Testy plecionek na suma | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

"Kiedyś porzuciłem alkohol, imprezy, dziewczynki i inne używki i było to najgorsze 20 minut mojego życia..." John Best


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ SPRZĘT NA SUMA, WĘDKI, KOŁOWROTKI I INNE / Testy sprzętu wędkarskiego
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Testy plecionek na suma

Robert Zakrzewski

Offline

Konrad Bartosik napisał(a):

Co to za węzeł zaplatany na warkocz?



Nie ma żadnego węzła ni nic tam tylko jest przeplatana końcówka plecionki przez plecionkę tak jak warkocz można powiedzieć Usmiech i plecionka jak widać nie traci na mocy Haha tak jak na węzłach
 

Artur Betcher

Offline

Robert Zakrzewski napisał(a):

Witam dzisiaj zrobiłem test plecionek Black Cata Cat Leader 50 kg i Berkley Ultra Cat Moss Green 75 kg zdjęcia kiepskiej jakości ponieważ robiłem sam ale jestem mile zaskoczony tego testu . Testowałem je na węźle i drugi test zaplatane w "warkocz" można powiedzieć . Na węźle wytrzymały oko 20-28 kg i nie robiłem zdjęć z nich a na zaplatane w "warkocz" przy teście 40 kg ani jedna ani druga nie pękła z lekkimi podszarpywaniem obciążenia . Nie miałem już więcej obciążenia i testy skończyły się na 40 kg tylko . Ale wytrzymały by sporo więcej z mojej obserwacji dużo więcej więc na pewno dobre materiały plecionek na suma Usmiech .

Zdjęcie poglądowe plecionek zaplecionych w "warkocz" u góry Berkley na dole Black Cat .

forumsumowe.pl/h/fshzw_ssa45320jpg_9962a.jpg

zaczynałem od Berkleya

forumsumowe.pl/h/fshzw_ssa45291jpg_fb015.jpg

obciążenia Usmiech wkładałem co miałem do wiadra he Haha

forumsumowe.pl/h/fshzw_ssa45298jpg_613a7.jpg

Black Cat

forumsumowe.pl/h/fshzw_ssa45310jpg_47d97.jpg

i obciążenia odważnik 20 kg i zawartość we wiadrze też 20 kg łącznie 40 wyszło jak wszystko włożyłem do wiadra

forumsumowe.pl/h/fshzw_ssa45299jpg_57fb5.jpg

forumsumowe.pl/h/fshzw_ssa45303jpg_5b3bb.jpg

obie plecionki mają przekrój można powiedzieć troszkę podchodzący pod kwadrat i splot mocno z ciśnięty co czyni je małą nasiąkliwością wody lub praktycznie zerową .

Pozdrawiam Robert


Poszło na newsa Usmiech
Metoda na suma
Kołowrotek sumowy
Wędka na suma

Na pytania odnośnie sprzętu i wszystkie inne związane z poławianiem suma odpowiadam TYLKO NA FORUM
 

Michal Wisniewski

Offline

Dobry test Oklaski
 

Dariusz Kucharski

Offline

Robert świetny test ale wynik mnie zaskoczył Oklaski ja robiłem test Berkley Ultra Cat Moss Green 75 kg dwukrotnie i zrywała się przy 32,600 - 32,900 gram ciekaw jestem jak by wyszły testy innych użytkowników, moja plecionka była nówka sztuka, zastanawiam się czy może to świadczyć albo ze kupiłem podróbkę albo ze parametry plecionki bardzo się wahająSmutny co by było gorsze
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Robert Zakrzewski

Offline

Dariusz Kucharski napisał(a):

Robert świetny test ale wynik mnie zaskoczył Oklaski ja robiłem test Berkley Ultra Cat Moss Green 75 kg dwukrotnie i zrywała się przy 32,600 - 32,900 gram ciekaw jestem jak by wyszły testy innych użytkowników, moja plecionka była nówka sztuka, zastanawiam się czy może to świadczyć albo ze kupiłem podróbkę albo ze parametry plecionki bardzo się wahająSmutny co by było gorsze


To jest spowodowane że ja zaplatałem a Ty robiłeś prawdo podobnie węzeł ja jak węzeł robiłem to też przy 28 kg pękały ale jak zaplatałem to nie traci na mocy plecionka i dla tego taka moc Haha
 

Dariusz Kucharski

Offline

Robert Zakrzewski napisał(a):

Dariusz Kucharski napisał(a):

Robert świetny test ale wynik mnie zaskoczył Oklaski ja robiłem test Berkley Ultra Cat Moss Green 75 kg dwukrotnie i zrywała się przy 32,600 - 32,900 gram ciekaw jestem jak by wyszły testy innych użytkowników, moja plecionka była nówka sztuka, zastanawiam się czy może to świadczyć albo ze kupiłem podróbkę albo ze parametry plecionki bardzo się wahająSmutny co by było gorsze


To jest spowodowane że ja zaplatałem a Ty robiłeś prawdo podobnie węzeł ja jak węzeł robiłem to też przy 28 kg pękały ale jak zaplatałem to nie traci na mocy plecionka i dla tego taka moc Haha


Kolego jesteś w błędzie Haha za każdym razem pękała nie na węźle a na prostym odcinku a wyglądało to następująco po dodaniu obciążenia czekałem ok 30 sek i znowu dodawałem 2 kg i jak było 32,600 wiadro wisiało ale po chwili zaczęło się obracać i widziałem że coś się dzieje i wtedy zaczęły szczelać włókna i potem strzeliło ale przez 20 sekund wisiało jak trzebaSmutny
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 

Robert Zakrzewski

Offline

U mnie wisiało i podszarpywałem wiadrem i nie chciało pęknąć he Usmiech a na węźle miałem tak samo że chwile wisiało wiadro i za chwile pękała
 

Jozefp

Offline

Ja robiłem test tej 100 kilowej 0,65mm i strzelała przy 38 kilogramach Yyyyy
 

Robert Zakrzewski

Offline

Jak będę miał czas po niedzieli zrobię jeszcze jeden test z większym obciążeniem Haha do momentu aż pęknie Haha ciekawe ile wytrzyma
 

Dariusz Kucharski

Offline

Robert Zakrzewski napisał(a):

Jak będę miał czas po niedzieli zrobię jeszcze jeden test z większym obciążeniem Haha do momentu aż pęknie Haha ciekawe ile wytrzyma


I właśnie oto chodzi chcemy znać maksymalną wytrzymałość plecionki Haha ciekawe czy wynik będzie taki samOkok
Jestem tu dla siebie, ale przede wszystkim dla innych
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Wielkosc żywca na suma Przynęty żywe używane żeby złowić suma 3 02 kwietnia 2022 15:30
Kołowrotek na suma do połowu stacjonarnego dla początkującego do 200zł Kołowrotki na suma do połowów stacjonarnych 413 21 maja 2021 19:37
Wędka na suma do połowów stacjonarnych od 200 do 500zł Wędziska sumowe do połowów stacjonarnych 224 23 lutego 2021 09:10
Sygnalizator brań wstrząsowy na suma Elektronika w wędkarstwie, echosondy dla wędkarzy, 207 07 września 2020 12:50
Czy ta wędka jest dobra na suma? Forum ogólne o sumach 1 29 grudnia 2019 17:46
Wygenerowano w sekund: 1.55
51,593,491 unikalne wizyty