O wszystkim i o niczym ;) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Im bardziej przyjażnie są poufałe, tym bardziej narażone są na rozbicie" G. Greene


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
O wszystkim i o niczym ;)

Filipka

Offline

To nie klin tylko szatkownica do zielska hehe
 

Bartosz Wasielewski

Offline

YouTube Video

Oklaski
forumsumowe.pl/h/fshzw_userbar2_df3ad.jpg
Jest różnica czy robisz komuś "Łaskę", czy "Laske" - prof. Jerzy Bralczyk
 

Robert K

Offline

Myślałem że mnie nic nie zaskoczy ale...... zobaczcie sami jaki As, fachowo założony klin do śrubywysmiewacz

Może nie fachowo założona zawleczka, ale spełniła rolę. Kumpel na Wiśle z haka potrafił zrobić zabezpieczenie śruby.
 

Robert K

Offline

To nie klin tylko szatkownica do zielska hehe

Na podobnych co niektórzy na Ebro wypływali, a Cyfer twierdził, że były nowe grin
 

Dariusz Kucharski

Offline

Robert Kuczma napisał(a):

Myślałem że mnie nic nie zaskoczy ale...... zobaczcie sami jaki As, fachowo założony klin do śrubywysmiewacz

Może nie fachowo założona zawleczka, ale spełniła rolę. Kumpel na Wiśle z haka potrafił zrobić zabezpieczenie śruby.


Rozumiem sytuacja awaryjna, trzeba sobie radzić i kreatywność jak najbardziej wskazana ale chodzi o to ze to był klin docelowywysmiewacz
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Jozefp

Offline

Artur Betcher napisał(a):

Godzina horroru.
Zainstalowałem jakiś program i dodatkowo jakiś przyklejony syf.
Co wszedłem na forum to mi wyskakiwały dodatkowe okienka i na dole reklama jeszcze przykleiła się nie do wywalenia.
Coś takiego zawsze kończy się instalacją jakiegoś cleanera ( który też ma jakieś ich gówna na dokładkę) ale postanowiłem się nie dać.
Odpaliłem w antywirusie zakładkę procesy i wyświetlił mi wśród 80 4 o potencjalnym ryzyku.
W managerze zadań sprawiłem ich lokalizację.
Odpaliłem services.msc i po kolei wykasowałem usługi z nimi związane a na koniec wywaliłem procesy z menagera i pliki z dysku ( nie idzie usunąć wcześniej)
Święty spokój mnie ogarnął, net śmiga jak ta lala, już nie muli itp.
Jeśli miał ktoś coś takiego to niech sprawdzi też ustawienia przeglądarki bo te syfy przepuszczają nas przez serwer proxy i musiałem zmienić na bez proxy bo po wywaleniu badziewia nie chodził internet.
Teraz strony wszelkie nie mając garba w postaci szpiega ładują się jak rakieta.


Też mi cały czas wyskakują reklamy po tym jak młody coś zainstalował,tyle tylko że ja się an tym nie znam i muszę dać gdzieś laptopa żeby mi z tym zrobili Yyyyy
 

Martink

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Artur Betcher napisał(a):

Godzina horroru.
Zainstalowałem jakiś program i dodatkowo jakiś przyklejony syf.
Co wszedłem na forum to mi wyskakiwały dodatkowe okienka i na dole reklama jeszcze przykleiła się nie do wywalenia.
Coś takiego zawsze kończy się instalacją jakiegoś cleanera ( który też ma jakieś ich gówna na dokładkę) ale postanowiłem się nie dać.
Odpaliłem w antywirusie zakładkę procesy i wyświetlił mi wśród 80 4 o potencjalnym ryzyku.
W managerze zadań sprawiłem ich lokalizację.
Odpaliłem services.msc i po kolei wykasowałem usługi z nimi związane a na koniec wywaliłem procesy z menagera i pliki z dysku ( nie idzie usunąć wcześniej)
Święty spokój mnie ogarnął, net śmiga jak ta lala, już nie muli itp.
Jeśli miał ktoś coś takiego to niech sprawdzi też ustawienia przeglądarki bo te syfy przepuszczają nas przez serwer proxy i musiałem zmienić na bez proxy bo po wywaleniu badziewia nie chodził internet.
Teraz strony wszelkie nie mając garba w postaci szpiega ładują się jak rakieta.


