Wysyłka wędki - Poczta Polska | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

" Człowiek nigdzie naprawdę nie był, póki nie wróci do domu " - Terry Prattchet


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRAWY DOTYCZĄCE FORUM I STRONY / Forum ogólne o sumach
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wysyłka wędki - Poczta Polska

Damian Poweska

Offline

Jakieś dwa miechy temu wysyłałem kija spinningowego w tubie z tworzywa jakiegoś. Paczka miała ponad 150cm zapytałem babkę czy mogę zwykła paczką to wysłać czy trzeba kurierem, powiedziała że priorytetem wyjdzie jakieś 15zł więc ciężko wyczaić tą pocztę.
Acha trzy firmy kurierskie jak dzwoniłem i powiedziałem że wędka ma lekko ponad 150cm powiedzieli mi 390, 430 i 450zł za wysyłkę i że tyle kosztuje to i można samemu obliczyć na ich stronie i rzeczywiście tyle wychodziło. To jakim cudem sklepy wysyłają kurierem za 25zł?
 

Lukasz S

Offline

Wydaje mi się, że sklepy mają podpisane jakieś specjalne umowy z firmami kurierskimi i z tego taniej...
 

Damian Poweska

Offline

Pewnie tak jest jak piszesz Łukasz, chyba że te babki co odbierają te telefony są jakieś nie kumate i z takimi cenami wyskakują, za 450zł to bym sam zawiózł Haha
 

Slawomir T

Offline

Nie wiem jak u Was ja wysłałem do reklamacji Daiwa Theory Power Float w tubie papierowej od wykładzin podłogowych (tuby w sklepach dają za darmo) bez problemu.Jeśli już pisze to ile trzeba czekać na reklamacje sprzętu ,sprzedawca zadzwonił i oświadczył że reklamacja została uznana i cztery miesiące dzwonie i czekam.
 

Lukasz S

Offline

Ty a może myśleli że chcesz jakąś lodówkę 150/150 cm przesłać beka
 

Damian Poweska

Offline

Hehe nie bo zapytałem czy wie jak wędka wygląda beka
 

Jacek B

Offline

Jak masz umowę z firmą kurierską to płacisz dużo taniej.
Ja mam umowę z firmą ups i za każdą paczkę do 30 kg nie ważne jakich gabarytów i w co zapakowane płacę 18 zł.
Złapać to można chorobę.Ryby się łowi.
 

Lukasz S

Offline

Właśnie aby wysłać wędkę to najlepiej mieć podpisaną umowę z firmą kurierską albo mieć znajomego który taką umowę posiada. To na pewno zaoszczędzi problemów.
 

bartoszKSSG

Offline

Wczoraj w tubie wysyłałem wędkę przez pocztę polską i bez żadnych problemów, wydaję mi się że to zależy od życzliwości urzędnika.
 

Radek P

Offline

Witaj. Najpierw trzeba się przywitać w powitalni, następnie pytać. Takie Tu panują zasady.
Tuby z linku mają 2 mm grubości, nic wartościowego do nich bym nie wkładał.
W poście wyżej kolega używał tub na które nawijane są dywany (wykładziny) i które mają grube ścianki np ok 1cm. Ja kiedyś wysyłałem w rurze kanalizacyjnej usztywniając wędkę w środku gąbką żeby nie latała.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Pokrowiec na wędki "BLACK CAT" Sprzedam sprzęt wędkarski 1 27 czerwca 2019 10:53
wędki i kołowrotki na suma tan Powitalnia sumowa ;) 1 22 stycznia 2018 17:49
Test wędki Sanger Uni Cat Warlock II Boje Testy sprzętu wędkarskiego 23 01 marca 2017 19:06
SUMOWE - wędki i kołowrotki - PIERWSZA LIGA Sprzedam sprzęt wędkarski 3 25 listopada 2016 11:54
kupię sprzęt sumowy od wędki po hak Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 41 20 listopada 2016 21:48
Wygenerowano w sekund: 1.64
51,740,335 unikalne wizyty