Przypon na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby poznać człowieka, trzeba beczkę soli z nim zjeść.


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Plecionki sumowe, żyłki na suma, przypony na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Przypon na suma

Grzegorz Petryna

Offline

Jarek a po co kobietą kolczyki w uszach? Żeby się podobało, więc tu chyba też bo nie znajduję też innego zastosowania dla tego koralika. Haha
 

Rafal Trajdos

Offline

Oj boziu tylko spytałem, znalazłem go w jednym sklepie szukałem czegos self-made.
 

Grzegorz Petryna

Offline

A ja tylko starałem się praktycznie wytłumaczyć, że to może i mocne, ale wyrządzające dużo krzywdy sumom.
 

Jaroslaw Radzki

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Jarek a po co kobietą kolczyki w uszach? Żeby się podobało, więc tu chyba też bo nie znajduję też innego zastosowania dla tego koralika. Haha


Myślisz Grzegorzu że ten karaś to ona grinbeka bo jak tak to nie ma gustuuuuuuuu kobita heheheheHaha
 

Rafal Trajdos

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Jeśli masz ten drut, to weź go włóż do buzi, a następnie energicznie pociągnij, jak Ci nie zrobi trwałego uśmiechu od ucha do ucha to znaczy, że za słabo pociągnąłeś. Mało przyjemne to chyba? Myślę, że dla suma także.


Po pierwsze to nie jest odp na moje pytanie.
Po drugie napisałem czy ktos wie cos na ten temat.
Po trzecie, nie nie mam tego drutu, ponieważ napisałem ze chce jakiś informacji na jego temat.
A po czwarte jesli masz haczyk(a na pewno masz,a ja drutu nie!)wsadź w usta niech ktos zatnie, co boli, rybę tez.... zainwestuj w haki przeciwbólowe.
 

Michal Gorski

Offline

Mam ten drut, w zeszłym roku kupiłem od któregoś z kolegów z forum ale nigdy nie używałem. Wcale taki miękki to on nie jest. Czy jest niebezpieczny dla suma nie wiem ale raczej łatwo to się go wiązać nie będzie :/
Catch & Release
Kajtek...
 

Rafal Trajdos

Offline

Hmm na stronie są specjalne wezly do niego, wczoraj rozmawiałem z gościem który to sprowadza do swojego sklepu, te male lbs-y idą jak bułeczki ,na szczupłego poleca.
 

Michal Gorski

Offline

Węzły są i na opakowaniu ale jeszcze się do tego nie zabierałem. Może w tym sezonie sprawdzę.
Catch & Release
Kajtek...
 

wojtek zdunik

Offline

Grzegorz Petryna napisał(a):

Jeśli masz ten drut, to weź go włóż do buzi, a następnie energicznie pociągnij, jak Ci nie zrobi trwałego uśmiechu od ucha do ucha to znaczy, że za słabo pociągnąłeś. Mało przyjemne to chyba? Myślę, że dla suma także.


Myślę że plecionka 0,5 czy drut 0,5 to żadna różnica, podejrzewam że sama, pleciona może narobić nawet więcej szkód niż drut bo działa jak piłka i bardziej się rozciąga.
 

Konrad Bartosik

Offline

Linka stalowa self made w otulinie z gumy jest w brico marche w tych sklepach wedkarskich kolor czarny wytrzymalisc około 20 kg. Nie wiem ile to kosztowalo ale było tanie dobre i grube raczej sumom nic się nie działo. Ale fluorocarbon mi się bardziej podoba bo jest przezroczysty i bardziej trendi. Ale z bbraku laku można wziąć tą linię.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,572,858 unikalne wizyty