Narew - okolice Serocka, Zalewu Zegrzyńskiego | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Natura nie łamie swych praw. -Leonardo Da Vinci


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Narew - okolice Serocka, Zalewu Zegrzyńskiego

Tomek Popielarski

Offline

Witam,

Macie może jakieś godne polecenia miejsca na sumka w tych właśnie okolicach? Słyszałem coś o Dzierżeninie (parę kilometrów w stronę Pułtuska). Jednak nikt nie pisał nic konkretnego gdzie co i jak... Mam nadzieję, że jest jakieś miejsce, na które nie trzeba jechać 100km, a można chwycić coś fajnego Usmiech
 

Remek Walkiewicz

Offline

Witam,
Również poszukuję porad odnośnie Narwi, ale w okolicach Modlina. Kilkanaście lat temu łowiąc przy moście kolejowym, między portem, a mostem nad ranem przy wyjściu z portu, na głębokości ok.0,5m nawet udało mi się pogłaskać ok.dwumetrowca.Miał jakieś białe plamy i kilka ran takich chorobowych, ale to znaczy, że są lub były tam duże okazy. Zresztą żyłki na moich gruntówkach leszczowych nieraz pękały zanim dobiegłem do wędki.
Może ktoś tam łowił?
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Widzę. że nie tylko mi się marzy "olbrzym z Narwi". Ja łowię w okolicach Łomży, niestety jeszcze nie miałem osobiście przyjemności powalczyć z przyzwoitym wąsatym. Chociaż poczta pantoflowa co jakiś czas o takim donosi. Mam nadzieję, że w tym roku będą opowiadać o moim sumie Haha Pozdrawiam
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Port, czyli stocznia w Modlinie. Tak?
 

Bogumil Trzcinka

Offline

W mojej okolicy krążą legendy o ujściu ciepłej wody elektrowni Ostrołęka
 

Slawomir T

Offline

Jutro w Cuplu na Zegrzu ,może coś się uczepi.Z uszanowaniem TS
 

Remek Walkiewicz

Offline

lukas0055 napisał(a):
Port, czyli stocznia w Modlinie. Tak?

Dokładnie.W lecie są przy ujściu takie wypłycenia,że o świcie grzbiety drapieżników wychodzących w nurt widać
 

dolgacz4444

Offline

Kolego Tabor -Cupel z brzegu czy z łódeczki?
 

sadam

Offline

tomas-z Skąd jesteś? W tym roku na leszczowych nockach w okolicach Pułtuska, małe sumki brały jak głupie + parę przyponów 0.18 zerwane. Ale nastawiony byłem na leszcza... Oby do pierwszegoOkok Wtedy sumowe zestawiki polecąUsmiech
 

Slawomir T

Offline

Właśnie wróciłem z Zegrza - Cupel przy przepompowni, zero brań od 2 rano do 9. Kilku wędkarzy zjeżdżało z wody o kiju bez ryby. Jutro wolne - znowu na rybki Holendry nad Narwią. Z uszanowaniem TS.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Narwiański Sum(Okolice Białystok) Forum ogólne o sumach 1 29 sierpnia 2018 10:22
Wisła okolice Warszawy. Łowiska sumowe 1 02 lipca 2018 21:58
Wroclaw - okolice Łowiska sumowe 11 10 września 2017 16:07
Wisła - okolice Płocka Łowiska sumowe 8 15 kwietnia 2017 19:38
Łowiska...okolice Leszna Łowiska sumowe 3 21 listopada 2016 17:57
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,572,816 unikalne wizyty