DRAGON MILLENIUM CATFISH 3.45m | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Bycie magistrem, a bycie mądrym, to dwie różne rzeczy. Ferdynand Kiepski


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
DRAGON MILLENIUM CATFISH 3.45m

Lukasz Celt

Offline

DRAGON MILLENIUM CATFISH 3.45 m

Mój Czerwony Smok!
Wędka była prezentem od żony, co się okazało bardzo trafnym jak dla mnie. Czemu trafnym? To trochę śmieszne ale to prawda łowiłem na nią początkowo z gruntu a później na boje, i to przez półtora roku. Żadnych zastrzeżeń , trochę twarda ale nic dziwnego skoro jak mówi producent wędzisko zbudowane do połowu największych sumów na Padzie, Ebro czy Saonie. Jedyne co było dla mnie dziwne, to że każde szarpniecie przy holu, było tak odczuwalne. Do tego jej długość oraz moc. Ja też nie prowadziłem śledztwa, tylko przyjąłem prezent z wielką radością i łowiłem na nią wszystkimi metodami . Co mogę o niej powiedzieć, estetycznie wykonana, bardzo mocna, lekka i jak się okazuje do wszystkiego.
Co mówi o niej producent.

Dużo czasu i wysiłku kosztowało nas przygotowanie nowej serii wędzisk, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych.
Wędziska te wytwarzane są na bazie atestowanego grafito IM6, o najwyższej dostępnej jakości, zamawianego wyłącznie u dostawców japońskich, głównie w firmie Toray. Wymagania użytkowe poszczególnych modeli zostały sformułowane przez grupę Team Dragon, doskonałych fachowców o dużym doświadczeniu wędkarskim. Duży wkład wnieśli testerzy i dystrybutorzy Dragona ze Szwecji.
Zastosowano technologię multiwarstwową, a poszczególne warstwy grafitu są układane z zachowaniem optymalnego kierunku głównych, nośnych włókien grafitowych. Wykorzystano możliwości ograniczenia udziału żywicy w kompozycie, dzięki czemu w efekcie końcowym uzyskano blanki o stosunkowo dużej grubości ścianki i małej zawartości żywicy, bardzo sprężyste i bardzo mocne.
Wszystkie wędziska Millenium charakteryzują się idealnie płynną linią ugięcia i nienaganną pracą podczas dużych obciążeń.

Na uwagę zasługuje również niezwykle staranne i skrupulatne wykończenie. Montowane są przelotki z pierścieniami SIC i klasowe, zindywidualizowane uchwyty do kołowrotków oraz wyprofilowane rękojeści z gładkiego, portugalskiego korka.

Index 23-46-345
Nazwa Catfish
Długość 3.45m
C.w 200-400g
Akcja Med-Fast
Długość trans. 1.77
Części 2
Waga 450g
Dolnik 52cm
Przelotki 9
Ps. 30mm
Pt. 10mm

www.forumsumowe.pl/images/j_dragon-millenium-heavy-duty-catfish.jpg

Z czasem dodam fotki z testów
 

Lulek

Offline

To chyba raczej nie jest spinning, jestem tego prawie w 100 % pewny - wędki z tej serii na suma mają w tytule ''Spinn'' jeśli są do tej metody, wg. mnie jest tutaj troszkę pomieszany opis przez producenta no i raczej reszta też mówi, że jest to typowy kij gruntowy.
 

Lukasz Celt

Offline

No raczej na pewno, przepraszam wszystkich , wczoraj wszedłem na strone Dragona spojzałem na tabelkę u góry z niedowierzaniem ze to jest spin ,tabelka jednak była od innej wędki :beka kurcze sprawdziłem,
z tym samym rezultatem. Z tego cała moja historia. Jedno jest pewne nie pamiętam co wczoraj piłem. Proszę administracje o usuniecie pierwszej wzmianki w temacie.
 

Artur Betcher

Offline

Toć wszyscy widzą że to gruntówka ale nikt nie chciał za bardzo się czepiać gdyż każdy miał nadzieję że nam zdradzisz namiar na Twojego dealera grin
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukasz Celt

Offline

Daj spokój czas go zmienićgrin
Dobrze że jeden zwrócił uwagę i sprawdziłem jeszcze raz , tym razem czekał na mnie zonk beka Ale ile się przy tym uśmiałemOczko
 

Lukasz Celt

Offline

A jednak dobrze widziałem mój diler jest ok, bo faktycznie w opisie jest napisane...


MILLENIUM HEAVY DUTY - Dobre, solidne wędziska oferowane po przystępnych cenach. Szybka akcja, lekkość i wytrzymałość - czy to wszystko można pogodzić? Tak, można! Dużo czasu i wysiłku kosztowało nas przygotowanie nowej serii wędzisk spinningowych, które za cel stawiają sobie zdobycie miana wyjątkowo długowiecznych i niezniszczalnych.
Wytwarzane są na bazie atestowanego grafitu IM6, o najwyższej dostępnej jakości, zamawianego wyłącznie u dostawców japońskich, głównie w firmie Toray. Wymagania użytkowe poszczególnych modeli zostały sformułowane przez grupę Team Dragon, doskonałych fachowców o dużym doświadczeniu wędkarskim. Duży wkład wnieśli testerzy i dystrybutorzy Dragona ze Szwecji.
 

Lulek

Offline

Prokurator, każdy diler mniej lub bardziej kłamie ... twój dodatkowo sam gubi się w rzeczywistości Haha Dragon może sobie ten kij opisać nawet jako ideał na okonie...
 

Lukasz Celt

Offline

Tu już nie chodzi mi o to czy on jest spinningowy czy nie, ja i tak z nim robię swoje i do tego jestem zadowolony. Chciałem tylko pokazać skąd się wzięła moja pomyłka z opisemHaha
 

KUBA LAL

Offline

Też mam taką wędkę i jestem z niej jak na razie zadowolony
 

rogas315

Offline

Również taką posiadam tylko 3,0 m 50-120g i jest faktycznie bardzo dobrze wykonana i fajnie leży w ręce. Ogólnie polecam.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Dragon Millenium Głowatka Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 18 kwietnia 2021 13:11
Wędka kogha gianthunter catfish Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 15 maja 2019 23:14
Robinson Siluro Catfish Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 4 22 marca 2018 21:03
Młynek Dragon Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 1 26 grudnia 2017 22:38
Mistrall Infinity / Windflash Catfish 2,85 Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 23 września 2017 00:26
Wygenerowano w sekund: 1.61
51,544,306 unikalne wizyty