronę bardzo dobrze i to forum będzie w czołówce Google pod setkami haseł ( każdy temat - nowe frazy dla Google ) .

Myślę że opisałem to w sposób zrozumiały.
Co do zrobienia takich linków to wgrywa się jakiś skrypt i wszystko robi się samoczynnie . Osobiście nie wiem jak to zrobić, ponieważ od spraw technicznych miałem znajomego który mi pomagał, ale była to chwila roboty.

Amen. Oczko
 

Artur Betcher

Offline

Nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Zapytam technika bo rzeczywiście interesujące to może być jeśli to prawda.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Jak można z ciekawości o czym masz forum?
 

Artur Betcher

Offline

Jak ktoś wpadnie na pomysł jak to zrobić proszę o info.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Jak znajde czas to popytam znajomego informatyka
 

Grzegorz Dudek

Offline

Moje forum jest o tematyce pokerowej.
Panie administratorze, jest to prawdą, czytałem książki o pozycjonowaniu. Pomogło by to sporo moim zdaniem.
Jeżeli nie znajdziecie nikogo to poproszę o to mojego programistę, ewentualnie spytam jak to zrobić, poszukaj może w panelu admina.
Np. na CMS Wordpress można było to zrobić w panelu bardzo łatwo.
Pozdrawiam.
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Lipka kolo ma teraz urwanie głowy. Łatwiej będzie jak sami popróbujecie.
 

Artur Betcher

Offline

Tak też zrobiliśmy i wyszło nam to na dobre Usmiech
Na wiele haseł związanych z sumem jesteśmy w czołówce.
Dziękuje Grzegorzu Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Poprawna pisownia na forum Poradniki użytkownika 75 23 sierpnia 2020 18:54
Błędy na forum. Sprawy organizacyjne 213 31 października 2018 16:55
Zmiana temperatury wody a łowienie suma Forum ogólne o sumach 1 22 sierpnia 2018 19:58
Zaprzyjaźniony z forum sklep Hyde Park 13 02 czerwca 2017 04:44
Koszulki Naszego Forum (ZAMÓWIENIA) Sprawy organizacyjne 396 26 lutego 2017 16:33
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,558,664 unikalne wizyty