Też mi cały czas wyskakują reklamy po tym jak młody coś zainstalował,tyle tylko że ja się an tym nie znam i muszę dać gdzieś laptopa żeby mi z tym zrobili Yyyyy


Zawsze można udostępnić zdalnie pulpit i może CI ktoś z tym pomóc bez wychodzenia z domu Oczko
 

Jozefp

Offline

Nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz Yyyyy
 

Lukaszb

Offline

Instalujesz Józek program, podajesz hasło komuś i ktoś przez internet klika Twoją myszką i robi to za Ciebie Haha
 

Babinski Damian

Offline

Jozef Pojedyniec napisał(a):

Artur Betcher napisał(a):

Godzina horroru.
Zainstalowałem jakiś program i dodatkowo jakiś przyklejony syf.
Co wszedłem na forum to mi wyskakiwały dodatkowe okienka i na dole reklama jeszcze przykleiła się nie do wywalenia.
Coś takiego zawsze kończy się instalacją jakiegoś cleanera ( który też ma jakieś ich gówna na dokładkę) ale postanowiłem się nie dać.
Odpaliłem w antywirusie zakładkę procesy i wyświetlił mi wśród 80 4 o potencjalnym ryzyku.
W managerze zadań sprawiłem ich lokalizację.
Odpaliłem services.msc i po kolei wykasowałem usługi z nimi związane a na koniec wywaliłem procesy z menagera i pliki z dysku ( nie idzie usunąć wcześniej)
Święty spokój mnie ogarnął, net śmiga jak ta lala, już nie muli itp.
Jeśli miał ktoś coś takiego to niech sprawdzi też ustawienia przeglądarki bo te syfy przepuszczają nas przez serwer proxy i musiałem zmienić na bez proxy bo po wywaleniu badziewia nie chodził internet.
Teraz strony wszelkie nie mając garba w postaci szpiega ładują się jak rakieta.


Też mi cały czas wyskakują reklamy po tym jak młody coś zainstalował,tyle tylko że ja się an tym nie znam i muszę dać gdzieś laptopa żeby mi z tym zrobili Yyyyy


Na początek jeżeli nie masz to zainstaluj AdBlock - darmowa, w pełni bezpieczna i zaufana wtyczka do przeglądarki. Blokuje ona wszystkie reklamy jakie próbują wyskakiwać. Wystarczy wpisać w google "AdBlock download" i zainstalować wtyczkę.
Jeżeli to nie pomoże to pobierz CClaner, jest to program do czyszczenia i usuwania syfu z kompa.


!!!NAJWAŻNIEJSZE!!!

Nie pobierajcie żadnych plików ze stron typu: dobreprogramy.pl, softonet.pl czy innych dziwnych serwisów bo chcąc pobrać plik, pobieracie menagera który pobiera plik który chcieliście zainstalować ale i też samoczynnie instaluje w komputerze różne dziwne aplikacje i zmienia ustawienia przeglądarek!!
forumsumowe.pl/h/fshzw_1_d0e6d.jpg
Rzadko się o tym informuje
forumsumowe.pl/h/fshzw_2_0fd81.jpg
Wystrzegajcie się też stron z takimi ikonkami downloadu, na 99% zainstalują Wam jakiś syf albo przeniosą na inną stronę wgl. nie związaną z pobieraniem interesującego Was programu. Najlepiej gdy po prostu pisze "Pobierz" lub "Download" w zwykłej ramce bez żadnych innych ceregieli.
forumsumowe.pl/h/fshzw_3_3ec6f.jpg
Trzeba też zwracać na nazwy tego co pobieramy, tutaj chciałem pobrać CClaner i widać że pobieram sam instalator programu więc mam pewność że żadnego syfu nie zainstaluję.
forumsumowe.pl/h/fshzw_screenshu_e8932.jpg
Tutaj próbowałem pobrać plik na dobreprogramy.pl i od razu antywirus zablokował mi tą stronę Usmiech
Poświęciłem się i wyłączyłem antywirusa, zobaczcie co pobrałem razem z CClanerem.
forumsumowe.pl/h/fshzw_screenshu_24206.jpg
Takie coś od razu musicie wyłączyć, wywalić i najlepiej przeskanować komputer.
.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Czesć wszystkim Powitalnia sumowa ;) 2 28 marca 2018 21:24
Siema wszystkim Powitalnia sumowa ;) 3 01 października 2017 10:55
Siema wszystkim!! :) Powitalnia sumowa ;) 9 29 stycznia 2017 20:54
Cześć wszystkim!!! Powitalnia sumowa ;) 7 04 października 2015 16:46
Cześć wszystkim. Powitalnia sumowa ;) 3 10 czerwca 2015 19:54
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,571,521 unikalne wizyty