Wisła - okolice Płocka | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Politycy wszędzie są tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki. Nikita Chruszczow


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SILURUS GLANIS, OGÓLNIE O SUMIE, ŁOWISKA / Łowiska sumowe
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Wisła - okolice Płocka

Kamil Stasiak

Offline

Witam.
Jako że powoli zbliża się 1 lipca poszukuję wszelkich informacji o wąsatym.
I teraz mam drobne pytanie o tę okolicę gdyż dopiero zaczynam ją poznawać, a może ktoś z tych okolic coś podpowie.

A mianowicie wraz z kolegą staramy się wyszukać jakiejś miejscówki[rynny, doły] na suma, jednak bez echosondy i łódki jest to dość trudne.

Bardzo bym był wdzięczny jeśli ktokolwiek podzielił by się taką informacją, gdzie można liczyć na spotkanie z sumem. Zresztą przyda mi się każda informacja o tych okolicach.

Pozdrawiam, Kamil Stasiak
 

Tomasz Pusz

Offline

Szanowni koledzy. Jak sadzicie, czy w Plocku na Wisle da rade poruszac sie przy pomocy elektryka 45lbs? Na jeziorze z moim aku moge plywac 3-4km\h przez okolo 12godz. ( model z maximizerem ). Interesuje mnie lowienie tylko na kwok, wiec kwestia doplyniecia na domniemana miejscowke, pozniej dryf, ewentualnie drobne korekty kursu. Z relacji na yt wynika, ze ten odcinek Wisly to jakby "jezioro". Bardzo prosze o rade od sumiarzy, ktorzy tam lowili. Z gory dziekuje. Pozdrawiam i WESOLYCH SWIAT.
 

Artur Betcher

Offline

Pływałem tam, uważam że i elektryk sobie poradzi, ważne żeby wodować się w pobliży miejsca gdzie będziesz łowił.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomasz Pusz

Offline

Plywales i wyplywales kolego z tego co widzialem :-) dzieki za rade. Naturalnie mam tez spalinowke 4km ale za duzo tego sprzetu do ciagania. :-)
 

Adam 12

Offline

Witam
Można na elektryku i na wiosełkach, zależy na jakim pływadle będziesz pływał.Zalew Włocławski w okolicy Płocka to dość specyficzne łowisko.Jest kilka miejsc uważanych za dobre.Są dość odległe od siebie (kilka kilometrów) .I te odległości wymagają czegoś szybszego.Dochodzi jeszcze kwestia bezpieczeństwa.Przy dobrej pogodzie jest jak na jeziorku ale przy zachodnim nawet lekkim wietrze robi się dość nieprzyjemna krótka fala .Robi się nieprzyjemnie.Co do łowienia w dryfie to wydaje mi się,że jest to zabronione.Osobiście łowię z łodzi(5 metrów) wygodnie i bezpiecznie,nawet jak się pogoda załamie.Wszystko jest ok,do puki jest dobra pogoda.Uważam ,że nie warto ryzykować.Oczywiście można uciekać na brzegi,są dostępne na całym akwenie ale po co?
Pozdrawiam Adam
 

Artur Betcher

Offline

Tomasz Pusz napisał(a):

Plywales i wyplywales kolego z tego co widzialem :-) dzieki za rade. Naturalnie mam tez spalinowke 4km ale za duzo tego sprzetu do ciagania. :-)

Mimo wszystko bez dwóch zdań wolał bym taszczyć spalinówkę, zawsze lepiej. Na pewno też bym taszczył elektryka jako asekurację.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomasz Pusz

Offline

Kolego Adamie. Sugerujesz, ze vertical jest tam rowniez jaj trolling zakazany? Czy zle rozumiem pojecie "lowienie w dryfie"?
 

Adam 12

Offline

Nie wert tylko łowienie w dryfie.
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wisła Powitalnia sumowa ;) 1 06 września 2019 08:15
Wieprz i Wisła Łowiska sumowe 7 15 lutego 2019 20:09
Narwiański Sum(Okolice Białystok) Forum ogólne o sumach 1 29 sierpnia 2018 10:22
Wisła okolice Warszawy. Łowiska sumowe 1 02 lipca 2018 21:58
Wisła okręg rzeszowski Łowiska sumowe 1 20 czerwca 2018 14:42
Wygenerowano w sekund: 1.56
51,487,892 unikalne wizyty