Wakacje na Mazurach !!! | Forum wędkarskie


Portal ludzi z pasją tworzony przez ludzi z pasją

Kobieta, która ma jednego kochanka jest aniołem, która ma dwóch jest potworem, która ma trzech jest kobietą. -Wiktor Hugo


Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie Fotki

Sumik 131cm
Sum ok. 30kg
Sum ok. 30kg
Nowy popychacz pontonowy ;o)
Sumy na woblery Sowa
Dwa razy 2m+ na Sowę
Rekordowy sandacz na Woblera Sowa
Nasza moc w polaczeniu z Woblerami Sowa

Na forum na skróty

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych

Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych Wynajmę łódkę w Paryżu w celach wędkarskich i turystycznych
Kliknij w obrazek żeby zobaczyć szczegóły

Witamy na stronie poświęconej rekinowi słodkowodnemu ;)

Na tym forum dowiecie się jak złowić suma, jaki potrzebujecie sprzęt do tego celu, jakich metod najlepiej użyć do łowienia tej ryby, a także zobaczycie duże sumy łowione przez naszych użytkowników, rekordowe sumy w Polsce i na świecie i wiele innych informacji dotyczących Suma Europejskiego i nie tylko. Zapraszamy wszystkich do zarejestrowania się i aktywności na Naszym Portalu.

Zobacz temat

/ INNE / Hyde Park
Kto jeszcze czyta ten temat? 1 gość(ci)

 
Wakacje na Mazurach !!!

Filip Kletschka

Offline

Witam, mam zamiar wybrać się w tym roku na Mazury, gdzie jeszcze nigdy nie byłem, czy jest mi ktoś w stanie doradzić jakieś fajne i pewne miejsce oraz noclegi (oczywiście chcemy też powędkować)??? Usmiech Będzie ze mną jechała jeszcze narzeczona i znajomi z dwójką dzieci, więc potrzeba nam coś większego min. dwa pokoje albo najlepiej domek. Za wszystkie podpowiedzi lub jakieś namiary na noclegi będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam. Usmiech
Catch & release
 

manonegra13

Offline

Tak jak kolega powyżej też nigdy nie byłem na Mazurach i chciałbym w tym roku część swojego urlopu spędzić na jakimś mazurskim jeziorku i przy okazji zamoczyć kija Usmiech Także dołączam się do tematu bo chętnie bym skorzystał z namiarów na coś fajnego.Pozdrawiam.
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Ja moge ze swojej strony polecić mego kolegę który wynajmuje domek .Miejsce jak i okolica przepiekna agroturystykagize.pl/index.htm
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Filip Kletschka

Offline

DZIĘKI WIELKIE JUŻ MAMY JAKIŚ PUNKT ZACZEPIENIA Usmiech
Catch & release
 

Tomasz Jakowanis

Offline

Postaram jeszcze coś znalezć ale tylko ,te co znam.Okok
Pozdrawiam Oczko siluro
 

Filip Kletschka

Offline

Będę wdzięczny Usmiech
Catch & release
 

Slawomir T

Offline

Phelps 88 i Manonegra 13, ja wyjeżdżającym na wypoczynek gdziekolwiek, radzę jechać z polecenia innych ,którzy w danym miejscu byli i mile spędzili czas. Mazury to urokliwa kraina ale bezrybna i na wielkie rybobranie bym nie liczył, wyjątkiem jest zapoznanie jakiegoś tubylca wędkarza który jak będzie chciał to wam pokaże gdzie i jak łowić i oni to potrafią. Odradzam jezioro Szelment Wielki, pięknie położone jezioro ale przełowione. Z uszanowaniem TS
 

Jarek Kozlowski

Offline

mazury.info.pl/domki/mlynowo39a/index.html
Po uzgodnieniu nie wychodzi drogo a staw pod nosem. Chyba że masz zamiar na jakieś większe sztuki się wybrać.
 

Filip Kletschka

Offline

Dzięki za info Tabor Usmiech
Catch & release
 

manonegra13

Offline

Dokładnie Tabor , na to jestem uczulony gdyż parę razy byłem na urlopie w ciemno i różnie to bywało , dlatego szukamy czegoś sprawdzonego , na forum pewnie jest parę osób z tamtych stron to może nam coś polecić sprawdzonego Usmiech oczywiście za wszystkie namiary bardzo dziękuję
 
Do góry

Przejdź do forum:

Hosting zdjęć wędkarskich

Wędkarski hosting zdjęć

Podobne Tematy

Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Sum na mazurach? Łowiska sumowe 1 19 lutego 2018 09:13
Odstapie wakacje w Mielnie od 1 do 7 sierpnia Hyde Park 2 23 lipca 2016 21:07
Wakacje 2016 :) Nad jeziorkiem tylko gdzie ? Forum ogólne o sumach 5 10 czerwca 2016 12:50
Wędkarskie wakacje 3 Forum ogólne o sumach 9 04 kwietnia 2013 07:07
Wędkarskie wakacje 2 Forum ogólne o sumach 23 05 lutego 2013 22:03
Wygenerowano w sekund: 1.60
51,573,857 unikalne wizyty