Jak znaleźć jeleni na swoje towary? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Znajomość Boga bez znajomości własnej nędzy rodzi pychę. Znajomość własnej nędzy bez znajomości Boga rodzi rozpacz. -Blaise Pascal


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Jak znaleźć jeleni na swoje towary?

Artur Betcher

Offline

Są tacy co potrafią coś bezinteresownie robić. Nie wszyscy biegają za kasą i zrobią wszystko żeby wyrolować byle zarobić.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Pewnie że są tacy.To forum jest chyba najlepszym dowodem Haha
 

grzechuce

Offline

Forum jak forum. Ktoś założył, pilnuje, robi ciągle coś, ma koszty w postaci hostingu, pomocy technicznej, domeny, reklamy itd. zakłada pod nim sklep i daje upust forumowiczom, organizuje zawody, sponsoruje zawody. Sądze, że to jest w pewien sposób uczciwe i równoważne. Każdy ma swoje ulubione sklepy, konto na allegro, zaufanych sprzedawców, ulubione sklepy stacjonarne. Człowiek jest na tyle rozsądny, że sam dokonuje wyboru gdzie, co, od kogo i za ile kupić. Nawet w obrębie jednego dużego sklepu mam dwóch sprzedawców bo dostaje od nich rabat i mogę uciąć techniczną gadkę lub podpytać gdzie teraz i co się łowi.

Są oczywiście fora i portale gdzie nawet właściciele dośc dużo płacą za artykuły od 50 zł za jeden. Różne są sposoby dopóki nie ma oszustw na zasadzie ja wpłaciłem a sprzętu nie ma to wydaje mi się być ok. Ktoś ma sklep ma koszty, ma coś w dobrej cenie co potrzebuje to kupię. Czy tu czy tam co za różnica? Bylebym dostał co chcę.

W stanach wiele for jest prowadzonych w ten sposób, że albo mają je handlowcy z branży albo przewodnicy wędkarscy. Ludzie o tym wiedzą i się logują. Jak forum jest merytoryczne i jest zgrana ekipa co to trzyma w ryzach to uważam, że jest wszystko w porządku. Nikt nikogo nie zmusza: jesteś u mnie na forum, ja za to płace to musisz u mnie kupować albo masz tu trochę spamu reklamowego w zamian na pw bo nowe wędki Jaxona przyszły albo klikaj na wyskakujący baner na całą stronę z contentem z google AdSense czy też chcesz skorzystać z danego działu to kliknij na Donate przelewik za 10zł na miesiąc lub sms jednorazowo. Tu też są reklamy, ktoś się zainteresował, albo chce w ten sposób troszkę pomóc finansowo wszedł i jest gitara. U mnie też są. Nie są to kokosy jakby ktoś się doszukiwał ale hosting zawszę trochę taniej wychodzi. Być może jak komuś się wydaje, że na banerach się zarabia niewiadomo ile to jest jego problem wyłącznie.

Gorszą rzeczą jest brudny marketing w postaci strony o podobnym do konkurenta adresie lub bloga założonego przez właściciela innego sklepu w celu jawnego szkalowania innych firm / for / portali czy też nabijania negatywnego ranku strony z niewiadomych przyczyn (zazdrość, głupota, niedopatrzenie).

Przykład? Proszę bardzo:

Wycięto oba linki, nie interesują mnie gierki tych sklepów ani ich reklamowanie.
Admin


Też jestem adminem, sam wiele robię, garstka osób mi pomaga i mimo to szanuję użytkownika jakim by nie był. W granicach rozsądnego zachowania oczywiście Oczko
Pozdro
im więcej sprzętu tym mniej czasu na łowienie
 

lberlinski

Offline

Z drugiej strony patrząc , gdyby ktoś z tego forum posiadał sklep wędkarski ( może posiada, tyle że mi nic nie wiadomo o tym) i posiadałby dobry towar w dobrej cenie, rabaty dla stałych forumowiczów , to czy czulibyście się wykorzystywani albo oburzeni ?
Za pewne byli i będą użytkownicy , którzy napiszą kilka postów tylko po to aby coś handlować, ale z drugiej strony nie dajmy się zwariować.
Jeżeli ktoś ma dobry sprzęt na sprzedasz, dobre ceny , możliwość załatwienia czegoś , to dla mnie może się reklamować i wcale nie będzie mi to przeszkadzało.

Tym bardziej, że ceny w sklepach są niekiedy bardzo wygórowane. Przykład? anęta Senssasa w pobliskim sklepie kostuje 25zł ( 1 kg), ja przez internet zamawiam po 17zł. Dodatki w płynie ( sensas 0.5l) w klepie po 27-30zł, ja zamawiam po 15zł. Trzeba tylko dobrze poszukać.
 

grzechuce

Offline

Jest jeszcze jeden aspekt zarabiania na stronach: są strony specjalistyczne, gdzie się siedzą profesjonaliści "po drugiej stronie" a dostęp do stron jest płatny. Taki helpdesk w formie forum gdzie na jedno pytanie każdy zalogowany widzi odpowiedź. Nad jakością odpowiedzi czuwają znawcy tematu i mają za to płacone.

Czasem chciałbym mieć taki komfort mam problem, wysyłam sms-a i dostaje gotowe i sprawne rozwiązanie z uzwględnieniem wymaganych przeze mnie apektów.

