Siema wszystkim!! :) | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Jeśli spotkasz śpiącego niewolnika, nie budź go, może śni o wolności." - Władysław Grzeszczyk


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Powitalnia sumowa ;)
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Siema wszystkim!! :)

Szycha

Offline

Serdecznie witam wszystkich zgromadzonych na Forum Sumowym. Mam na imię Marcin a wołają na mnie Szycha tak od nazwiska. Wędkuję praktycznie od zawsze Usmiech. Już jako pięciolatek trzepałem bączki na kija z leszczyny u wuja na stawiku. I tak to się chyba właśnie zaczęło. Idąc do podstawówki starszy kolega namówił mnie na koło wędkarskie. Zdałem na kartę wędkarską i zapisałem się do wówczas istniejącej w tym kole szkółki wędkarskiej. Powstała drużyna młodzików, zaczęły się zawody były dyplomy medale puchary. Było fajnie! Ale jak wiadomo nam wszystkim wędkarstwo nie jest tanim sportem :/ jeśli chodzi o wędkarstwo wyczynowe. Starych nie było za bardzo stać na to żeby wspierać mnie finansowo. A wiadomo im dalej w las tym więcej trzeba było wyłożyć. Chociaż ja i tak wtedy jak na swój wiek byłem bardzo zaradny i dużo oszczędzałem robiąc większość żeczy sam. Przynęty, zanęty, spławik i takie tam. Prażyłem, piekłem, gotowałem kombinowałem jak się dało. I to nie chwaląc się prawie z samymi sukcesami na zawodach. Kopałem innym dupska jak mało kto. Hehehehe było wesoło. Niestety już żeby brać udział w zawodach ogólnopolskich i wyżej to już bez kasy mogłem sobie tylko marzyć. Koło też było biedne, nie chcieli, nie mieli za co sponsorować. Parę lat drużyna się rozpadła. Ale miłość do wędkowania została. W wieku nastolatka pasja ta powoli zaczęła wygasać. Wiadomo jak to jest, inne szkoły, towarzystwo. I kije na parę lat poszły na strych. Sporadycznie kiedy się gdzieś pojechało pomoczyć kija. Aż do momentu kiedy z 5-6 lat temu, na wyjeździe w pracy miałem że sobą lekki spinning i po pracy tak sobie żucałem niewielką blaszką z myślą a może coś się uwiesi. I się uwiesił malutki sumek Haha. Miał niespełna 35cm. I to był przełom w mojej wędkarskiej przygodzie. Zacząłem się interesować tym wspaniałym drapieżnikiem. Z roku na rok wkręcając się coraz bardziej i bardziej. I tak jakiś czas temu trafiłem na to wspaniałe forum. Jestem pełen podziwu i zachwytu z jaką pasją i zaangażowaniem niektórzy z was podchodzą do polowań na wąsacza. Wyniki niektórych są dla mnie oszałamiające. A zarazem motywujące do działania. Większość wiedzy na temat wędkarstwa Sumowego posiadam właśnie z tąd. Dlatego chciałbym już na wstępie bardzo podziękować wszystkim za to co robicie tu na forum. Naprawdę kawał dobrej roboty i bezcennej wiedzy. Mam nadzieję, że z waszą pomocą i ja kiedyś będę mógł pochwalić się jakimś wspaniałym okazem naszego rzecznego potwora.
Pozdrawiam wszystkich
Szycha
 

Artur Betcher

Offline

Witaj na forum Okok
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Dariusz Kucharski

Offline

Witaj Marcinie na forum , fajnie że do nas dołączyłeś ,Okok przyda sie nam także i twoja wiedza i doświadczenie bo wszyscy razem budujemy naszą skarbnicę wiedzy w różnych dziedzinachOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Michal Sip

Offline

Poczułem się jakbym czytał całkiem fajne opowiadanie wędkarskie. Witaj kolego, bądż cierpliwy i wyrozumiały a na pewno to się opłaci.
 

Janusz Golebiewski

Offline

Witaj Marcin na pokładzie Okok
 

Grzegorz Petryna

Offline

Witaj serdecznie. Fajnie się przedstawiłeś.
 

Tomasz Seta

Offline

Witaj Marcin.
 

Jaroslaw Grzelak

Offline

Witaj na forum.
 

jaroslaw troch

Offline

Czesc Marcin
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
O wszystkim i o niczym ;) Hyde Park 2220 02 czerwca 2018 13:29
Czesć wszystkim Powitalnia sumowa ;) 2 28 marca 2018 21:24
Siema wszystkim Powitalnia sumowa ;) 3 01 października 2017 10:55
Witam wszystkich. Gitara siema !!! :) Powitalnia sumowa ;) 7 25 czerwca 2017 22:23
Cześć wszystkim!!! Powitalnia sumowa ;) 7 04 października 2015 16:46
Wygenerowano w sekund: 1.65
51,292,396 unikalne wizyty