Moja suszarka do omotek | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobiety kochaja nas z powodu naszych wad. Jesli mamy ich dosc duzo, przebaczaja nam wszystko, nawet nasz intelekt


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Rodbuilding
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)
 
Moja suszarka do omotek

Robert Zakrzewski

Offline

A to moja oczekiwana maszyna do suszenia omotek . Nie jest to dzieło sztuki ale na swoje potrzeby wystarczająca. Stolik z silniczkiem jest na regulowanych stopkach które umożliwiają podnieść lub opuścić stolik na odpowiednią wysokość. Zamontowałem też włącznik przy stoliczku żeby nie odłączać zasilacza tylko wyłącznikiem odcinać prąd. Sam silniczek też ma nie za dużą regulację do góry i do dołu. Silniczek dostałem od znajomego z forum naszego któremu bardzo dziękuje. Przypuszczam że silniczek jest od mikrofalówki który ma kilka obrotów na minute co wystarczająco wystarcza do suszenia i dodatkowo mogę zmniejszyć przepłynięcie prądu za pomocą zasilacza który ma wbudowaną regulację. Uchwyt do trzymania wędki zrobiłem ze starej szpuli od kołowrotka tylko powiększyłem trochę otwór żeby pasowało na trzpień silniczka. A oto kilka zdjęć jak wygląda i krótki poglądowy filmik jak pracuje z wędką.

forumsumowe.pl/images/t_suszarka_omotek.jpg

forumsumowe.pl/images/t_wlacznik_suszarki_omotek.jpg

forumsumowe.pl/images/t_uchwyt_suszarki_ze_szpuli.jpg

forumsumowe.pl/images/t_uchwyt_suszarki_omotek.jpg

forumsumowe.pl/images/t_suszarka_omotek_elektryka.jpg
YouTube Video
 

Artur Betcher

Offline

Ja dziękuje Ci za kolejny materiał włożony w rozwój tego portalu. Cieszę się że Ci pomimo nawału zajęć się chce i mam nadzieję że kiedyś się tu spotkamy.
Pozdrawiam Artur
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Robert Zakrzewski

Offline

Lubie nieraz pomajstrować sobie Oczko może kiedyś się spotkamy na rybach Oczko albo zlocie RybkiUsmiech
 

Damian Poweska

Offline

Polak potrafiUsmiech gratuluję pomysłu.
 

jbk666

Offline

Ja też planuję niedługo zbudować sobie wędki.Na pierwszy ogień pójdą dwie sandaczówki w jednym kawałku. Moja maszynka do suszenia omotek jest zrobiona z profilu aluminiowego o długości dwóch metrów. Podpórki to także aluminiowe rurki o regulowanej wysokości. Oś silnika jest na wysokości 125 mm względem profilu i tak będę ustawiał oś blanku aby nie było bicia. Na razie sprawdzałem urządzenie przy naprawie wklejki okoniowej. Działa bez zarzutu chociaż dość głośno.

forumsumowe.pl/images/t_maszynka_do_zbrojenia_blankow.jpg
 

Artur Betcher

Offline

Wszystkich którzy grzebią przy tym naprawdę podziwiam i trzymam kciuki za waszą pasję Usmiech
Pozdrawiam Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Mikolaj Wegnerowicz

Offline

Brawo za pomysły i realizację planów.Zgodzicie się chyba że nie ma większej frajdy jak złowienie ryby na coś własnej produkcji.
 

Andrzej Cecula

Offline

Dobra robota panowie mam nadzieję że i ja się kiedyś za wędki zabiorę grin
C&R
 
Do góry
Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
"moja rzeka" PZW Federation Peche i inne organizmy 7 28 marca 2018 21:35
Moja pierwsza łódź aluminiowa - Dekalog Łodzie, pontony i inne środki pływające 107 30 marca 2017 21:20
Moja propozycja Okuma SLX Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 1 01 marca 2017 11:08
Moja podpórka Podpórki sumowe, sygnalizatory elektroniczne 9 30 lipca 2016 18:38
Moja nauczka Hyde Park 4 31 lipca 2015 18:56
Wygenerowano w sekund: 1.59
51,574,072 unikalne wizyty