Półtorametrowy sum sześciolatka czyli prawie 25kg szczęścia. | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Aby poznać się z najdalsza rodziną, wystarczy się wzbogacić. -Julian Tuwim


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ RELACJE Z WYPRAW WĘDKARSKICH, PORADNIKI WĘDKARSKIE / Relacje z wypraw na suma
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Półtorametrowy sum sześciolatka czyli prawie 25kg szczęścia.

Marcin Skawinski

Offline

Wielkie graty dla Radka !! Rośnie ci Artur łowca sumów na swiatową skale (ale wiadomo jaki ojciec taki syn) .
Jeszce raz wielkie gratulacje !!!!Puchar
 

Kazimierzp

Offline

Gratulacje dla łowcy. Jaki ojciec taki syn. Myślę że mój synek 8 lat nie trafi na ten film bo mnie zamęczy żeby jechać na ryby, a do końca czerwca napewno się nie wybiorę.
 

Jaroslaw Latocha

Offline

O to jest TO wielkie rzeczy robi RADUS bravo bravo i życze jak najszybszego pokonania 200 cm .OklaskiOklaski
Zestaw jest tak mocny jak jego najsłabszy element!
 

Artur Betcher

Offline

Ten sum wycisnął z Radusia łzy prawie że i mam nadzieję że na razie na większy nie trafi a po prostu na porównywalne celem treningu Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Artek

Offline

Coś wspaniałego!!! Gratulacje RadkuUsmiech oglądając ten hol wydaje mi się , ze i większemu byś dal radeOczko pozdrawiam.
 

jbkajdulka

Offline

Wielkie brawa,RadziuOklaskiOklaskiOklaskito był piękny holOkokGratuluję wspaniałego syna,ArturGraty
 

Artur Betcher

Offline

Artek napisał(a):
Coś wspaniałego!!! Gratulacje RadkuUsmiech oglądając ten hol wydaje mi się , ze i większemu byś dal radeOczko pozdrawiam.


Wątpię Artek, gdybyś widział chwile zwątpienia których na filmie nie ma też byś wątpił Usmiech Raduś szczęśliwy i chce jeszcze raz tak samo teraz ale to jednak nie te same mięśnie co my i nie chodzi o siłę a o zahartowanie bo dla mnie czy dla ciebie nawet walka ze 100kg sumem była by przyjemnością a nie mordęgą a dla niego to jeszcze ciężka sprawa.
Pozdrawiam
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Polecki

Offline

Wielkie brawa się należą Oklaski Widać że rośnie nam "Mały" Avallone Haha
Jeszcze raz wielkie gratulacje Oklaski
 

Janusz Michalak

Offline

Brawo, brawo, brawo. Pewnie za parę lat będzie wyciągał dużo większe, teraz jednak trzeba pomagać żeby się chłopak nie zniechęcił bo taki hol dla niego to naprawdę jest nie lada wysiłek.
Gratuluje Radek.
 

Mario

Offline

Radek nalezą Ci się duże brawa za taki wyczyn. Oklaski
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Podwodny spławik od A do Z - Czyli rewelacyjna metoda na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 537 27 stycznia 2019 20:11
Bojka od A do Z - Czyli cała prawda o tej metodzie na suma. Bojka, Boczny Trok, Spławik na suma 343 27 listopada 2018 13:01
Nie bójmy się "Mono" - czyli jak wykonac sumowy przypon z monofilu. Poradniki wędkarskie 50 27 października 2015 20:50
Mój zaprzęg - czyli jak sobie ułatwiłem życie Środki transportu czyli czym na ryby dojechać 29 25 lipca 2015 17:13
Daiwa sweepfire jiggerspin czyli wedka jigowa czy nada sie do klasycznego prowadzenia gumy? Łowcy Szczupaków 1 12 lipca 2015 16:44
Wygenerowano w sekund: 1.54
51,580,444 unikalne wizyty