Które wędzisko wybrać? | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kto nie lęka się utraty życia, zdolen jest odjąć je drugiemu. -Cyrano De Bergerac


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Które wędzisko wybrać?

Tomasz Zukowski

Offline

Ten Shimano nie z wyboru,a z musu będzie na suma na następny sezon,nie jestem w stanie zakupić dwóch zestawów na suma ,a nie chcę kupić lipy. A karpie to na przysmak na suma OczkoJestem trochę zły bo na ten sezon zakupiłem dwa Shimano 10000,8000 i dwa heavy feedery ,a po przygodzie z sumami zmieniło mi się .Niesamowita ryba ,silna i dająca takie wrażenia jak żadna inna .
 

Tomasz Zukowski

Offline

UC New Age Distance Boje nie wiem nie miałem tych wędzisk w dłoni.Nie raz jest tak ,że jak coś leży w dłoni to po prostu kupujemy i jużUsmiech Muszę poszukać jakiś wielki wędkarski w okolicach Bergerac i pooglądać, Rhino Black Cat tez nie miałem wszystkich modeli w dłoni więc muszę poszukać i pooglądać.Dzięki za pomocUsmiech
 

Dawid Wojcik

Offline

New Age ma fajny uchwyt taki jakby karbowany i dobrze w dłoni leży(przynajmniej mi Usmiech )
Sumiarz1980
 

undertaker

Offline

Witam!
Widziałem takie wędki:
Sänger Uni Cat Warlock II
Krótki opis: Sänger Uni Cat Warlock II to wędka sumowa najwyższej jakości. Bardzo wytrzymały kompozytowy blank jest praktycznie niezniszczalny, a mocne przelotki gwarantują bezpieczeństwo podczas holu ogromnej ryby.
Ma wyrzut do 400 g i długość 3 m.
Nada się na suma czy nie bardzo? Współpracowałby z kołowrotkiem Sanger Uni Cat i plecionką? Proszę o odpowiedz!
 

Dawid Wojcik

Offline

Jedna z lepszych Usmiech
Sumiarz1980
 

undertaker

Offline

ok.Dziękuję za pomoc!
 

themiras

Offline

Mam pytanie odnośnie wędki Cormoran Bull Fighter X Big Fish 300 cw. 40 - 160 g- czy ta wędka będzie się nadawać na łowienie z gruntu ?? Będę łowił najczęściej na rzekach. Na łowisku, na którym mam zamiar wędkować słyszałem, że można spotkać sumy do 150-170 cm. Zastanawiam się czy ta wędka wytrzyma hol takiego suma ??
 

Zbyszek Grudner

Offline

Sam jestem ciekaw.. Pytanie do bardziej doświadczonych kolegów zatem Usmiech Chociaż, jak czytałem, rekord Polski został wyholowany kijem do 220 g, więc z 1,5 metrowym chyba nie powinno być kłopotu..
 

Albert Kus

Offline

Wędka powinna wytrzymać holUsmiech ale lepsza by była z ciężarem wyrzutu do 350 gr.
 

Mariusz Kowalski

Offline

Myślę nad zakupem 2 szt. wędek Sänger Uni Cat Warlock II - przeznaczenie tylko grunt rzeki i jeziora , pytanie - jaka długość 2,75m czy 3m a może 3,45m ? Kołowrotki mam Shimano Ultegra XT 10000 i raczej nie myśle nad ich zmianą na inne specjalnie pod suma
pozdrawiam
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jaki spining wybrać? doradźcie proszę :) Wędziska spinningowe na suma 2 20 czerwca 2020 11:22
Filmy, które warto obejrzeć Hyde Park 418 12 maja 2019 11:25
Wędzisko na suma do połowów stacjonarnych dla początkującego do 200zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 564 27 kwietnia 2019 16:26
Jakie wędzisko wybrać ??? Wędziska spinningowe na suma 6 18 sierpnia 2018 09:53
Seriale, które warto obejrzeć Hyde Park 39 10 grudnia 2017 20:59
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,692,072 unikalne wizyty