Półtorametrowy sum sześciolatka czyli prawie 25kg szczęścia. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Twarz męska, brutalna..Brutalna! Ale męska.. Niewolnico, klęknij na kolana! Oj, nie zaznasz ty dzisiaj litości od swojego Pana - Szatana! Paździocha Mariana.." Marian Paździoch


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Półtorametrowy sum sześciolatka czyli prawie 25kg szczęścia.

Artur Betcher

Offline

Wreszcie udało mi się wrzucić drugi film czyli składankę z weekendu.

YouTube Video


Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Wielkie gratulacje dla RadkaOklaski,piekny i ogromny sum jak na małego wędkarza.Tata jest pewnie bardzo dumny OkokSam nie mogę sie doczekac kiedy mój syn złowi takiego..Na razie miał tylko 2 brania suma ,ale słabo były zacięte .Może nastepnym razem bedzie miał więcej szczęścia.Okok
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Damian Poweska

Offline

Piękny Sum jak będzie tak szybko łowił takie klocki to tata będzie w cieniuHaha
Ja żeby złowić takie klenie muszę jeździć w Bieszczady gdzie mam kilka miejscówek kleniowo-brzanowych gdzie są 50cm klenie i piękne brzany. Jeszcze w tym roku tam nie byłem ale jak tylko pojadę to się pochwalę może takim kleniem. Jeszcze raz gratuluję fajnych rybekUsmiech
 

Krzysztof Krawczyk

Offline

Nie wiem czy wyraziłeś na to zgodę ale Twój film znalazł się na www.smog.pl

http://www.smog.pl/wideo/45666/dzieciak_zlowil_poltorametrowego_suma/


To samo na kciuku:

http://www.kciuk.pl/Poltorametrowy-sum-zlowiony-przez-dziecko-a57710
 

Artur Betcher

Offline

Film wyłapali na YT i zrobili niezłą reklamę na wielu serwisach bo prawda jest tak że wielu co sumy łowi daje dzieciakom potrzymać kija w trakcie holu i robi fotkę a jeszcze więcej daje dzieciakom suma na brzegu pisząc potem co tam pociechy mające 5 czy 7 lat połowiły. Pierwszy jednak raz w internecie można zobaczyć dzieciaka który nie mając 6 lat naprawdę to zrobił i nie jest to bujda z podstawionym zdjęciem mająca na celu marketing a po prostu pamiątka wspaniałego dzieciaka.
Nie mam nic przeciwko bo publikując film na YT zgadzasz się na jego rozpowszechnianie. Cieszę się ze wiele osób nawet nie znających się na wędkarstwie Radusiowi zabiło brawo. Jestem dumny z mojego syna bo ten hol w jednym momencie wycisnął mu łzy a mimo to dał rady.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Krzysiek Supinski

Offline

Ja w Radka wieku też łapałem ryby,ale w wannie plastikową wędką. Gratulacje dla Synka.
 

Wiktor S

Offline

Cóż to musiało być za przeżycie dla tak młodego człowieka. Podobno silna adrenalina w tym wieku utrwala się, syn Twój już będzie szukał dalszych wrażeń tego typu, nic tylko się cieszyć na konto następnych wspólnych wypadów. Pozdrawiam i życzę wędkarskiej wytrwałości w dążeniu do bicia rekordu, oczywiście życzenia skierowane do Juniora. Oczko
 

Robert Fitzner

Offline

Ja też dokładam się do życzeń, wielkie Oklaski Oklaski.
Gratulacje
 

Artur Betcher

Offline

Mój synowi dobra passa się nie kończy Usmiech Mnie przeciwnie, opuściła Usmiech Napisze co nieco w "Dziś na rybach" Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

pw0

Offline

OklaskiOklaskiOklaskiOklaskiOklaskiOklaskiOklaskiOklaskiOklaskiOklaskiOklaski
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Podwodny spławik od A do Z - Czyli rewelacyjna metoda na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 537 27 stycznia 2019 20:11
Bojka od A do Z - Czyli cała prawda o tej metodzie na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 343 27 listopada 2018 13:01
Nie bójmy się "Mono" - czyli jak wykonac sumowy przypon z monofilu. Poradniki wędkarskie 50 27 października 2015 20:50
Mój zaprzęg - czyli jak sobie ułatwiłem życie Środki transportu czyli czym na ryby dojechać 29 25 lipca 2015 17:13
Daiwa sweepfire jiggerspin czyli wedka jigowa czy nada sie do klasycznego prowadzenia gumy? Łowcy Szczupaków 1 12 lipca 2015 16:44
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,582,723 unikalne wizyty