Teraz z nieco innej strony. Teoretycznie można poddać wiarygodność for bo każdy ma dostęp i każdy może napisać co mu się podoba. Najlepszym przykładem błędnej społecznej wiedzy jest wikipedia. Każdy może wejść wedytować czyjeś nawet najbardziej sprawdzone informacje. Często są to rzeczy które na pozór wydają się być wiarygodne. Ale wystarczy przeczytać 2 -3 Powoli wikipedia się zmienia bo zaczynają nad materiałami siedzieć nie tylko zapaleńcy ale też spece, którzy sprawdzają informacje. Oczywiście co roku jest apel o dotację i co rok na co raz wyższą kwotę. Są różne sposoby na zarobek jak np. Mozilla Foundation. Każdy ma za darmo ale nad tym czuwają pro i utrzymują się ze dotacji lub dostarczeniu kodu dla firm, żeby np. zrobić toolbara z reklamami czy z wyszukiwaniem treści przez coś innego niż google.

Wszystko ma dwie strony. Osobiście nie uznaję prośby o jałmużne jak to miało miejsce na jednym z najlepiej wyindeksowanych z polskich for wędkarskich w postaci sprzedaży tandetnego sprzętu na poczet utrzymania forum czy portalu.
im więcej sprzętu tym mniej czasu na łowienie
 

Artur Betcher

Offline

Wchodzimy na temat utrzymania forum a nie tego się temat tyczy i jeśli o ten portal chodzi to nie zamierzamy pobierać opłat za wiedzę którą przekazujemy, czas który poświęcamy bo myślę że nie wszystko idzie kupić czy sprzedać, są rzeczy ważniejsze od pieniędzy.

Jeśli chodzi o resztę, nie zgadzam się do końca bo widzę poziom merytoryczny portali które są zakładane po to żeby jeleni na swoje towary znajdować. Wiedzy zero a za to przy 80% zapytań o cokolwiek odsyłanie do sklepu.

lberlinski Na tym forum jest kilku którzy mają swoje sklepy lub prowadzą handel ale wiedzą że ten portal nie będzie służył za mini allegro dla wybrańców. Nie po to został założony. Oczywiście jak podjęliśmy decyzję o całkowitym nie reklamowaniu sklepów to pewne osoby tu zamilkły bo nie mają co pisać ale to tylko świadczy o tym jak mało wnosiły do portalu że kiedy nie mają zysku to już ich nie ma.
Jak kiedyś sam stanę twardo na nogi to i reklama Google która nam od niedawna pomaga utrzymywać choć w części portal zniknie.
To jeszcze nic bo właściciel jednego sklepu maile mi ciekawe wysyłał z obietnicą bara bara ( wolę kobiety, odmówiłem) tak go wkurzyło że tu nie ma swojej reklamy beka

W dzisiejszych czasach znalezienie darmowej profesjonalnej porady nie stanowi problemu. W dobie internetu to nie trudne i ja dziękuję nawet za kupowanie czasopism wędkarskich.

Co do szukania jeleni to niestety to się nie zmieni, ludzie dla pieniędzy zrobią wszystko.

Trzeba umieć nie poddać się nagonkom i kupować z głową jak już wielu tu zauważyło.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Slawek Ziolkowski

Offline

Witam.
Również jestem zalogowany na kilu forach wędkarskich i rzuca się w oczy prostackie, rzucane mimo chodem , hasła promujące jakiś sklep ,firmę .Po prostu żenada.Artur, cel jaki obrałeś jest jak najbardziej chwalebny ,godny szacunku i chwała Ci za to ,nie to bym kadził , po prosty doceniam szczerość,białe jest białe ,czarne jest czarne i wszystko jasne , tylko forum ma dopiero rok , a gdy się rozwinie ,pokusa będzie duża ,wiadomo ,finanse ,gadżet XXI wieku.Jeżeli forum powstało z pasji do pasji to Twoje postanowienie jest jak najbardziej na miejscu z szacunku dla forumowiczów ,którzy je tworzą i będą je tworzyć .
Także wytrwałości w postanowieniu.
 

Artur Betcher

Offline

Sympatii to moja postawa mi nie zjednuje beka W dzisiejszych czasach wszędzie biznes się liczy. Nawet na forum kilku użytkowników którzy mieli jakieś tam drobne biznesy i wręcz wrzeli aktywnością kiedyś a teraz nie mogą ich reklamować zrezygnowani całkowicie lub prawie całkowicie z aktywności grin
Nasze forum już teraz należy do czołówki wśród for wędkarskich w Polsce i reklama na nim wymiernie by się przekładała a w związku z tym że nie zgadzamy się na reklamy to moja osoba nie jest postrzegana zbyt przyjaźnie zaczynając od antypatii a w ekstremalnych przypadkach na groźbach pod moim adresem stosowanych przez właścicieli kończąc beka
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Komornik za nie swoje długi :) Hyde Park 58 13 października 2015 12:32
Mam łódkę i chętnie się umówię z osobą,która ma swoje łowiska Umawialnia informator dot. imprez 1 16 lipca 2014 14:05
Sum - jak znaleźć, jak złowić? Forum ogólne o sumach 15 13 czerwca 2012 22:31
Pomóżcie znaleźć kartę graficznę Hyde Park 10 20 listopada 2010 19:08
Wygenerowano w sekund: 1.66
51,757,364 unikalne wizyty