Crash test Shimano Beast Master BX 2.4m 150gr | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Kiedy coś uparcie gaśnie - zaufaj iskierce nadziei." [ Wojciech Bartoszewski ]


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Crash test Shimano Beast Master BX 2.4m 150gr

Artur Betcher

Offline

Warto test test przypomnieć ponieważ na ostatniej zasiadce Radek wyciągnął na to wędzisko na suma 4 sumy w różnych rozmiarach od 80cm do 151cm i zafascynował się jego pracą doi tego stopnia że....nie będę uprzedzał Oczko
Jacek wyciągnął na tą wędkę suma 189cm i również wręcz tryskał energią opowiadając o jego pracy Usmiech
Ja skromnie wtórowałem sumem 180cm na to wędzisko na suma Usmiech

Czy to metrzak czy 2m+ ten kij pracuje perfekcyjnie Usmiech Wielka szkoda ze ciężko go dostać w Polsce Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszs

Offline

Miałeś może przyjemność machać tym kijkiem w długości 270cm? bo tak się zastanawiam czy na przyszły sezon sobie nie sprawić tego patyka do ciężkiego spiningu , a do łowienia z brzegu 270 bardziej do mnie przemawia. Jeszcze jedno pytanko ile trzeba dać kaski za tą wędę we Francji?
 

Artur Betcher

Offline

Nie ma takiego 270cm. Jest ale z wyrzutem 50-100gr.
Mój kosztuje 86euraków jeśli nic się nie zmieniło.
Ten SBMBX27XH od 50 do 100gr w Polsce dostępny w granicach 460zł z przesyłką więc nie wydziwiał bym za bardzo gdyż sprowadzony będzie droższy.
Jedynie SBMBX24XH z wyrzutem do 150gr ciężko znaleźć Smutny
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Lukaszs

Offline

Wyrzut do 100gr i tak w zupełności mi wystarczy wiadomo że tego typu wędziskiem i tak można śmiało więcej ciapnąć jak się chce moc pewnie też będzie miał podobną a i tak na rewelacje nie liczę (jeśli chodzi o sumy) ten kijaszek miał by mi posłużyć też do połowu dużych szczupaków na duże woblery etc.Idzie zima więc pewnie skusze się na ten patyk skoro ty i Radzio go tak chwalicie Usmiech bo w tą zimę kompletuję tym razem sprzęt na moją "nową" pasję spining Usmiech ,którego to z powodu mizernych efektów omijałem szerokim łukiem.
 

pw0

Offline

Wielokrotnie pytałem o ten testowany kijek w sklepach. Odpowiedź z reguły była taka sama:
- '' Niestety firma Normark Polska nie przewidziała wędki BX240 XH 150 g na nasz kraj ''.
A szkoda .
 

Lukaszs

Offline

pw0 napisał(a):
Wielokrotnie pytałem o ten testowany kijek w sklepach. Odpowiedź z reguły była taka sama:
- '' Niestety firma Normark Polska nie przewidziała wędki BX240 XH 150 g na nasz kraj ''.
A szkoda .

Pozostaje zdać się na opinie kolegów i kupić w "ciemno" bez macania przez sieć
 

Bogumil Trzcinka

Offline

Widząc powyższy test, to żadne "w ciemno" .beka
 

pw0

Offline

No tak tyle że w polskich sklepach internetowych tego kijka niema , jest tylko długość 210 cm .
 

Artur Betcher

Offline

Mam 210cm, nadaje się na łódź zarówno na spinning jak i na trolling i jest to dobre wędzisko na suma.
Na obu długościach holowałem z łodzi sumy przekraczające 30kg i 240cm daje jednak więcej przyjemności z holu choć i 210 jest klasowy.
Z brzegu zdecydowanie 210 nadaje się bardziej dla młodzieży bo wyrzut jest dużo niestety bliższy.
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Jarek Kozlowski

Offline

Artur Betcher napisał(a):
Mam 210cm, nadaje się na łódź zarówno na spinning jak i na trolling i jest to dobre wędzisko na suma.
Na obu długościach holowałem z łodzi sumy przekraczające 30kg i 240cm daje jednak więcej przyjemności z holu choć i 210 jest klasowy.
Z brzegu zdecydowanie 210 nadaje się bardziej dla młodzieży bo wyrzut jest dużo niestety bliższy.


Ja tam jestem młodzież 1,85 więc chyba za krótkibeka
Ale patrząc wyczyny Twojego syna to kijek nie boi się żadnej ryby. Trzeba będzie na coś wydać kasę za praktyki... Ale to bardziej na przyszły sezonOkok
Pozdrawiam
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wedka shimano beast master cw 50-100 Sprzedam sprzęt wędkarski 2 29 lipca 2019 20:24
-Shimano Beast Master Sprzedam sprzęt wędkarski 4 21 stycznia 2018 17:52
Shimano BeastMaster DX oraz ryobi verum 5000 Sprzedam sprzęt wędkarski 1 23 września 2017 17:28
Shimano ultegra xtd 14000 Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 2 17 sierpnia 2017 12:18
Shimano beastmaster 20-50g 270cm - KUPIĘ Kupię zamienię oddam sprzęt wędkarski 2 08 lipca 2017 21:11
Wygenerowano w sekund: 1.63
51,564,398 unikalne wizyty