Wakacje na Mazurach !!! | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Czym jest człowiek, jeśli dlań dobrem i wartością czasu jest sen i pokarm? Bydlęciem — i tyle. Autor: William Shakespeare


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wakacje na Mazurach !!!

Tomasz Jakowanis

Offline

Tutaj też jest pięknie,ale nie wiem jak z rybkami w tym jeziorku.Spędziłem tam troszkę czasu ale nie na wczasach tylko w pracy.www.kukle.pl/ Byłem tam ponad 10 lat temu.
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Wojciech Sobieraj

Offline

Phelps i Manonegra ja byłem w tamtym roku na wakacjach na mazurach w miejscowości Ruciane Nida miejsce jest prześliczne,fajna atmosfera no i piękne jeziorka
www.forumsumowe.pl/images/try_jeziorko.jpg
sporą atrakcją(jeżeli ktoś tego wcześniej nie widziałOczko) jest przepływanie przez śluzy pomiędzy jeziorkami
www.forumsumowe.pl/images/try_sluza.jpg
Koniecznie polecam rejs statkiem po okolicznych jeziorkach z muzyką Happy End w tleHaha te jeziorka które pamiętam to Bełdany,Nidzkie,Mikołajskie oraz Śniardwy jest też spływ kajakowy rzeczką Krutynia(niestety za brakło mi czasu na to,ale podobno warto) takie cuda można spotkać tam nad wodąOczko
www.forumsumowe.pl/images/try_koniki_nad_jeziorkiem.jpg
No i obowiązkowo choć na chwilkę Mikołajki-miejsce ładne aczkolwiek za duży zgiełk i pełno ludzi jak dla mnieYyyyy
www.forumsumowe.pl/images/try_mikoajki.jpg
Co do wędkowania to ja byłem tylko raz z federkiem i było sporo leszczy i płotek,ale same maleństwa,zezwolenie za okazaniem karty wędkarskiej kupisz w każdym sklepie wędkarskim, jeżeli chcesz wypocząć w nie przeludnionej miejscowości nad brzegiem jeziorka to polecam właśnie Ruciane Nida co do noclegów nie będę polecał żadnego konkretnego bo jak mówiłem byłem tam tylko raz a ośrodków i domków jest sporo trzeba coś znaleźć do swoich upodobań ceny normalne bez szaleństwOkok Swoją drogą chciałbym tam wrócić w te wakacje,ale moja 2 połówka ciągnie mnie nad nasz Bałtyk,ale może jeszcze ją przekabace,pozdrowionka dla Was i miłego wypoczynku Wam życzęOkok
 

Robert Zakrzewski

Offline

Widzę ktoś chcę się zapuścić w moje tereny Mazurskie he Haha i pooglądać moje piękne tereny Oczko
 

Lukasz Trzpiola

Offline

Polecam miejscowość Jora Wielka, jest to koło Mikołajek, jak ktoś lubi jeździć samochodem i odpocząć od miasta to dobry wybór. Mamy tam dwa jeziora do wyboru Tałty i jakieś mniejsze w którym są ryby. Jezioro jest przetrzebione przez siaty ale trafiają sie ładne okazy karpi.
 

Zbigniew Konarzewski

Offline

Zacznę tak poszukaj na stronach Agroturystyka Mazury Podlasie itp.W ubiegłym roku w ten sposób byłem dwa tygodnie nad Hańczą. Okolice tak śliczne,że postanowiliśmy z żoną wyprowadzić się tam na stałe. Ryb z brzegu nie połowisz. Łódki mają miejscowi. Ryb mało. Dlatego jeżdziłem nad Niemen. W ubiegłym roku opłata za rok wędkowania wynosiła 17 lt x1,2 zł
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Lockhead napisał(a):
Phelps i Manonegra ja byłem w tamtym roku na wakacjach na mazurach w miejscowości Ruciane Nida miejsce jest prześliczne,fajna atmosfera no i piękne jeziorka
www.forumsumowe.pl/images/try_jeziorko.jpg
sporą atrakcją(jeżeli ktoś tego wcześniej nie widziałOczko) jest przepływanie przez śluzy pomiędzy jeziorkami
www.forumsumowe.pl/images/try_sluza.jpg
Koniecznie polecam rejs statkiem po okolicznych jeziorkach z muzyką Happy End w tleHaha te jeziorka które pamiętam to Bełdany,Nidzkie,Mikołajskie oraz Śniardwy jest też spływ kajakowy rzeczką Krutynia(niestety za brakło mi czasu na to,ale podobno warto) takie cuda można spotkać tam nad wodąOczko
www.forumsumowe.pl/images/try_koniki_nad_jeziorkiem.jpg
No i obowiązkowo choć na chwilkę Mikołajki-miejsce ładne aczkolwiek za duży zgiełk i pełno ludzi jak dla mnieYyyyy
www.forumsumowe.pl/images/try_mikoajki.jpg
Co do wędkowania to ja byłem tylko raz z federkiem i było sporo leszczy i płotek,ale same maleństwa,zezwolenie za okazaniem karty wędkarskiej kupisz w każdym sklepie wędkarskim, jeżeli chcesz wypocząć w nie przeludnionej miejscowości nad brzegiem jeziorka to polecam właśnie Ruciane Nida co do noclegów nie będę polecał żadnego konkretnego bo jak mówiłem byłem tam tylko raz a ośrodków i domków jest sporo trzeba coś znaleźć do swoich upodobań ceny normalne bez szaleństwOkok Swoją drogą chciałbym tam wrócić w te wakacje,ale moja 2 połówka ciągnie mnie nad nasz Bałtyk,ale może jeszcze ją przekabace,pozdrowionka dla Was i miłego wypoczynku Wam życzęOkok


Też polecam Mikołajki ,[Ja osobiscie nie lubię zatłoczonych miejsc ] jest tam pieknie jak z resztą na całych MazurachOkok .Jeno zdjęcie z tego co widzę jest robione z mostu a pod mostem obserwowałem niejednokrotnie jak łapali ładne garbusy na robaka z gruntu.Tak się fajnie składa że pracowałem w firmie która budowała ten hotel .Chcąc nie chcąc nie mogłem się nie przyglądac jak ciągają ładne rybki ,spędziłem tam parę miesęcy przy budowaniu dachu na tym hotelu.Oj gul chodził ,Ja tu na dachu;B a tam taaakie garbusy..brały

Mazury są naprawdę sliczne ,ale niestety jest tam bardzo mało ryb.;B
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Kazimierzp

Offline

Co do piękna Mazur nie ma wątpliwosci, natomiast znajomi dwa tygodnie w 2009 roku łowili płoteczki, okonki i małe leszczyki. Wody ogołocone z ryb.
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Ja wybieram się też w te wakacje na Mazury,czyli w rodzinne strony .Planuje połapać na Śniardwach.Z rybką jest kiepsko ale nie znowu takie bezrybie.Mam znajomych co łapią bardzo ładne rybki np szczupaki od 10 do 14 kg. .Wiadomo miejsce to podstawa.Okok
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Marcin Skawinski

Offline

Ja polecam ten ośrodek:
http://najlepsze-noclegi.pl/ogloszenie/9/
Moje okolice , fajne jeziorka i super miejsce , jeziora objęte strefą ciszy, można odpoczać i powędkować.
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sum na mazurach? Łowiska sumowe 1 19 lutego 2018 09:13
Odstapie wakacje w Mielnie od 1 do 7 sierpnia Hyde Park 2 23 lipca 2016 21:07
Wakacje 2016 :) Nad jeziorkiem tylko gdzie ? Forum ogólne o sumach 5 10 czerwca 2016 12:50
Wędkarskie wakacje 3 Forum ogólne o sumach 9 04 kwietnia 2013 07:07
Wędkarskie wakacje 2 Forum ogólne o sumach 23 05 lutego 2013 22:03
Wygenerowano w sekund: 1.75
51,723,041 unikalne wizyty